0

@Pawel13sz kiedy to powiedział?

13

@Janiama jakby to było takie trudne to dzisiaj nie ujrzelibyśmy raioli i ojca Haalanda w Barcelonie. Uważam, ze walka o niego będzie toczyła się między city a nami

0

@Objectivo No widzę, ze nie zrozumiałeś. Napisałem, ze nie jest Polakiem bo dzisiaj w Polsce jest prima aprillis

1

@AmigoBlancos on się śmieje nie z kontuzji tylko z głupoty ramosa i enrique który wpuścił go na mecz mimo kontuzji aby tylko pobił rekord

1

@Objectivo zdradzę ci jeszcze większy sekret, prima aprillis w Hiszpanii jest w grudniu ;)

0

@Mario96w napisał o tym romano wiec coś na rzeczy jest

1

@xBoMBoWiECx napisał o tym romano a on chyba Polakiem nie jest i prima aprillis nie obchodzi

0

Szkoda, ze raczej będzie tak z wieloma klubami ale widać chociaż, ze Laporta się stara

2

@itmustbejoke nie No żartujesz chyba, Porównywać jovica do Haalanda. Norweg to ewenement na skale światowa i w każdym Klubie na świecie się odnajdzie jestem tego pewien

1

@Strays77 serio

2

@tomasz.s94 tak i hiszpańskie Twittery specjalnie piszą artykuły, żeby fcbarca.com miała czym ludzi wkrecac

2

@BarcaInfo to prima aprillis nie?

0

@BarcaInfo kto wsiada do tego samochodu?

0

Dzięki tej gownianej Francji straciłem 500 zł. Żart, ze taka drużyna nie potrafi strzelić 2 bramek takiej słabej Bośni

11

@FC1899Barca a ja dam sobie rękę uciąć, ze nie wybierze Realu

12

Erling Haaland poinformował zarząd Borussii Dortmund, że chce odejść w letnim okienku transferowym. [Deportes Cuatro]

0

@RosjaninBut miocic to weźmie

43

Erling Haaland o grze w Arsenalu :

Reporter: „Jaka jest szansa, że będziesz grał w Arsenalu w następnym sezonie razem z Odegaardem?

Haaland: „Odegaard rozmawiał ze mną o zainteresowaniu Arsenalu, ale uwielbiam dzwonek mojego telefonu, nie mogę go teraz zmienić.

Reporter: „Jaki jest Twój dzwonek?”

Haaland: „Hymn Ligi Mistrzów”.
Chłop jest genialny

0

@zadafcb ale jeśli to co myślisz?

0

Do fanów NBA:
Detroit czy Brooklyn
Millwauke czy Boston celtics
Toronto raptors czy phoenix
Orlando magic czy portland
New orleans czy Denver
Minnesota czy houston rockets
Dallas czy indiana pacers
Utah czy grizzlies
Golden state czy atlanta
La lakers czy cleveland

2

100 zł w dupe dziękuje

0

Jak mnie wkur*ia ten jeb*ny brych

1

@mat32 może obejrzał półfinał Lm i stwierdził, ze zaksa obecnie bardziej stabilna sportowo

0

@mat32 nie uważacie ogólnie, ze zaksa się osłabi po sezonie? Zamiast się wzmacniać to moim zdaniem jest na odwrót

0

@Barca_Big_Moment a on nie do zenitu miał isc?

0

@against_modern_football tylko jaki trener po kilku słabszych zagraniach ściąga zawodnika i nie daje mu szansy do końca meczu. Ngapeth tez miał w meczu gorszy moment a potem wiadomo jak zaczął grać. W każdym szanującym się zespole zawodnicy jak i trener się wspierają, poklepują po plecach. W zenicie to sami indywidualiści. Jestem pewien, ze gdyby zostawił bednorza obudzilby się i byłby kluczowym zawodnikiem drugiej połowy meczu z zaksa

0

@mat32 gdzie Ngapeth odchodzi?

1

@Cule1234 alekno to jest taki buc ze szok. Na miejscu bednorza spindalalbym z zenitu w podskokach. Prawda jest taka, ze gdyby to był bednov a nie bednorz to dokończyłby wczoraj mecz

1

@TylkoBarca7273 skoro tyle masz newsow o fatim to jest to prawda

0

@DonMatteo901 a Mbappe by nie podniósł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?