KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie Laporta to farmazon i wykopał trochę Leo a, ze ten jest skromny i raczej cichy to nic nie powiedział. Przykre, ze tak to się skończyło
2
Co jak co zasłużyli na to złoto. Świetny turniej w ich wykonaniu.
0
@Encore najlepszy zawodnik na tych igrzyskach po stronie Francji imo
0
@DaPidejpi a ja wole utrzeć nosa takiemu burakowi jak Ngapeth
0
@DaPidejpi to ty milion komentarzy piszesz jakbyś się miał posikać na jego widok. Nie tylko ty oglądasz mecz
0
@DaPidejpi (oby)
2
@DaPidejpi śmieszny jak już ekspercie. Ciągnął to Patry francje do finału. W tym meczu gra dobrze ale dalej skoro piszesz, ze to bezapelacyjnie najlepszy zawodnik turnieju to wielkie brawa dla ciebie. Bo to, ze napisałeś, ze jest lepszy od Leona to ciężko skomentować
0
@DaPidejpi pierwszy mecz siatkówki oglądasz nie? Spokojnie jeszcze się nauczysz o co w tym chodzi
0
Jazda kliuka!!! Pora utrzeć nosa temu burakowi
0
@DaPidejpi jazda Kliuka! Je*ac tego buraka Ngapetha
5
@DaPidejpi pijany jesteś chłopie? Ngapeth jedyne w czym lepszy jest od Leona to w byciu burakiem.
1
Ale kliuka to jest kox
3
Ale ten Vallejo jest gownem, masakra jakaś
3
@LionelM95 jak ma zagrac jak nie ma kontraktu z Barcelona???
0
@abram3k No to wszystko jasne
0
Wie ktoś czy jutrzejszy mecz będzie gdzieś do obejrzenia z odtworzenia?
0
@Lokoo 14;30 chyba
0
@LyFT nieee, jest tam tylko dlatego, ze to puchar gampera bardzo ważny dla Barcelony. Przesiedzi cały mecz na ławce
0
@leonek160 nie chciałbym ale myśle, ze to nas nie ominie jeśli chcemy się liczyć w przyszłości
0
@sintesox suarez gra w psg?
0
@JaroCoach za Cou Nico, za albe Balde i .s Griezmanna Demir
0
@masq już Balde byłby lepszy. Głodny gry i młody. Widać było ta przebojowość w sparingach a w obronie ciężko być gorszym niż Alba
1
@Survier wyglada to dobrze chociaż brakuje jeszcze jakiegoś mocnego środkowego obrońcy i jakiejś 9
2
Emerson/Dest-Araujo-Garcia-Balde
Pedri-Nico-De Jong
Demir-Depay-Fati - jeśli będzie zdrowy
Tak powinno to wyglądać dla mnie
1
@pinasmeister i jak ty chcesz takim czymś mecze wygrywać? Najlepiej cała 11 ofensywna dać
3
@Kwiatek67 Teoretycznie Collado jeszcze jest
0
@Cvzx to tez mam na myśli. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie z którym ktoś może się nie zgadzać, ale na tym forum spokojna, kulturalna dyskusja jest niezwykle ciężka. Wszędzie ironiczne odpowiedzi i dopowiadanie sobie
0
@LyFT zgadza się
0
@KochamInieste tak wiem, rozumiem cię ale mi nie chodzi o to, ze Leo nie powinien isc do psg tylko ten fakt sprawia, ze jako legendę barcy cenie bardziej xaviego, inieste czy Puyola
0
@kamilop No tak, wyrazić swoje zdanie na tym forum to cud. Gdzie ja ci kur*a napisałem, ze nie jest nasza legenda??