KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga coś ty zrobila...
1
Da ktoś link do meczu barcy b?
6
Mateusz Muranski wygrał jednogłośną decyzja rodziców
0
@AllBundy zgadzam się. Może to był ten złoty wór
0
@Foton co ty gadasz chłopie??? Jak coś to były 3 rundy a nie tylko ostatnia
3
Nie wiem jak wam ale mi się wydaje, ze oni mu coś dosypali. Ta cała rodzinka jest ostro powalona.
1
@koziar ale z tym się przecież nie kryje. To logiczne, ze dostałby w papę
0
Wie ktoś czy półfinałowy mecz Igi będzie gdzieś dostępny w tv?
19
@EdinsonCavani bo wiele razy mówił, ze powygrywa ze wszystkimi w BOKSIE nie w MMA
2
@Deviler chłop sobie wykreował postać menela a tacy jak ty w to wierzą. Prawda jest taka, ze zapier*ala na treningach ile się da
0
@kuz a to ty ich trenerem jesteś czy ojcem? Masz takie dojścia, ze wiesz co jedzą i ile piją? Podzielisz się może czymś więcej?
0
@adambądkowski93 XDDDDDDDD
0
@RosjaninBut Koulibaly byłby git i nawet wcale nie taki drogi
0
@wyjasniecie ciebie mogę spakować jak chcesz
7
Kiedy idzie zle pakujesz walizę
0
@SamuraJack nie wiem mi się nie uśmiecha dostawać co sezon po dupsku od tak beznadziejnego kadrowo realu czy 3:0 z juve które bedzie grało w Le
0
@SamuraJack śmieszne to jest jego gadanie o sezonie przejściowym mając taka kadrę co Laporta dobrze podsumował. O ligę walczyliśmy tylko dlatego, ze cała stawka w tym sezonie jest żałosna i przy normalnej grze atletico przegralibyśmy ja już w połowie sezonu
0
@SamuraJack to powiedz mi teraz zdolności trenerskie Koemana. I nie pisz o stawianiu na młodych bo każdy dobrze wie, ze gdyby nie kontuzje dalej na prawej obronie grałby Roberto na środku Pique
0
@Chakalaka nie musisz, Koeman to bardzo przeceniany trener ze względu na to jakim piłkarzem był. Surowy taktycznie, nie potrafiący reagować na wydarzenia na boisku. Nie pamietam sezonu gdzie dostawalibysmy łomot od każdego lepszego przeciwnika
0
U nas w a klasie jest tak, ze za każda żółta kartkę płaci klub wiec o zdrowie się nie martw. Nawet w lidze mistrzów można zerwać więzadła czy złamać nogę
0
@Piorun ja w a klasie pykam
6
@amanter xavi się kompromituje hahaha?
No masz racje, Koeman za to wielki boss jedyne co potrafi to zwyzywać sedziego. Co mecz z mocniejszym na dziurę dostaje i taka prawda. Postawił na kilku młodych bo mu podstawi zawodnicy wypadli i wielki trener. Powiedział na początku sezonu, ze nie ma co się nastawiać na trofea bo to sezon przejściowy a garstka kibiców to podłapała w tym ty. Mając najlepszego piłkarza w historii tego sportu i jedna z najdroższych kadr na świecie mamy obowiązek walczyć o wszystkie trofea.
6
@amanter jestem pewien, ze maja większe pojęcie niż Ronald
19
@Chakalaka czyli kolejny sezon w dupe
3
@Pilka_jest_okragla tu nie chodzi o kwestionowanie czy to dobry trener czy nie bo co do tego nikt wątpliwości nie ma. Tylko to buc bez szacunku do innych
0
@marcin000019 No zgadza się
0
@marcin000019 norman nie jest tak pewny tej walki co było widać w wielu momentach. Nie puścili ich od razu bo nie chcieli ryzykować przed walka a Parke zgrywał cwaniaka bo go nie wyprowadzili i był za ochrona
0
@MesQueUnClub_87 zgadza się ale teraz nie bardzo jest kogo kupić w kwiecie wieku kto z miejsca da jakość a nasza pomoc najlepiej nie wyglada i nie wyobrażam sobie żeby w następnym sezonie busquets grał w podstawowym składzie czy Pedri wszystko od deski do deski
3
Camavinga,Nico,Orellana,Pedri,Moriba,De Jong na papierze wielkie talenty ale jednak brakuje tu doświadczenia i raczej ciężko z takim środkiem pola byłoby coś znaczyć w Europie
6
@Messibestplayerintheworld zawodnik tez coś ma do powiedzenia wiec Barcelona może sobie go wybierać. Co z tego, ze pół Europy się o niego bije xx