1

@msmsms wolałbym Kounde niż torresa, który moim zdaniem jest mocno przehypowany bo co z tego, ze świetnie rozgrywa jak w obronie jest kiepski

0

@BarcaInfo a jakbyś miał wybrać jedna z opcji. Zmiana trenera czy pozostawienie Koemana na stanowisku to która byś wybrał?

0

Kurde jest tylu ciekawych młodych zawodników. Nie mowie, ze mamy ich tu ściągnąć tylko ogólnie.
Reyna,Wirtz,Lacroix,Fofana,Gravenberch,Musiala,Foden,Bellingham,Gil,Camavinga,Greenwood,Saka,Mount i pewnie o wielu zapomniałem i teraz mam do was takie pytanie, którzy z tych zawodników podobaja wam się najbardziej i kogo byście chcieli u nas widzieć nie patrząc na cenę i klub

6

@cubiii wiem wiem żartuje sobie :D

8

Matheus widzę niezle się rozstrzelal, niedługo odpali

0

@MarioVeB! Gdyby nie ta głupia czerwona kartka to Brighton na luzie by to miało

9

Araujo jest jedynym obrońcą z TOP5 lig Europy, który nie został jeszcze przedryblowany Dla porównania liczby innych stoperów:


Ronald Araujo - 0
Sergio Ramos - 5
Dayot Upamecano - 5
Ruben Dias - 6
John Stones - 6
Thiago Silva - 6
Raphael Varane - 9
Matthijs De Ligt - 9
Harry Maguire - 10
Presnel Kimpembe - 10
Marquinhos - 11
Jules Kounde - 12
David Alaba - 12
Milan Skriniar - 12
Mats Hummels - 16

via: @FutbolFax

0

@wojtek_debiec4 No trenuje Leeds wiec myśle, ze jakby zgłosiła się barca to by tego nie odrzucił

1

@wojtek_debiec4 Pimenta lub bielsa

0

Ile bramek brakuje Robertowi do pobicia Gerda?

0

@bari_94 chciałbym, bardzo dobry trener z mocna osobowością

6

@betonito tak, szczególnie w meczach z Chelsea

0

@barcelonaLM może coś o Koemanie?

0

@wroclawianin89 rywalizowanie z drużynami na swoim poziomie a nie my jednego meczu z mocniejszym rywalem wygrać nie umiemy, a jakoś mało mnie obochodzi ile razy wygramy z Huesca czy Valladolid

0

@Anonymus0608 nie No Allegri nie przesadzajmy, chce widzieć jakieś ataki

0

@ZelekBARCA Atletico wygra wszystko do końca

0

@Encore to zobacz ile Koeman wygrał meczów z najlepszymi drużynami. No średnio bym powiedział, przegrywa jak leci z topowymi drużynami i to jest fakt, ze pod względem taktyki i reakcji na wydarzenia na boisku to mierny trener

0

@Encore ja uważam po prostu, ze Real chociaż raz i tak umoczy i atleti wygrywając wszystko do końca zgarnie mistrza

0

A jak dla mnie to mistrza zgarnie atletico

0

Za Koemana Trener rezerw i będę happy

4

Dzisiaj chłopaki znakomicie pokazali, ze nie maja mentala zwycięzców i nie zasłużyli na mistrzostwo, szkoda bo aktualnie po za niektórymi młodymi zawodnikami nie mamy piłkarzy głodnych sukcesów

0

@msmsms Barcelona jeśli wygra dzisiaj z Atleti

0

@Homeopata8989 nacho,pepe,kovacic, mocny isco,morata,James i Asensio. Zdecydowanie mielo mocna ławkę

0

@itmustbejoke chłopie co z tego, ze Haaland bałamuci wszystkich po kolei nawet w Lm, bijąc przy tym wszystkie możliwe rekordy. To tylko pokazuje, ze nie masz duzego pojęcia o piłce skoro porównujesz Norwega do jovica

0

3:1 dla Barcelony

7

Ngolo kante to jest ewenement piłkarski bez dwóch zdań. Skromny,cichy, nawet powiedziałbym teoche nieśmiały a to wciąż topka pomocników na świecie. Szczerze mówiąc szkoda, ze jak było o nim mowa w naszym kontekście nikt go nie ściągnął

4

@derlysy1979 bo maja dużo szczęścia. Tam wczoraj powinno się skończyć 4-5 do zera

5

@saczers438 zawsze musi być ten pierwszy raz

2

@MesQueUnClub96 oj bardzo chciałbym żebyś miał racje

2

Dzisiaj gładka wygrana realu możecie robić ss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?