1

Mogłem postawić u Buka

8

To niezła żółta kartka XD

1

Jeszcze stracą punkty w tym meczu

1

Faul, nie ma bramki

0

Ahahaha oni to jeszcze przegrają przez fenomenalny kunszt trenerski naszego trenera

3

Biedny Araujo...

0

@msmsms do 40? Chłopie to ty niezle musisz zarabiać

1

Co jak co ale Pedri strzelać nie potrafi

1

@dani35 to żadne źródło. Mogę się założyć, ze ten pan nigdy nie będzie naszym trenerem

0

@mcsarna jestem na tak

0

@ViscaBarca123 szkoda, ze żaden z nich nie dostał choćby jednej szansy w tym sezonie patrząc na to, ze w pomocy braki

8

Nicola Zalewski chce grać dla Polski!

Chciałbym grać w reprezentacji Polski, ponieważ wierzyli we mnie od dziecka. Reprezentowanie mojego kraju jest dla mnie wielką dumą i jest to również sposób, aby podziękować moim rodzicom za wszystko, co mi dali.

[Grand Hotel CalcioMercato]

1

@Chakalaka po pierwsze sport, po drugie na bank Chelsea po tak świetnym sezonie jej pomocników wymieni kluczowego na dziadka Bośniaka

0

@SamuraJack tez wole ale lepiej mieć młodego zawodnika, którego się sprzeda z mniejszym kontraktem w razie co niż dziadka z ogromna pensja który nic nie oferuje

7

@Pioter powiem tak, nie śledzę poczynań juve ale dalej wole młodego urugwajczyka niż dziadka Pjanica. Podsumowując jestem na tak

1

@Barca1992 ja osobiście jestem na tak. Wole mieć młodego, zdolnego zawodnika niż Griezmanna 30 letniego, który może i ma jakieś liczby ale bardzo często znika. Nie bez powodu zapłacono za Portugalczyka 100 mln bo jest to talent na miarę gwiazdy światowego formatu ale w Atletico ciężko mu się wpasować

1

Wymiana 1 do 1 Joao Felix za Griezmanna. Jesteście na tak czy nie?

3

@kamilop No mega ciekawy

11

Ja bym dał szanse Dembele od 1 minuty

0

@Werka7 za Felixa

0

@JarekS mieszkasz we Francji?

0

@jeyx77x No znaczy ja bym polecał czysto zacząć od treningu w klubie jakimś. Wskazówki trenera, sparingi, tarczowanie. W worek każdy głupi uderzać potrafi wiec słuszna uwaga

0

@jeyx77x to idź w kickboxing. Jeśli sporty walki cię interesują i chciałbyś się w nich rozwijać to najlepiej zacząć od stójki i z biegiem czasu szlifować zapasy,parter itd.

0

@jeyx77x wszystko zależy od tego co preferujesz. Radziłbym zacząć od typowo stójkowych sportów walki czyli boks ewentualnie k1 a jeśli bedziesz czuł się gotowy próbować Mma bo to dla mnie najciekawsza formuła sportowa

0

@JimMorrisonFCB Co się stało?

0

@Emhyr 50 mln to dobra cena

0

Jak myślicie tak całkiem obiektywnie jak zakończy się tabela la liga? Zapraszam do kulturalnej dyskusji bez zbędnych komentarzy typu dowiesz się za 3 tyg

0

@Whudi on nie pójdzie do arsenału. Oby Real go nie wziął

0

@AmigoBlancos to pewnie jakiś junior zagra na boku nie?

0

@AmigoBlancos a reszta obrońców wróci na czwartkowy mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?