7

@Chakalaka niech dadzą Mbappe i można podpisywać

4

@jeyx77x nie zagra i tak

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja tam lubię hymn LE akurat

0

@h2o wczoraj Bilbao z Atleti

4

Jakie chorągiewy na tej stronie, jeden dziennikarz napisał, ze Dembele umawia się z innym klubem na odejście tylnymi drzwiami za darmo a wszyscy już zaczęli go wyzywać i wieszać psy. Może poczekajcie aż będzie to potwierdzona informacja co? Mimo, ze tez jestem raczej za sprzedażą Dembele to trochę szacunku do zawodnika naszej drużyny

2

@JarekS polecam nie ufać każdemu dziennikarzowi, który coś napisze ;)

7

@Janiama ale co oprócz liczb daje Griezmann? Ja oczekuje od zawodnika ofensywnego czegoś niekonwencjonalnego. Może i Griezmann strzeli czasem bramkę czy dwie ale tez bardzo dużo sytuacji marnuje a jeśli chodzi o drybling czy szybkość to jest na beznadziejnym poziomie i teraz pytanie czy taki ktoś powinien latać na ataku w Barcelonie? Fakt w defensywnie jest bardzo dobry jak na napastnika i walki zabrać mu nie można

2

@PatrychoO @Rewolucja123 lykajcie każdy news dalej

0

@Uukasz_93 Pjanic,Umtiti,Coutinho,Griezmann,Firpo

0

@Rewolucja123 Moriba dopiero w drugiej połowie sezonu się pokazał z dobrej strony wiec No średnio, a Pjanic to jedno wielkie XD

1

@Rewolucja123 a za De Jonga czy pedriego kto miałby grać? Tak samo mogę napisać. Pjanic? Puig?

4

@BARCA_FOR_EVER liczby to nie wszystko, rozumiem jakby je dawał w najważniejszych meczach w Lm i lidze i faktycznie można byłoby powiedzieć, ze w kluczowych momentach odpala, jednak nikt mi nie powie, ze Na Gruezmannie możemy polegać w 100% bo mimo dobrych liczb gościa w większości meczów po prostu nie ma

3

@Rewolucja123 co ty gadasz XD Mingueza tez miał wiele słabych momentów a mimo to Koeman go nie posadził

2

@Homeopata8989 zgadza się

1

@saczers438 Marcelino bym tam widział, gdyby nie to, ze niedawno dołączył do Bilbao

0

@Norkusik lyonu tez wykluczać nie można, może ma najmniejsze szanse ale dalej ma

0

@Encore nie wiem nie przepadam za Nadalem tak samo jak za djokovicem. W sercu tylko Federer a teraz z tych młodszych tenisistów bardzo lubię właśnie greka

1

@Encore city,Real i united

0

@Encore to akurat słaba wiadomość

0

@barcamember De king*

0

@Encore szkoda, kibicowałem tsitsi

0

@AmigoBlancos jak obstawiasz, ze skończy się la liga w tym sezonie?

4

@ptrx niestety nie

1

@RobiS mówił coś może czy wróci?

0

@Uukasz_93 na to wyglada

1

O Boże oby to nie było po Leo

0

Narazie równy finał, myśle, ze finalnie wygra Grek ale mecz bardzo ciekawy

0

@Barca-Messi10 to co nie można go ganić za błędy i chwalić za dobre zagrania????

0

Co jak co ale jeśli Pedri wyjdzie na druga polowe to ja nie wiem

0

Brawo Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?