KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak na poważnie to przełknę odejście messiego. Skończy się pewna era i może zbudujemy coś na młodych gniewnych zawodnikach, ale messiego w koszulce psg nie wyobrażam sobie nawet i będę mega zły jeśli tam pójdzie
3
dla mnie to moze odejść Alba, Busquets, Pique i możemy w ich miejsce nikogo nie kupywać. Niech grają młodzi z barcy b ale messiego w koszulce psg nie przeboleje
0
@KacperVEB jospeh bartomeu
1
Wszyscy na czacie potężne JB!
6
@KORTIS Boże błagam, przełknę jego odejście ale wszędzie tylko nie do psg
0
@Encore ja myśle, ze gdzie by nie wyemigrował to będzie się obracał za siebie na ulicy
3
Jeśli faktycznie Messi odejdzie z Barcelony to Bartomeu nie będzie miał życia w Hiszpanii
0
To są jaja jakieś
0
@Emhyr wczoraj nie zagrał wybitnego meczu i to jest fakt, dla mnie Nico już lepiej grał
4
Tak na chłodno w dzisiejszym meczu podobał mi się Depay,Nico,Demir,Balde i Araujo. Reszta średnio lub słabo
0
@Rewolucja123 faktycznie zle napisałem, nie wszyscy ale spora grupa osób
0
Śmieszne jest trochę to, ze jak wygrywamy w sparingach to wszyscy się jarają a jak przegrywamy to komentarze typu to tylko sparing
4
@JimMorrisonFCB Depay,Nico,Araujo
1
Ale Nico to jest profesor. On tak bardzo przypomina rodriego
0
Ma ktoś z Polaków jeszcze szanse na medal dzisiaj oprócz rzutu młotem?
0
Kiedy Emerson bezie mógł grać?
0
Emerson dzisiaj jeszcze nie może grać nie?
0
Monster blok tak zwany
0
Komedia to jest naprawdę
2
Nowakowski najwieksza ciamajda polskiej siatkówki. Co by nie zrobił to zawsze wszędzie będzie jeździł
1
Kłos to musi zwałe cisnąć jak patrzy na pachołka Nowakowskiego pod siatka
1
Hahahahahahahah
0
Ja to myśle, ze juniorzy lepszy blok by stawiali niż nasi dzisjaj
3
Dalej zastanawiam się co robi Nowakowski zamiast Klosa
0
Śliwka pięknie przepierdzielil cała przewagę swoim genialnym przyjęciem
1
@Abominacja liczby to nie tylko gole i asysty dla twojej wiadomości
2
Ale ta odpowiedź Bedoesa na wpis Puchacza jest genialna
1
Po meczu niestety
2
Szkoda tak głupio oddanego seta
0
@ViscaBarca123 Myślisz, ze któryś z tych piłkarzy: Demir, Gavi, Nico, Balde wejdzie z buta do pierwszej drużyny w tym sezonie i będzie pełnił w niej ważna funkcje i jak tak to krory? I drugie pytanie czy nie uważasz, ze Orellana w Barcelonie jest już skreślony?