KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk jeśli nie masz hajsu to się pierd*l ja dwusetki spalam jak tłuszcz
0
Skąd oni to drewno na ataku wytrzasneli to ja nie mam pojęcia
0
@LucasW123 bo oprócz nich z barcy b masz tylko peque i escobara czyli gości co nigdy nie powąchaja pierwszej drużyny
9
Po tych 10 minutach już widać u demira, ze ma to coś
0
@Pawel13sz jesteś pewien, ze tu będzie ten mecz?
0
Daj ktoś linka na pv, będę wdzięczny
0
Na barca tv normalnie można obejrzeć za darmo?
0
Ale jestem ciekaw dzisiejszego występu demira
18
Fajnie byłoby zobaczyć u nas Renato Sanchesa. Ludzie, którzy piszą, ze to zawodnik tylko na turniej są trochę zabawni bo gość w Lille jest świetny. To, ze nie udźwignął presji w tak młodym wieku w bayernie nie skreśla go na cała karierę. Ja jestem na tak
48
Ronald Koeman uważa, że Yusuf Demir to drugi Pedri. Jest zachwycony umiejętnościami piłkarza. [Gerard Romero]
0
@AlicjaFCB a widzialas ich późniejszych rywali? Wątpię, ze im sie uda
9
@culesjasiules saul + Marcos Llorente i jestem happy
0
@Janiama Demir :0
5
@HERORICH2 czytanie ze zrozumieniem tez na słabym poziomie. Przecież jemu chodzi o to, ze żaden zdrowo myślący kibic Atletico nie napisałby, ze nie opłaca się wam wymiana Saula za Griezmanna
0
@Rust_Cohle Veratti Marquinios Pogba*
0
@masa11 przecież świetnie bronił na całym turnieju nie tylko karne
0
Osobiście bardzo zaluje, ze nie podpisaliśmy Donnarumy. To już świetny bramkarz na ponad 10 lat
0
@Emhyr Ciekawe jak planują go wprowadzać do zespołu i czy w tym sezonie będzie odgrywał jakaś role w pierwszym zespole
0
@Colon bo Berretini w każdym secie z hurkaczem był o wiele lepszy.
0
Szkoda Shapy bo jego backhand jest imponujący
1
@FCBKUBANO zgadza się ale skoro za darmo się oddaje gemy serwisowe to tak sie dzieje
0
Nie oszukujmy się, to jest różnica klas. Hubert nie ma żadnych argumentów żeby przełamać powrotnie Włocha i to koniec marzeń o finale
0
Gorszej zawodniczki od sabalenki nie widziałem
1
Żałosny piłkarz
1
@sebo939 To logiczne XDD
0
@Encore wiem, od razu poprawiłem. Godzina pozna mózg nie pracuje
0
@kamiVeB a gdzie tu kubota widzisz?
0
Czuje, ze jutro legenda tenisa zostanie pokonana przez Huberta
0
@viscajasiek ale popatrz sobie kolego drogi jakim nazwiskiem był w tym 2006 roku cannavaro a kim w świecie Piłki jest jorginho. No właśnie…
2
@PatrychoO nie ma szans na to