KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Insigne nigdy nie opuści Neapolu wiec nie wiem po co takie ploty wstawiac
14
@chavez patrząc na to co sobą prezentują to nie wiem czy tak bardzo bym nie chciał
0
@Encore a to nie 2 miejsce z naszej grupy ma grać z drugim miejscem grupy Anglia,Czechy?
0
@Danger204 Dziękuje ślicznie, fajnie byłoby zająć te 2 miejsce bo wtedy rywal byłby do ogrania
1
@Tridente2015 Dania i Włochy dalej
0
Jak to wyglada po fazie grupowej. Z kim drużyna z 2 miejsca i drużyna z 3 miejsca w naszej grupie będę grały w dalszej fazie?
0
Boże jak ja bym chciał Lukaku w Barcelonie…
0
Jak to wyglada po fazie grupowej. Z kim drużyna z 2 miejsca i drużyna z 3 miejsca będę grały w dalszej fazie?
0
Jak gra Ukraina?
3
Dembele opuścił obóz reprezentacji Francji. Został wykluczony do końca EURO 2020. Dwa miesiące pauzy [RMC Sport]
85
Martin Braithwaite:"Nie muszę przestawiać butelek, żeby zdobyć popularność. Ludzie już mnie znają"
G.O.A.T
3
@SaulGoodman jeśli Hiszpania by przegrała to jak ty chcesz robić mała tabele jeśli slowacja będzie miała 6 pkt a my 4
1
@DonFerdinando Donnaruma>>>>>>>>>>Simon
2
Ten sędzia to tez dobry, widać, ze całym sercem za wegrami
5
Przecież mu nic nie jest tylko wędkę dostał XD
0
Kurde bele Auger chyba przegra i po kuponie :/
1
@koziar powodzenia z taka Belgia czy Włochami
0
Będzie remis jak nic
1
Teraz czeka Argentynę najcięższe zadanie czyli utrzymanie wyniku
1
Fajnie jakby Argentyna jutro wygrała bo ostatnio coś nie mogą
0
Słabiutka ta Anglia a Kane drugi mecz niewidoczny
0
Wie ktoś może czy mecz Tiafoe z Shapovalov będzie dzisiaj dograny?
0
Tak jak mówiłem, Alaba to bardzo przeciętny piłkarz. Dobrze, ze Barcelona nie wdała sie w licytacje o niego
4
Szkoda, ze została ci Belgia na kuponie a oni odwalają coś takiego
12
Przecież ta Belgia się podkłada, im nawet biegać się nie chce
0
Mam nadzieje, ze Belgowie nie będą się podkładać żeby Dania wyszła z grupy
1
No to po federerze
0
@Bobo25 Pewnie nie wiedziałeś, ze chodzi mi o wygrane drużyny :)
0
Dzisiaj Turcja, Włochy i Rosja
0
Śmierdzą paluszki