0

@Quavosk formalność

0

Hubert odpada w pierwszej rundzie turnieju Roland Garros!

0

@FCB24 @Xxxbarca4ever a to nie wiedziałem, dzięki wielkie

0

Myslalem, ze Janusz dostanie szanse, nie wiem czemu drugi mecz gra lomacz

1

@sergio5 faktycznie, to wczoraj miał szanse na swoją 3 wygrana

0

@sergio5 a nie 3 razy?

0

@Encore Hurkacz poradzi sobie jutro? Dla mnie to jest tak zawodnik zagadka, ze to szok.
Na ziemnej posysa jednak

1

Brazylia czy USA wieczorem? Ja stawiam na stany
Do fanów siatkówki

2

@tristan87 Hiszpania to będzie raczej

2

@Kgorecki2500 na ten moment Polska ale jak dorośnie założę się, ze dla Hiszpanii będzie grał

0

@AlwaysBlaugrana BVB za Sancho chce 80 mln tylko. Aż szkoda, ze nie mamy kasy :/

0

@lukaszbarca15 tak, wybacz

2

@Puyolex No właśnie Xavi i Iniesta to bogowie a przecież Busquets wcale nie zrewolucjonizował pozycji defensywnego pomocnika i nie utrzymywał się na szczycie przez dekadę. Prawda jest taka, ze nie było w historii piłki takiego zawodnika jak on

2

@Puyolex @lukaszbarca15 doskonale pokazujecie jak Busquets nigdy nie był doceniany

1

@Dundersztyc Pep trenował Bayern jak na piedestale była Barcelona i Real

2

@Messibestplayerintheworld smiesznejszych wymysłów dawno nie czytałem. Donnaruma chętnie sobie na ławce posiedzi pewnie

0

@PatrykBarca @lucca87 podonno miał tak zapisane w umowie

68

Zinedine Zidane po raz trzeci odszedł z Realu Madryt. Za każdym razem rezygnował z odprawy. Francuz na takich działaniach stracił łącznie 42 miliony euro

3

@mat32 ciężko gdybać bo jak się już zakochasz to takie błachostki ci nie przeszkadzają. Na ten moment powiedziałbym, ze nie chciałbym takiej kobiety ale wiadomo jak to jest

1

@Yosemite a ja uważam, ze środek czy dół tabeli jest w miarę równy w Anglii i Hiszpanii. Liga angielska jest mocniejsza dlatego, ze gra tam wiele drużyn gigantów jak Chelsea,Arsenal,United,City,Tottenham czy nawet Leicester

0

@MesQueUnClub_87 ta ale ta obronę musi ktoś w końcu ogarnąć bo to śmiech co się dzieje czasami. Ile lat z rzędu mamy dostawać po kilka bramek w jednym meczu Lm?

0

Bardzo ciekawi mnie jak wyglądałaby Barcelona gdyby trenował nas Conte czy Allegri. Może warto odejść od ciągłego atakowania na rzecz solidnej gry i mocnej defensywy która zapewniają ww panowie

1

@DaPidejpi mega fajnie. Ciagle mówi, ze chce jeździć na eco ale coś mu nie wychodzi Haha. Pali cholernie dużo ale przyjemność z jazdy jest ogromna.

1

@DaPidejpi mój kumpel ma

0

@Coutinho007 potrzeba ale na nikogo takiego kasy nie ma. Mało jest takich zawodników na rynku a jeśli już są to trzeba wydać grube miliony

0

@Coutinho007 thiago przyszedł do nich sezon temu i wątpię, ze chciałby odchodzić

0

@Coutinho007 No chyba za wielkie pieniędzy nie mamy wiec nie wiem kogo oczekujesz, ze klub ściągnie. Pytam z ciekawości kto by to był?

3

@kamiVeB to nie błąd

0

@Coutinho007 to kogo innego mamy kupić z takim budżetem?

0

@BulaKG przecież to jest cień piłkarza ze wcześniejszych sezonów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?