0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kosiarz92 a jeszcze niedawno grałem z nim na wfie

0

@itmustbejoke w Hiszpanii może i tak jednak na tle innych drużyn mocno średnia

0

@masq bez przesady XDD z taka kadra to Flick nic by nie zdziałał a Haaland robotę by robił

1

@Mario96w porównywać Koemana, który jest Holendrem a jak wiadomo Holendrzy znaczyli i znaczą bardzo wiele dla Barcelony, dodatkowo większość kariery spędził grając w Barcelonie do gościa, który jedyny punkt wspólny jaki ma z tym klubem to zezłomowanie go 8:2 w Lm

1

@neeed taka prawda. Czemu miałby przychodzić do klubu, który jest w dołku na każdej płaszczyźnie

1

@BarcaaVEB na Mirku powinni sobie poradzić. Overpass mocno im nie siedzi

3

Nie ma szans uważam na flicka. Jest po słowie z niemiecka kadra a wątpię, ze wybierze Barcelonę niż kadrę swojego ojczystego kraju

1

1

@SamuraJack ludzie, którzy twierdzą, ze xavi nie pożegnałby kolegów są śmieszni. Jemu tez zależy na osiągnięciu sukcesów trenerskich i myśle, ze gdzieś miałby czy jego dawny kumpel gra czy nie

1

@JarekS No dobra ale dalej ich porównałeś. Ja jestem przekonany, ze przy naszym stylu Felix grałby jak na początku sezonu w atletico

0

@JarekS czemu niby porównujesz go z Trincão? Bez przesady

4

@Bocheno1 za co?

0

@Ratamahatta a najlepsze jest to, ze podałeś jego statystyki 7 goli i 5 asyst co u nas byłoby dobrym wynikiem. Jakie statystyki ma Dembele? No właśnie

9

@masq Chłop ma ogromny potencjał ofensywny a chyba każdy wie, ze w atletico odnaleźć się jest bardzo ciężko tym bardziej dla młodego piłkarza co pokazał przykład lemara który pierwsze sezony mocno zawodził. Ja na taka wymianę zapatruje się pozytywnie. Wymieniasz gościa co wsm nie ma jakiś mega umiejętności ofensywnych i posiada ogromna pensje na gościa 9 lat młodszego z mniejsza pensja i z ogromnym polem do rozwoju

0

@Ratamahatta żebyś tego nie odszczekiwał za pare sezonów. Chłop ma ogromny potencjał ofensywny a chyba każdy wie, ze w atletico odnaleźć się jest bardzo ciężko tym bardziej dla młodego piłkarza co pokazał przykład lemara który pierwsze sezony mocno zawodził. Ja na taka wymianę zapatruje się pozytywnie. Wymieniasz gościa co wsm nie ma jakiś mega umiejętności ofensywnych i posiada ogromna pensje na gościa 9 lat młodszego z mniejsza pensja i z ogromnym polem do rozwoju

0

No to powiedział grubo i bardzo się z tego cieszę. Jeśli zapowiedział lawinę decyzji w przyszłym tygodniu to już raczej pewne, ze Koeman nie zostanie na przyszły sezon

0

Oglądał ktoś Brighton dzisiaj i chciałby się podzielić jak zagrał Moder?

0

@Odcinkowy romero wiec może być to prawda. Nie wiem ja mam takie odczucie, ze Flick to wcale nie musi być dobry trener tylko po prostu wsssydtko w tym bayernie odpaliło akurat gdy on ich objął. Lewy wzniósł się na formę mutant i poszło

4

@messiistheking i wtedy gdy początek by się nie udal to go zwolnić i nowy trener bez okresu przygotowawczego? Bez sensu, już lepiej teraz się z nim pożegnać

1

@FC1899Barca Roberto w środku pomocy XDD

0

@masq szkoda, ze środek pola nie nadający się do walki o wyższe cele

0

@MarioVeB! Akurat z Alba ma racje. Fajnie, ze korzysta z tego, ze jakby nie podał messiemu on w większości kończy bramka ale na cięższe mecze nie dojeżdża. Asysty to nie wszystko, liczy się tez obrona i charakter na boisku a tego mu brakuje

0

@kamilop Orellana i Nico

3

@Zoker Barcelonie z eibar wystarczy tylko remis, wiec jeśli przegrają to poddam się totalnie

16

No u pięknie, nie wiem co to z źródło ale taka informacja z rana mega git

1

Jak dzisiaj Puig?

2

Mam nadzieje, ze Koeman na ostatni mecz powoła Nico i Orellane i da im szanse

0

@deyna2018 No kto muranski ze swoim starym

6

Słonecznie chyba u the sun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?