1

@AmigoBlancos tak tylko my mówimy odnośnie Barcelony, a wątpię, ze atleti przegra

0

@ptrx atletico niestety raczej nie przegra co wyklucza nas z mistrzostwa. Oby nie było tak, ze będą mieli remis a Real wygra wszystko bo wtedy biali mistrzostwo

1

@lucca87 ja obstawiam, ze atletico na spokojnie wygra mistrza. Nie wierze, ze przegrają. Mam nadzieje, ze nie będzie tak, ze atletico remis a Real wygra wszystko do końca

1

@itmustbejoke jakbyśmy wygrali z realem to wtedy przy 1 wygranym meczu naszym i jednym białych decydują bramki. A jeśli byłoby tak jak napisałeś to liczą się bramki czyli my mistrza mamy

0

@itmustbejoke Real bo ma lepszy bilans i z nami i z atleti

0

@Hubertusk oby jeśli nie my to materace mieli mistrza, bo w nas już nie wierze

0

@MeMyselfAndI @norbi77 ale wiecie , ze jeśli nie wygrają Le to nie maja jeszcze pewnego miejsca w lidze Europy?

0

@Rewolucja123 a ludzie i tak powiedzą, ze villareal nie będzie im się chciało grać

0

@amanter musi przegrać w co wątpię

5

@norbi77 villareal czyli finalista LE?

0

@TheMefju przewalilismy to sobie temat genialnymi meczami z drużynami z Madrytu. To wstyd trochę, ze nie wygraliśmy ani jednego meczu z Rm i atletico w tym sezonie. Jakbyśmy mieli bezpośrednie spotkania na swoją korzyść tez byłoby łatwiej

0

@Pilka_jest_okragla atleti jak nie przegra z Sociedad w co wątpię to po mistrzu

0

@Zip sociedad gra z Atleti

2

@taris kiedyś musi być ten pierwszy raz

0

@Pawelsky atletico weźmie

0

@VenoM jestem na nie

0

Ja mam tak, ze jak myśle, ze Real jeszcze coś straci to atletico wątpię. Niestety w kolejce do mistrza jesteśmy najdalej

1

@Encore w każdym meczu jest var praktycznie i zmiany jakoś 6 min nie dolicza. Wczoraj 2 a w klasyku 3

0

@socha i tak atleti nie wyprzedzimy. Zobacz z kim ona gra

0

A tak ogólnie to zastanawia mnie skąd on te 6 min wytrzasną

0

@Messibestplayerintheworld wiesz, ze nic nam to nie daje bo Real i tak bilansem nas wyprzedza?

0

1

Zobaczcie ile by nam dało teraz zwycięstwo z Atletico. Szkoda bo materace już teraz tego nie wypuszcza bo nie maja z kim przegrać

0

Ivan musisz! Dla barcy!!!

1

Nie strzelą i tak

1

Błagam karny dla sevilli!!!!

0

Hahahahhahahahahahahahahahah

0

Piękna ta obrona sevilli

0

@ander123 to akurat zle świadczy o naszych piłkarzach a nie o trenerach. Nosz kur*wa to trener jest głowa a zawodnicy maja się go słuchać nieważne kim by nie był. Jakoś Flick czy piłkarze za pepa tez potrafili mieć szacunek do ludzi mniej znanych od siebie

0

@MaŁolat Ale ja pisze o realnych możliwościach. Skoro wiem, ze nie stawia na Puiga to nie wymagam od niego tego. Zostaje moriba jedynie. Nico i Jandro będą od przyszłego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?