KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston tak czy siak kosmiczny tenis grają panowie
0
@socha 2 zł for fun kuponik
2
Ci wszyscy co piszą o naszej porażce z Brazylia. Co w tym dziwnego jak graliśmy naszym 3 składem na podstawowy skład Brazylii? Kubiak, Nowakowski czy Kaczmarek nie nadają się do gry na najwyższym poziomie już nie wspominając, ze mamy Zatora zamiast wojtaszka. Nie wiem po co coś takiego oceniać. Oceniać byśmy mogli jakby zagrał Zator Bieniek cały mecz kurek czy Leon
1
@Roobo graliśmy trzecim składem na podstawowy Brazylii
0
Obstawilem 1.5 bramki + w 30 kolejnych meczach euro. Do wygrania jest 23k. Zostało już tylko 29
0
@tbas jak gramy nasza 3 drużyna na 1 Brazylii to nic dziwnego. To i tak tylko mecze towarzyskie. Kubiak i Kaczmarek nie powinni jechać na mistrzostwa bo nie wyglada to dobrze
2
Niezły Var XDDDD
0
@mekston jak postawiłem 3:0 dla greka to znając moje szczęście teraz przegra seta
1
Tsitsipas jest niewiarygodny. Zdecydowanie mój ulubiony tenisista zaraz po Rogerze
2
@kewin wczoraj zepsuła mi kupon wygrywając z Francja dzisiaj z Rosja. Uwielbiam
0
@Encore komentatorzy mówią, ze światek w deblu
0
Tsitsipas Zverev nie będzie na EuroSport?
0
@derlysy1979 dziewczyny i tak zaszły bardzo daleko a Czeszki to najwyższy poziom debla. Chyba nikt nie oczekiwał, ze je pokonają
1
W pierwszym secie pera z Linette zdeklasowane
1
@Bobo25 @MesQueUnClub_87 dlatego ten mecz odpuszczam bo Iran wreszcie gra swoim najmocniejszym składem, wrócił Ebadipour i wczoraj USA przekonało się jak groźny potrafi być iran
0
Iran czy Serbia w siatkówkę? Co uważacie?
0
@daniel32778 zdecydowanie musi pracować nad serwisem. Potencjał ogromny i z wiekiem przyjdzie chłodna głowa. Może z Iga walczyć o top 1 w przyszłości
1
@PatrychoO postawiłem 30 zł na Włocha
0
Jak myślicie Berretini ma szanse z Djokovicem?
0
@Janiama dla mnie tak wtgladaloby to lepiej:
Szczesny-Bereszynski-Bednarek-Walukiewicz-Puchacz-Zieliński-Klich-Krychowiak-Jozwiak-Swierczok-Lewandowski
3
@SkilledHydra16 Depay,Gaya,Aouar i topowy środkowy obrońca. Transfery jak najbardziej do przeprowadzenia. Depay za darmo, Gaya 15 mln, Aouar koło 30 a środkowy obrońca to trzeba byłoby pozbyć się kilku graczy
1
@Puyolex ale on sam woli grać wyżej niż lo/cps. Poza tym nie chce przychodzić do Barcelony, widać, ze stawia grę ponad wszystko i to się szanuje
5
@Puyolex No faktycznie potrzebny nam skrzydłowy
0
@lukasbarca86 kownacki kontuzja
0
@GeneralXavi ty z krzesła spadłeś czy jak?
1
@Messibestplayerintheworld wybacz, nie zauważyłem twojego komentarza :/
8
Transfer Emersona może zostać potwierdzony w ciągu najbliższych kilku godzin. [Fabrizio Romano]
0
@Cwaniak4 postawiłem 50 zł na Polska i +1.5 zobaczymy
0
Ciekawi mnie gdzie ostatecznie skończy Donnaruma
2
@Barca_Big_Moment Kunade come to Barcelona