0

@BombowiecKrawczyk jeśli nie masz hajsu to się pierd*l ja dwusetki spalam jak tłuszcz

0

Skąd oni to drewno na ataku wytrzasneli to ja nie mam pojęcia

0

@LucasW123 bo oprócz nich z barcy b masz tylko peque i escobara czyli gości co nigdy nie powąchaja pierwszej drużyny

9

Po tych 10 minutach już widać u demira, ze ma to coś

0

@Pawel13sz jesteś pewien, ze tu będzie ten mecz?

0

Daj ktoś linka na pv, będę wdzięczny

0

Na barca tv normalnie można obejrzeć za darmo?

0

Ale jestem ciekaw dzisiejszego występu demira

18

Fajnie byłoby zobaczyć u nas Renato Sanchesa. Ludzie, którzy piszą, ze to zawodnik tylko na turniej są trochę zabawni bo gość w Lille jest świetny. To, ze nie udźwignął presji w tak młodym wieku w bayernie nie skreśla go na cała karierę. Ja jestem na tak

48

Ronald Koeman uważa, że Yusuf Demir to drugi Pedri. Jest zachwycony umiejętnościami piłkarza. [Gerard Romero]

0

@AlicjaFCB a widzialas ich późniejszych rywali? Wątpię, ze im sie uda

9

@culesjasiules saul + Marcos Llorente i jestem happy

0

@Janiama Demir :0

5

@HERORICH2 czytanie ze zrozumieniem tez na słabym poziomie. Przecież jemu chodzi o to, ze żaden zdrowo myślący kibic Atletico nie napisałby, ze nie opłaca się wam wymiana Saula za Griezmanna

0

@Rust_Cohle Veratti Marquinios Pogba*

0

@masa11 przecież świetnie bronił na całym turnieju nie tylko karne

0

Osobiście bardzo zaluje, ze nie podpisaliśmy Donnarumy. To już świetny bramkarz na ponad 10 lat

0

@Emhyr Ciekawe jak planują go wprowadzać do zespołu i czy w tym sezonie będzie odgrywał jakaś role w pierwszym zespole

0

@Colon bo Berretini w każdym secie z hurkaczem był o wiele lepszy.

0

Szkoda Shapy bo jego backhand jest imponujący

1

@FCBKUBANO zgadza się ale skoro za darmo się oddaje gemy serwisowe to tak sie dzieje

0

Nie oszukujmy się, to jest różnica klas. Hubert nie ma żadnych argumentów żeby przełamać powrotnie Włocha i to koniec marzeń o finale

0

Gorszej zawodniczki od sabalenki nie widziałem

1

Żałosny piłkarz

1

@sebo939 To logiczne XDD

0

@Encore wiem, od razu poprawiłem. Godzina pozna mózg nie pracuje

0

@kamiVeB a gdzie tu kubota widzisz?

0

Czuje, ze jutro legenda tenisa zostanie pokonana przez Huberta

0

@viscajasiek ale popatrz sobie kolego drogi jakim nazwiskiem był w tym 2006 roku cannavaro a kim w świecie Piłki jest jorginho. No właśnie…

2

@PatrychoO nie ma szans na to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?