KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mogłem postawić u Buka
8
To niezła żółta kartka XD
1
Jeszcze stracą punkty w tym meczu
1
Faul, nie ma bramki
0
Ahahaha oni to jeszcze przegrają przez fenomenalny kunszt trenerski naszego trenera
3
Biedny Araujo...
0
@msmsms do 40? Chłopie to ty niezle musisz zarabiać
1
Co jak co ale Pedri strzelać nie potrafi
1
@dani35 to żadne źródło. Mogę się założyć, ze ten pan nigdy nie będzie naszym trenerem
0
@mcsarna jestem na tak
0
@ViscaBarca123 szkoda, ze żaden z nich nie dostał choćby jednej szansy w tym sezonie patrząc na to, ze w pomocy braki
8
Nicola Zalewski chce grać dla Polski!
Chciałbym grać w reprezentacji Polski, ponieważ wierzyli we mnie od dziecka. Reprezentowanie mojego kraju jest dla mnie wielką dumą i jest to również sposób, aby podziękować moim rodzicom za wszystko, co mi dali.
[Grand Hotel CalcioMercato]
1
@Chakalaka po pierwsze sport, po drugie na bank Chelsea po tak świetnym sezonie jej pomocników wymieni kluczowego na dziadka Bośniaka
0
@SamuraJack tez wole ale lepiej mieć młodego zawodnika, którego się sprzeda z mniejszym kontraktem w razie co niż dziadka z ogromna pensja który nic nie oferuje
7
@Pioter powiem tak, nie śledzę poczynań juve ale dalej wole młodego urugwajczyka niż dziadka Pjanica. Podsumowując jestem na tak
1
@Barca1992 ja osobiście jestem na tak. Wole mieć młodego, zdolnego zawodnika niż Griezmanna 30 letniego, który może i ma jakieś liczby ale bardzo często znika. Nie bez powodu zapłacono za Portugalczyka 100 mln bo jest to talent na miarę gwiazdy światowego formatu ale w Atletico ciężko mu się wpasować
1
Wymiana 1 do 1 Joao Felix za Griezmanna. Jesteście na tak czy nie?
3
@kamilop No mega ciekawy
11
Ja bym dał szanse Dembele od 1 minuty
0
@Werka7 za Felixa
0
@JarekS mieszkasz we Francji?
0
@jeyx77x No znaczy ja bym polecał czysto zacząć od treningu w klubie jakimś. Wskazówki trenera, sparingi, tarczowanie. W worek każdy głupi uderzać potrafi wiec słuszna uwaga
0
@jeyx77x to idź w kickboxing. Jeśli sporty walki cię interesują i chciałbyś się w nich rozwijać to najlepiej zacząć od stójki i z biegiem czasu szlifować zapasy,parter itd.
0
@jeyx77x wszystko zależy od tego co preferujesz. Radziłbym zacząć od typowo stójkowych sportów walki czyli boks ewentualnie k1 a jeśli bedziesz czuł się gotowy próbować Mma bo to dla mnie najciekawsza formuła sportowa
0
@JimMorrisonFCB Co się stało?
0
@Emhyr 50 mln to dobra cena
0
Jak myślicie tak całkiem obiektywnie jak zakończy się tabela la liga? Zapraszam do kulturalnej dyskusji bez zbędnych komentarzy typu dowiesz się za 3 tyg
0
@Whudi on nie pójdzie do arsenału. Oby Real go nie wziął
0
@AmigoBlancos to pewnie jakiś junior zagra na boku nie?
0
@AmigoBlancos a reszta obrońców wróci na czwartkowy mecz?