KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos tak tylko my mówimy odnośnie Barcelony, a wątpię, ze atleti przegra
0
@ptrx atletico niestety raczej nie przegra co wyklucza nas z mistrzostwa. Oby nie było tak, ze będą mieli remis a Real wygra wszystko bo wtedy biali mistrzostwo
1
@lucca87 ja obstawiam, ze atletico na spokojnie wygra mistrza. Nie wierze, ze przegrają. Mam nadzieje, ze nie będzie tak, ze atletico remis a Real wygra wszystko do końca
1
@itmustbejoke jakbyśmy wygrali z realem to wtedy przy 1 wygranym meczu naszym i jednym białych decydują bramki. A jeśli byłoby tak jak napisałeś to liczą się bramki czyli my mistrza mamy
0
@itmustbejoke Real bo ma lepszy bilans i z nami i z atleti
0
@Hubertusk oby jeśli nie my to materace mieli mistrza, bo w nas już nie wierze
0
@MeMyselfAndI @norbi77 ale wiecie , ze jeśli nie wygrają Le to nie maja jeszcze pewnego miejsca w lidze Europy?
0
@Rewolucja123 a ludzie i tak powiedzą, ze villareal nie będzie im się chciało grać
0
@amanter musi przegrać w co wątpię
5
@norbi77 villareal czyli finalista LE?
0
@TheMefju przewalilismy to sobie temat genialnymi meczami z drużynami z Madrytu. To wstyd trochę, ze nie wygraliśmy ani jednego meczu z Rm i atletico w tym sezonie. Jakbyśmy mieli bezpośrednie spotkania na swoją korzyść tez byłoby łatwiej
0
@Pilka_jest_okragla atleti jak nie przegra z Sociedad w co wątpię to po mistrzu
0
@Zip sociedad gra z Atleti
2
@taris kiedyś musi być ten pierwszy raz
0
@Pawelsky atletico weźmie
0
@VenoM jestem na nie
0
Ja mam tak, ze jak myśle, ze Real jeszcze coś straci to atletico wątpię. Niestety w kolejce do mistrza jesteśmy najdalej
1
@Encore w każdym meczu jest var praktycznie i zmiany jakoś 6 min nie dolicza. Wczoraj 2 a w klasyku 3
0
@socha i tak atleti nie wyprzedzimy. Zobacz z kim ona gra
0
A tak ogólnie to zastanawia mnie skąd on te 6 min wytrzasną
0
@Messibestplayerintheworld wiesz, ze nic nam to nie daje bo Real i tak bilansem nas wyprzedza?
0
@PlsNotAtletico 4 pkt
1
Zobaczcie ile by nam dało teraz zwycięstwo z Atletico. Szkoda bo materace już teraz tego nie wypuszcza bo nie maja z kim przegrać
0
Ivan musisz! Dla barcy!!!
1
Nie strzelą i tak
1
Błagam karny dla sevilli!!!!
0
Hahahahhahahahahahahahahahah
0
Piękna ta obrona sevilli
0
@ander123 to akurat zle świadczy o naszych piłkarzach a nie o trenerach. Nosz kur*wa to trener jest głowa a zawodnicy maja się go słuchać nieważne kim by nie był. Jakoś Flick czy piłkarze za pepa tez potrafili mieć szacunek do ludzi mniej znanych od siebie
0
@MaŁolat Ale ja pisze o realnych możliwościach. Skoro wiem, ze nie stawia na Puiga to nie wymagam od niego tego. Zostaje moriba jedynie. Nico i Jandro będą od przyszłego sezonu