KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano [SPORT]
1
@Pawel13sz Matty Cash z Aston villi
2
@AmigoBlancos tak
0
@Alanooo jagielonia na kuponie, piękna sprawa
2
Tomasz Hajto w rozmowie z RevierSport przyznał, ze chciałby poprowadzić Schalke.
„Jeśli nie teraz, to kiedy? Jestem dostępny i chciałbym pomóc. Chciałbym spowodować, aby schalke wróciło tam, gdzie ich miejsce, czyli do Bundesligi.”
0
@Dundersztyc wiem wiem, No niestety
0
@Quavosk No to fajnie, u mnie wątpię, ze się tak stanie a to głupie bo jaki ja mam wpływ na to, ze z jakiegoś powodu go zdyskwalifikują
0
@socha bez sensu ale pewnie macie racje
0
Wie ktoś co w przypadku gdy miałem na kuponie fogniniego a ten w trakcie meczu został zdyskwalifikowany ? (Betclic)
0
Mega śmieszne nie ma co
5
@Maciek98 musiałeś to napisać drugi raz w przeciągu kilku minut?
1
@elplacek44 osłabienie,gorączka,ból ręki
11
@LuisSalvano kolejne marzenia widzę, najpierw transfer Neymara teraz dymisja pereza. Bujną masz wyobraźnie nie ma co
1
Panie Potter daj pan Modera na boisko
3
@JimMorrisonFCB zaczyna się
4
@BarcaInfo jeśli perez się wycofa to splami swój wizerunek bardzo
0
@GeFcIo szkoda, ze moder nie gra
2
Można to wreszcie powiedzieć. Mecz z psg był ostatnim meczem Leo Messiego w barwach Barcelony w Lidze Mistrzów
1
@MesQueUnClub96 @NaFazieHitman ja nie mowie, ze to byłby dobry wybór ale wcale bym się nie zdziwił jakby do tego doszło
1
Mourinho do Bayernu?
0
@kamilo0066 oby rublev wyrównał stan setów, bo mam +22.5 gemów na kuponie
1
Narazie niestety Tsitsipas o kilka klas lepszy od rubleva
1
Kacper Żuk dumnie kroczy po wygranie turnieju Split 2 challenger!
0
@Yosemite wymiana na lepsze
1
@Quavosk Ja się właśnie boje o ta ligę mistrzów, kto jak kto ale Real na najważniejsze mecze potrafi się spiąć jak mało kto
13
@Quavosk żebyśmy się wszyscy nie zdziwili
5
Mam nadzieje, ze Lenglet wraca do formy
34
@PatrychoO ten Lenglet rozwalił
1
@Sulimo znowu Dembele rozwalony?
16
Real Madryt na swoim koncie na Twitterze pogratulował Barcelonie i jego fanom za zdobycie CDR