KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk formalność
0
Hubert odpada w pierwszej rundzie turnieju Roland Garros!
0
@FCB24 @Xxxbarca4ever a to nie wiedziałem, dzięki wielkie
0
Myslalem, ze Janusz dostanie szanse, nie wiem czemu drugi mecz gra lomacz
1
@sergio5 faktycznie, to wczoraj miał szanse na swoją 3 wygrana
0
@sergio5 a nie 3 razy?
0
@Encore Hurkacz poradzi sobie jutro? Dla mnie to jest tak zawodnik zagadka, ze to szok.
Na ziemnej posysa jednak
1
Brazylia czy USA wieczorem? Ja stawiam na stany
Do fanów siatkówki
2
@tristan87 Hiszpania to będzie raczej
2
@Kgorecki2500 na ten moment Polska ale jak dorośnie założę się, ze dla Hiszpanii będzie grał
0
@AlwaysBlaugrana BVB za Sancho chce 80 mln tylko. Aż szkoda, ze nie mamy kasy :/
0
@lukaszbarca15 tak, wybacz
2
@Puyolex No właśnie Xavi i Iniesta to bogowie a przecież Busquets wcale nie zrewolucjonizował pozycji defensywnego pomocnika i nie utrzymywał się na szczycie przez dekadę. Prawda jest taka, ze nie było w historii piłki takiego zawodnika jak on
2
@Puyolex @lukaszbarca15 doskonale pokazujecie jak Busquets nigdy nie był doceniany
1
@Dundersztyc Pep trenował Bayern jak na piedestale była Barcelona i Real
2
@Messibestplayerintheworld smiesznejszych wymysłów dawno nie czytałem. Donnaruma chętnie sobie na ławce posiedzi pewnie
0
@PatrykBarca @lucca87 podonno miał tak zapisane w umowie
68
Zinedine Zidane po raz trzeci odszedł z Realu Madryt. Za każdym razem rezygnował z odprawy. Francuz na takich działaniach stracił łącznie 42 miliony euro
3
@mat32 ciężko gdybać bo jak się już zakochasz to takie błachostki ci nie przeszkadzają. Na ten moment powiedziałbym, ze nie chciałbym takiej kobiety ale wiadomo jak to jest
1
@Yosemite a ja uważam, ze środek czy dół tabeli jest w miarę równy w Anglii i Hiszpanii. Liga angielska jest mocniejsza dlatego, ze gra tam wiele drużyn gigantów jak Chelsea,Arsenal,United,City,Tottenham czy nawet Leicester
0
@MesQueUnClub_87 ta ale ta obronę musi ktoś w końcu ogarnąć bo to śmiech co się dzieje czasami. Ile lat z rzędu mamy dostawać po kilka bramek w jednym meczu Lm?
0
Bardzo ciekawi mnie jak wyglądałaby Barcelona gdyby trenował nas Conte czy Allegri. Może warto odejść od ciągłego atakowania na rzecz solidnej gry i mocnej defensywy która zapewniają ww panowie
1
@DaPidejpi mega fajnie. Ciagle mówi, ze chce jeździć na eco ale coś mu nie wychodzi Haha. Pali cholernie dużo ale przyjemność z jazdy jest ogromna.
1
@DaPidejpi mój kumpel ma
0
@Coutinho007 potrzeba ale na nikogo takiego kasy nie ma. Mało jest takich zawodników na rynku a jeśli już są to trzeba wydać grube miliony
0
@Coutinho007 thiago przyszedł do nich sezon temu i wątpię, ze chciałby odchodzić
0
@Coutinho007 No chyba za wielkie pieniędzy nie mamy wiec nie wiem kogo oczekujesz, ze klub ściągnie. Pytam z ciekawości kto by to był?
3
@kamiVeB to nie błąd
0
@Coutinho007 to kogo innego mamy kupić z takim budżetem?
0
@BulaKG przecież to jest cień piłkarza ze wcześniejszych sezonów