KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaŁolat dobrze wiesz, ze Puiga nie widzi wiec nie miej o to pretensji, zostaje Moriba jedynie bo Roberto to mem
47
@Roobo nie No bez jaj
0
@ander123 ze stadionem i allisonem mówił na poważnie wiec
0
@ander123 jak był zawodnikiem może i tak, nie wiemy jak zachowuje się jako trener, może zmądrzał
0
@ander123 pep/pimienta
0
@Borneo z kontuzjami to można sobie gdybać. Gdyby Real nie miał by szpitalu to grałby w finale Lm z liverpoolem a Van djik byłby najlepszym obrońca na świecie
0
@Encore No niestety, wiec widzisz nie ma nikogo odpowiedniego na to stanowisko, bo w pepa choć bym bardzo chciał to nie wierze
1
@ander123 to tylko kilka z pierwszych lepszych wypowiedzi Kloppa. Chłop nie ma szacunku do rywali a jego tłumaczenia są zalosne
Po prostu nie da się grać w piłkę przy takim wietrze - mówił pod koniec lutego po derbach Merseyside, widząc jak James Rodriguez zagrał idealnego passa do Richarlisona, który skutecznie wykończył akcję w trzeciej minucie. To ta sama wymówka której użył w marcu 2019, także przy okazji starcia “The Reds” z “The Toffees”. Ale wtedy napomknął w wywiadzie, że “wiało we wszystkich kierunkach” i nikt nie odniósł z tego korzyści. Tym razem warunki atmosferyczne bardziej sprzyjały Evertonowi, a przeszkadzały jego piłkarzom.
Sami widzieliście, piłka się prawie nie toczyła! Jeśli jesteś w posiadaniu mniej więcej 70 do 80% czasu, to życie w takich warunkach naprawdę staje się niewygodne.
Salah, Mane, Henderson i spółka stracili dwa punkty, a tytuł przegrali jednym na rzecz Manchesteru City. Kula, nomen omen, śniegowa toczyła się dalej.
Nie jestem zadowolony z boiska. Jeśli grasz jak WBA, piłka może być ciągle w powietrzu i wtedy nie potrzebujesz wilgotnej murawy. W przyszłym sezonie mogą sobie kopać na suchej trawie, ale w Championship - zakończył arogancko.
Wykręt, który przejdzie do klasyki gatunku. Tydzień temu stwierdził, że gra na Estadio Alfredo Di Stefano w Madrycie, zamiast na Santiago Bernabeu, stworzyła u jego piłkarzy “dziwną” atmosferę. “Los Blancos” gości obecnie drużyny na tymczasowym obiekcie, który może pomieścić 6 tys. widzów, ponieważ na flagowym stadionie Realu trwa remont. Dla Kloppa to gra w “ośrodku treningowym”. Cóż, żeby być precyzyjnym, tak, stadion imienia Di Stefano jest treningowym boiskiem, zawsze nim był. To żadne odkrycie.
- Rewanż na Anfield będzie dla Realu zdradliwym zadaniem, z kibicami czy bez nich - odpalił na konferencji niemiecki szkoleniowiec, sugerując poniekąd, że “Królewscy” nie grają na wielkich stadionach. Totalna abstrakcja.
Nie możemy ukryć błędów Alissona, to prawda. Nie daliśmy mu wielu opcji, szczególnie przy pierwszym golu. Przy drugiej bramce zwyczajnie źle uderzył w piłkę. Nie ma prawdziwego powodu, może miał zimne stopy? Brzmi zabawnie, ale tak mogło być. Wiele razy ratował nam życie, dziś popełnił dwa błędy. No trudno.
Nie możemy ukryć błędów Alissona, to prawda. Nie daliśmy mu wielu opcji, szczególnie przy pierwszym golu. Przy drugiej bramce zwyczajnie źle uderzył w piłkę. Nie ma prawdziwego powodu, może miał zimne stopy? Brzmi zabawnie, ale tak mogło być. Wiele razy ratował nam życie, dziś popełnił dwa błędy. No trudno.
0
@Encore ale tez bardzo ośmieszył się w Lm a to jednak te rozgrywki są najważniejsze
0
@Encore to kogo byś preferował na stanowisko pierwszego trenera?
0
@ander123 dobra to pod wieczór wrzucę i cię oznacze
0
@Encore valverde i Setien nie byli jakoś mega związani z Barcelona i jakoś dużych sukcesów nie było
0
@Encore ale po co ma coś pokazywać w jakimś betisie? Wielu trenerów którzy potem świecili ogromne sukcesy nie miało styczności z trenowaniem pierwszej drużyny na takim poziomie a potem okazywali się najlepszymi na świecie. Pep/Pimienta na głównego trenera i xavi jako asystent
0
@Encore nie zgadzam się, jakiś trener i xavi koniecznie na asystenta. Duet marzenie to Pep jako główny i xavi jego asystent
0
@ander123 potem ci poszukam i jego wypowiedzi o Barcelonie i ogólnie jego inteligentne wypowiedzi. Właśnie dlstego nigdy nie będzie równał się z pepem. Może i warsztat trenerski na wysokim poziomie ale zachowanie i wypowiedzi pozaboiskowe małego człowieka
0
@Michvl w porównaniu z wypowiedziami kloppa to jednak nie. Ja sam nie jestem fanem Koemana jako trenera ale przy zachowaniach Kloppa to pikus
0
@sergio5 bardzo chętnie bym taki mecz powtórzył tylko tym razem xavi z ławki
0
@ander123 zobacz sobie na jego wypowiedzi po meczach czy nawet o tym jak wypowiadał się na temat barcy
4
@ander123 oby nie zostało ono nigdy spełnione. Nie chce widzieć tu tego prostaka
0
@amanter to ty sobie coś wymyślasz. Po pierwsze nigdy nie wiemy ile kto kosztował bo dużo jest myczkow kontraktowych ale hazard kosztował więcej
0
@Barca1992 taak XDD
8
@amanter hazard kosztował więcej, rozumiem, ze nie lubisz Griezmanna, sam nie lubię jego gry ale nie przeinaczaj faktów
0
Widzieliście co najman odwalił na swojej konferencji?
1
@Dawid66 nie ma co porównywać skoro Griezmann gra ciagle a hazard raz na 2 miesiące
2
@BigVu Huesca gra ciekawy futbol, przynajmniej da się ich oglądać
0
@bari_94 jestem na nie
0
@Pawel13sz Haaland
0
@Coutinho007 Koeman nie ma za bardzo możliwości na rotacje w pomocy
2
Ale bym se obejrzał barce pepa i xaviego jako asystenta, to chyba byłaby najlepsza opcja z możliwych
0
Ja od siebie dodam, ze najbardziej z tych zawodników chciałbym Wirtza,Fodena i Bellinghama