1

Tak na poważnie to przełknę odejście messiego. Skończy się pewna era i może zbudujemy coś na młodych gniewnych zawodnikach, ale messiego w koszulce psg nie wyobrażam sobie nawet i będę mega zły jeśli tam pójdzie

3

dla mnie to moze odejść Alba, Busquets, Pique i możemy w ich miejsce nikogo nie kupywać. Niech grają młodzi z barcy b ale messiego w koszulce psg nie przeboleje

0

@KacperVEB jospeh bartomeu

1

Wszyscy na czacie potężne JB!

6

@KORTIS Boże błagam, przełknę jego odejście ale wszędzie tylko nie do psg

0

@Encore ja myśle, ze gdzie by nie wyemigrował to będzie się obracał za siebie na ulicy

3

Jeśli faktycznie Messi odejdzie z Barcelony to Bartomeu nie będzie miał życia w Hiszpanii

0

To są jaja jakieś

0

@Emhyr wczoraj nie zagrał wybitnego meczu i to jest fakt, dla mnie Nico już lepiej grał

4

Tak na chłodno w dzisiejszym meczu podobał mi się Depay,Nico,Demir,Balde i Araujo. Reszta średnio lub słabo

0

@Rewolucja123 faktycznie zle napisałem, nie wszyscy ale spora grupa osób

0

Śmieszne jest trochę to, ze jak wygrywamy w sparingach to wszyscy się jarają a jak przegrywamy to komentarze typu to tylko sparing

4

@JimMorrisonFCB Depay,Nico,Araujo

1

Ale Nico to jest profesor. On tak bardzo przypomina rodriego

0

Ma ktoś z Polaków jeszcze szanse na medal dzisiaj oprócz rzutu młotem?

0

Kiedy Emerson bezie mógł grać?

0

Emerson dzisiaj jeszcze nie może grać nie?

0

Monster blok tak zwany

0

Komedia to jest naprawdę

2

Nowakowski najwieksza ciamajda polskiej siatkówki. Co by nie zrobił to zawsze wszędzie będzie jeździł

1

Kłos to musi zwałe cisnąć jak patrzy na pachołka Nowakowskiego pod siatka

1

Hahahahahahahah

0

Ja to myśle, ze juniorzy lepszy blok by stawiali niż nasi dzisjaj

3

Dalej zastanawiam się co robi Nowakowski zamiast Klosa

0

Śliwka pięknie przepierdzielil cała przewagę swoim genialnym przyjęciem

1

@Abominacja liczby to nie tylko gole i asysty dla twojej wiadomości

2

Ale ta odpowiedź Bedoesa na wpis Puchacza jest genialna

1

Po meczu niestety

2

Szkoda tak głupio oddanego seta

0

@ViscaBarca123 Myślisz, ze któryś z tych piłkarzy: Demir, Gavi, Nico, Balde wejdzie z buta do pierwszej drużyny w tym sezonie i będzie pełnił w niej ważna funkcje i jak tak to krory? I drugie pytanie czy nie uważasz, ze Orellana w Barcelonie jest już skreślony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?