KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Chakalaka niech dadzą Mbappe i można podpisywać
4
@jeyx77x nie zagra i tak
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja tam lubię hymn LE akurat
0
@h2o wczoraj Bilbao z Atleti
4
Jakie chorągiewy na tej stronie, jeden dziennikarz napisał, ze Dembele umawia się z innym klubem na odejście tylnymi drzwiami za darmo a wszyscy już zaczęli go wyzywać i wieszać psy. Może poczekajcie aż będzie to potwierdzona informacja co? Mimo, ze tez jestem raczej za sprzedażą Dembele to trochę szacunku do zawodnika naszej drużyny
2
@JarekS polecam nie ufać każdemu dziennikarzowi, który coś napisze ;)
7
@Janiama ale co oprócz liczb daje Griezmann? Ja oczekuje od zawodnika ofensywnego czegoś niekonwencjonalnego. Może i Griezmann strzeli czasem bramkę czy dwie ale tez bardzo dużo sytuacji marnuje a jeśli chodzi o drybling czy szybkość to jest na beznadziejnym poziomie i teraz pytanie czy taki ktoś powinien latać na ataku w Barcelonie? Fakt w defensywnie jest bardzo dobry jak na napastnika i walki zabrać mu nie można
2
@PatrychoO @Rewolucja123 lykajcie każdy news dalej
0
@Uukasz_93 Pjanic,Umtiti,Coutinho,Griezmann,Firpo
0
@Rewolucja123 Moriba dopiero w drugiej połowie sezonu się pokazał z dobrej strony wiec No średnio, a Pjanic to jedno wielkie XD
1
@Rewolucja123 a za De Jonga czy pedriego kto miałby grać? Tak samo mogę napisać. Pjanic? Puig?
4
@BARCA_FOR_EVER liczby to nie wszystko, rozumiem jakby je dawał w najważniejszych meczach w Lm i lidze i faktycznie można byłoby powiedzieć, ze w kluczowych momentach odpala, jednak nikt mi nie powie, ze Na Gruezmannie możemy polegać w 100% bo mimo dobrych liczb gościa w większości meczów po prostu nie ma
3
@Rewolucja123 co ty gadasz XD Mingueza tez miał wiele słabych momentów a mimo to Koeman go nie posadził
2
@Homeopata8989 zgadza się
1
@saczers438 Marcelino bym tam widział, gdyby nie to, ze niedawno dołączył do Bilbao
0
@Norkusik lyonu tez wykluczać nie można, może ma najmniejsze szanse ale dalej ma
0
@Encore nie wiem nie przepadam za Nadalem tak samo jak za djokovicem. W sercu tylko Federer a teraz z tych młodszych tenisistów bardzo lubię właśnie greka
1
@Encore city,Real i united
0
@Encore to akurat słaba wiadomość
0
@barcamember De king*
0
@Encore szkoda, kibicowałem tsitsi
0
@AmigoBlancos jak obstawiasz, ze skończy się la liga w tym sezonie?
4
@ptrx niestety nie
1
@RobiS mówił coś może czy wróci?
0
@Uukasz_93 na to wyglada
1
O Boże oby to nie było po Leo
0
Narazie równy finał, myśle, ze finalnie wygra Grek ale mecz bardzo ciekawy
0
@Barca-Messi10 to co nie można go ganić za błędy i chwalić za dobre zagrania????
0
Co jak co ale jeśli Pedri wyjdzie na druga polowe to ja nie wiem
0
Brawo Griezmann