KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@QuiqueSetien1958 a nie może mieć innego zdania niż ty ekspercie? Nie zgadzasz się z nim to znaczy, ze się nie zna? Dla mnie tez Griezmann to nie jest jakaś topka bo z przodu średnio ma argumenty żeby zainstniec. Ani jakiegoś dryblingu ani szybkości. Piłkarzem jest dobrym ale skoro z 3 ataku nawet Nazario lepiej od niego zagrał to coś jets nie tak
7
@BarcaInfo super debiut garcii, oby tak dalej
0
@Murazor No tak ale czemu nie mógł wpuścić go jak mieliśmy wynik 3:0 gdzie to nie jakiś placek tylko naprawdę wielki talent którego trzeba rozwijać
3
@kamyk_23 jak ludzie tam faul widza to ja dziękuje
3
Nigdy się nie przekonam co do Koemana. Dla mnie to średni trener i tyle. Szkoda Demira bo chłopak świetnie wyglądał w presezonie i mógł bez problemu dostać szanse dzisiaj. Bardzo fajny debiut Garcii, mega słabe wejście Emersona. Griezmann średnio podołał roli dowodzenia naszym atakiem. Bardzo dobry mecz Nazario i Depaya. Szkoda Nico bo tam faulu nie było.
0
Ahh ci sędziowie
0
@Swistus172 przegrzales się czy jak?
0
@ptrx i co to niby wina młodych tak? Roberto świetna zmiana za to. Najlepszy na boisku ekspercie
0
Nie da się nie denerwować serio. Demir, chłop świetnie gra w przedsezonie i nie dostanie nawet 10 wałowych minut. Żart
0
Nie kumam tego gościa. Mamy wynik 3:0 to nie wpuści młodych
0
Znowu widzę nuda. Dać Demira, Nico i jazda
0
@masq trochę chaotyczny się wydaje
0
Pogba to jest top
0
Efekt Firpo proszę państwa
1
@AntekGriezmann ale wiesz, ze to nic nie zmienia i będzie mógł grać w pierwszym zespole?
0
Sancho i Varane zagrają z Leeds?
0
@Black_Wolf on jest prezydentem Barcelony do uja, nie właścicielem kebab baru. Zjeb*ł sprawę to zapiernicza żeby to jakoś wyprostować a nie robi sobie wakacje
0
Jeśli się okaże, ze nasze nowe transfery nie są zarejestrowane a Laporta wypoczywa sobie w tym czasie na Ibizie to pogrąży się totalnie
5
Kiedy te 2-3 transfery które zapowiedział nasz naczelny farmazon?
0
Mega denerwuje to, ze ciagle jakieś plotki o zainteresowaniu czy to Pjanicem czy to Nazario czy to Umtitim a transferów z klubu jak nie było tak nie ma. Mam nadzieje, ze farmazon ruszy dupsko z tej Ibizy i zacznie działać.
0
@DaPidejpi demir za Martina, Nico za Puiga, Balde za Albe
7
Jak dla mnie to będzie sezon Demira
0
@amanter dla mnie to Jest naturalny następca Leo. Chłopak ma niesamowity potencjał i to widać gołym okiem. Mam nadzieje, ze będzie grał w podstawie
1
@michal26 dziękuje ślicznie przyjacielu
0
Mógłby ktoś dla mnie podsumować dzisiejsza grę naszych zawodników? To 3:0 faktycznie odzwierciedla nasza przewagę? Jak zagrali nowi zawodnicy? Kto na plus kto na minus?
0
Wie ktoś może gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu wczorajszego?
0
WIE KTOŚ GDZIE BĘDĘ MÓGŁ OBEJRZEĆ MECZ Z ODTWORZENIA?
0
Wiadomo co dolega aguero?
0
Wie ktoś czy da radę gdzieś obejrzeć powtórkę dzisiejszego meczu?
0
Wie ktoś może czy będę mógł gdzieś obejrzeć powtórkę dzisiejszego meczu?