3

@horang gdzie można obejrzeć ten mecz?

3

@michal26 Rakitica to mi nie obrażaj

0

@Coutinho007 i uważasz, ze Monchu to ten typ piłkarza? sensi faktycznie potencjał ma ogromny ale szklanka ogromna, Gavi zobaczymy a dla thiago już za późno

0

@barcelonaLM No jednak Lm i LL> LL i Pk

0

@Damiano27psk żebyśmy się nie zdziwili

0

@Coutinho007 w punkt

0

@Coutinho007 zobacz tylko jedna ważna sprawę, zwyczajnie tego typu zawodników na rynku jest bardzo bardzo mało. Jeśli wymienisz mi 5 zawodników za rozsądna cenę, którzy są tego typu zawodnikami to będę pełen podziwu

9

Jeśli Real zdobędzie Lm i mistrzostwo Hiszpanii to się załamie

0

@Coutinho007 jak dla mnie to brak tych kluczowych wynika tez z tego, ze posiadamy w składzie Leo. Skutkuje to tym, ze większość zawodników jak widzi Messiego woli oddać jemu piłkę niż zaryzykować jakimś bardziej skomplikowanym podaniem

0

@Coutinho007 zgadza się

1

@Rewolucja123 a dla mnie jest tak jak mówi @Coutinho007, oprócz Busiego nie mamy w kadrze zawodnika, który dawałby sporo kluczowych podań

0

@Coutinho007 to chyba trzeba czekać na gaviego

1

@Rewolucja123 to, ze dany pomocnik 2 czy 3 razy poda kluczowe podanie nie znaczy, ze jest kreatywny w tym aspekcie. Pedri aktualnie nie jest za dobry jeszcze w kwestii kluczowych piłek

3

@norbi77 rotacje rotacjami ale chłop kolejny mecz wystawia beznadziejnego Roberto, który nie daje nic ani w ofensywie ani defensywie

2

Ciekawi mnie jak się rozwinie Nico

1

@Coutinho007 nie mamy

6

@DonMatteo901 i po co ten półmózg jest tu wklejany? takim powielaniem jego głupot dajecie mu tylko zasięgi i rozpoznawalność

0

@michal26 No tu ma racje, De jong zalicza bardzo mała ilość kluczowych podań

2

Hahhaha gra ten Roberto drzewo jeba*e, Ter Stegen co leci w bramkę to ładuje w siatce. Szkoda gadać

2

Zdejmij do uja tego paralite z prawej strony bo kurwi*a mnie strzeli zaraz

0

@Bobo25 może to być Ronaldo

1

@betonito tyle razy ile Barcelona bez Neymara

5

@LuisSalvano Z jednej strony Neymar podniósłby nasz poziom sportowy o Polkę wyżej a z drugiej patrząc to jak zachował się w stosunku do klubu to No jestem na nie. Jeśli przyjdzie oczywiście będę mu kibicował bo stanie się częścią tego klubu ale No ja uważam, ze w piłce są rzeczy ważniejsze umiejętności a jest to szacunek i honor czego neymarowi ewidentnie zabrakło. Zobaczymy jak dla mnie do tego transferu nie dojdzie i Neymar zostanie dalej w psg

0

@LuisSalvano No ciekawe jak to wszystko się zakończy, ja nie wierze dalej i zdania nie zmienię

0

@Worny a gdzie dopiska o Neymarze??? Na bank gdzieś jest tylko może ukryta małym druczkiem, trzeba poszukać, Neymar wróci tego lata już na 100%

0

@Mario96w akurat foden w przyszłości będzie topka zawodników na świecie

0

@Colon jeśli przestanie popełniać tak dużo niewymuszonych błędów i może poprawi solidność serwisu to może być top 1 tenisa bo jego agresywny forhend to magia

0

@POLAK12345 a nie widzisz jak grają teraz XD?

10

@POLAK12345 nazywać ich średniakami XDD

2

@koziar ja nie mogłem przetrawić odpadnięcia z Roma w Lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?