1

@QuiqueSetien1958 a nie może mieć innego zdania niż ty ekspercie? Nie zgadzasz się z nim to znaczy, ze się nie zna? Dla mnie tez Griezmann to nie jest jakaś topka bo z przodu średnio ma argumenty żeby zainstniec. Ani jakiegoś dryblingu ani szybkości. Piłkarzem jest dobrym ale skoro z 3 ataku nawet Nazario lepiej od niego zagrał to coś jets nie tak

7

@BarcaInfo super debiut garcii, oby tak dalej

0

@Murazor No tak ale czemu nie mógł wpuścić go jak mieliśmy wynik 3:0 gdzie to nie jakiś placek tylko naprawdę wielki talent którego trzeba rozwijać

3

@kamyk_23 jak ludzie tam faul widza to ja dziękuje

3

Nigdy się nie przekonam co do Koemana. Dla mnie to średni trener i tyle. Szkoda Demira bo chłopak świetnie wyglądał w presezonie i mógł bez problemu dostać szanse dzisiaj. Bardzo fajny debiut Garcii, mega słabe wejście Emersona. Griezmann średnio podołał roli dowodzenia naszym atakiem. Bardzo dobry mecz Nazario i Depaya. Szkoda Nico bo tam faulu nie było.

0

Ahh ci sędziowie

0

@Swistus172 przegrzales się czy jak?

0

@ptrx i co to niby wina młodych tak? Roberto świetna zmiana za to. Najlepszy na boisku ekspercie

0

Nie da się nie denerwować serio. Demir, chłop świetnie gra w przedsezonie i nie dostanie nawet 10 wałowych minut. Żart

0

Nie kumam tego gościa. Mamy wynik 3:0 to nie wpuści młodych

0

Znowu widzę nuda. Dać Demira, Nico i jazda

0

@masq trochę chaotyczny się wydaje

0

Pogba to jest top

0

Efekt Firpo proszę państwa

1

@AntekGriezmann ale wiesz, ze to nic nie zmienia i będzie mógł grać w pierwszym zespole?

0

Sancho i Varane zagrają z Leeds?

0

@Black_Wolf on jest prezydentem Barcelony do uja, nie właścicielem kebab baru. Zjeb*ł sprawę to zapiernicza żeby to jakoś wyprostować a nie robi sobie wakacje

0

Jeśli się okaże, ze nasze nowe transfery nie są zarejestrowane a Laporta wypoczywa sobie w tym czasie na Ibizie to pogrąży się totalnie

5

Kiedy te 2-3 transfery które zapowiedział nasz naczelny farmazon?

0

Mega denerwuje to, ze ciagle jakieś plotki o zainteresowaniu czy to Pjanicem czy to Nazario czy to Umtitim a transferów z klubu jak nie było tak nie ma. Mam nadzieje, ze farmazon ruszy dupsko z tej Ibizy i zacznie działać.

0

@DaPidejpi demir za Martina, Nico za Puiga, Balde za Albe

7

Jak dla mnie to będzie sezon Demira

0

@amanter dla mnie to Jest naturalny następca Leo. Chłopak ma niesamowity potencjał i to widać gołym okiem. Mam nadzieje, ze będzie grał w podstawie

1

@michal26 dziękuje ślicznie przyjacielu

0

Mógłby ktoś dla mnie podsumować dzisiejsza grę naszych zawodników? To 3:0 faktycznie odzwierciedla nasza przewagę? Jak zagrali nowi zawodnicy? Kto na plus kto na minus?

0

Wie ktoś może gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu wczorajszego?

0

WIE KTOŚ GDZIE BĘDĘ MÓGŁ OBEJRZEĆ MECZ Z ODTWORZENIA?

0

Wiadomo co dolega aguero?

0

Wie ktoś czy da radę gdzieś obejrzeć powtórkę dzisiejszego meczu?

0

Wie ktoś może czy będę mógł gdzieś obejrzeć powtórkę dzisiejszego meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?