KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 klasę ma ale jest wiele lepszych trenerów od niego
0
Audi a4 1.8 t w quattro czy mercedes-benz Clk 1.8? Cena do 25k
0
Wielkie brawa dla alby
0
@Vebrol i przyszło ci to do głowy tak z dupy totalnie czy Trincão gdzieś teraz gra i zle przyjął piłkę?
6
@kacperek_psg2006 50 na 50
0
Wie ktoś może o co chodzi w meczu Gambos vs ramos vinolas w tenisie?
1
@LuisSalvano i Real dostanie przyszła gwiazdę top 1 na świecie a my 30 letniego pajacyka. Zreszta i tak zobaczysz, ze Neymar tu nigdy nie trafi
1
Kurde akurat postawiłem under pkt w meczu Miami z memphis i 120 pkt w 2 kwarty genialnie
0
Ogólnie to wcale nie jestem taki pewien tego el clasico. Real uważam, ze wreszcie znalazł formę. Klasyk będzie zacięty i musimy go wygrać
0
@Trepyveb w polfinale zagrają z kimś z pary Chelsea-Porto
1
To jaki ten Liverpool jest beznadziejny to szok
5
Ocampos widzę tradycyjnie metr przed kiblem
3
Hubert już tego nie ma prawa przegrać
0
Dużo szczęścia Huberta, mam nadzieje, ze zacznie grać to co potrafi najlpeiej
0
Piękna informacja
0
@LuisSalvano ciągnął to on kasę od szejka i klub po sądach
2
@LuisSalvano Nazwiesz albo nazwałeś swoje dzieci Neymar?
22
Hahahahahhahahahahahahahha
0
@LuisSalvano aż tak ciężko zauważyć, ze gość kieruje się tym kto da więcej?
1
@LuisSalvano jakby przeszedł do realu to pewnie powiedzialbys, ze dlatego bo Barcelony nie było na niego stać a najlepiej czuje się w Hiszpanii i ogólnie to za rok już na bank wróci
2
@LambiPL pięknie podsumowane, Bartomeu z celi 345 jest chyba chętny na Neymara
2
@LuisSalvano No to powiedz fanboyu ile według ciebie będzie chciał zarabiać Neymar? Ze tez są tacy ludzie jak ty, którzy nie patrzą jak wobec klubu zachowywał się dany zawodnik. Czasem są większe i ważniejsze wartości niż gra w piłkę
2
@Pawel13sz chętnie
2
@Coutinho007 dla mnie może i to być nawet Harry Maguire, byle nie ten margines ludzki
1
Komentarz usunięty
6
Całe szczęście, ze ten powrót Neymara to tylko głupie plotki. Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie bierze tego na poważnie, mamy problem z drabinką płacową a Laporta na bank kupi brazylijskiego pajacyka, który na bank będzie grał za czapkę gruszek aby tylko wrócić do swojego ukochanego domu. Miał szansę zostać legenda Barcelony ale nie chciał z niej korzystać i pokazał, ze dla niego to było zwykle miejsce pracy ,nic więcej. Ze wśród kibiców barcy są ludzie, którzy nie wyznają żadnych wartości i nie przeszkadza im, żeby ten sprzedawczyk znów nosił koszulkę barcy
0
@eXi Sinner jest zawodnikiem bardzo podobnym stylem do Hurkacza. Podobne warunki fizyczne, podobnie grają wymiany. Włoch ma tylko 19 lat. Mecz będzie ciekawy ale uważam, ze Hurkacz po drodze do finału miał 4 cięższych przeciwników
0
@eXi spoko, czysty zarobek. Na finał tez wjezdzam
4
Postawiłem 50 zł na Huberta, niech się dzieje
4
Jak myślicie Hurkacz poradzi sobie z rublevem?