KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@horang gdzie można obejrzeć ten mecz?
3
@michal26 Rakitica to mi nie obrażaj
0
@Coutinho007 i uważasz, ze Monchu to ten typ piłkarza? sensi faktycznie potencjał ma ogromny ale szklanka ogromna, Gavi zobaczymy a dla thiago już za późno
0
@barcelonaLM No jednak Lm i LL> LL i Pk
0
@Damiano27psk żebyśmy się nie zdziwili
0
@Coutinho007 w punkt
0
@Coutinho007 zobacz tylko jedna ważna sprawę, zwyczajnie tego typu zawodników na rynku jest bardzo bardzo mało. Jeśli wymienisz mi 5 zawodników za rozsądna cenę, którzy są tego typu zawodnikami to będę pełen podziwu
9
Jeśli Real zdobędzie Lm i mistrzostwo Hiszpanii to się załamie
0
@Coutinho007 jak dla mnie to brak tych kluczowych wynika tez z tego, ze posiadamy w składzie Leo. Skutkuje to tym, ze większość zawodników jak widzi Messiego woli oddać jemu piłkę niż zaryzykować jakimś bardziej skomplikowanym podaniem
0
@Coutinho007 zgadza się
1
@Rewolucja123 a dla mnie jest tak jak mówi @Coutinho007, oprócz Busiego nie mamy w kadrze zawodnika, który dawałby sporo kluczowych podań
0
@Coutinho007 to chyba trzeba czekać na gaviego
1
@Rewolucja123 to, ze dany pomocnik 2 czy 3 razy poda kluczowe podanie nie znaczy, ze jest kreatywny w tym aspekcie. Pedri aktualnie nie jest za dobry jeszcze w kwestii kluczowych piłek
3
@norbi77 rotacje rotacjami ale chłop kolejny mecz wystawia beznadziejnego Roberto, który nie daje nic ani w ofensywie ani defensywie
2
Ciekawi mnie jak się rozwinie Nico
1
@Coutinho007 nie mamy
6
@DonMatteo901 i po co ten półmózg jest tu wklejany? takim powielaniem jego głupot dajecie mu tylko zasięgi i rozpoznawalność
0
@michal26 No tu ma racje, De jong zalicza bardzo mała ilość kluczowych podań
2
Hahhaha gra ten Roberto drzewo jeba*e, Ter Stegen co leci w bramkę to ładuje w siatce. Szkoda gadać
2
Zdejmij do uja tego paralite z prawej strony bo kurwi*a mnie strzeli zaraz
0
@Bobo25 może to być Ronaldo
1
@betonito tyle razy ile Barcelona bez Neymara
5
@LuisSalvano Z jednej strony Neymar podniósłby nasz poziom sportowy o Polkę wyżej a z drugiej patrząc to jak zachował się w stosunku do klubu to No jestem na nie. Jeśli przyjdzie oczywiście będę mu kibicował bo stanie się częścią tego klubu ale No ja uważam, ze w piłce są rzeczy ważniejsze umiejętności a jest to szacunek i honor czego neymarowi ewidentnie zabrakło. Zobaczymy jak dla mnie do tego transferu nie dojdzie i Neymar zostanie dalej w psg
0
@LuisSalvano No ciekawe jak to wszystko się zakończy, ja nie wierze dalej i zdania nie zmienię
0
@Worny a gdzie dopiska o Neymarze??? Na bank gdzieś jest tylko może ukryta małym druczkiem, trzeba poszukać, Neymar wróci tego lata już na 100%
0
@Mario96w akurat foden w przyszłości będzie topka zawodników na świecie
0
@Colon jeśli przestanie popełniać tak dużo niewymuszonych błędów i może poprawi solidność serwisu to może być top 1 tenisa bo jego agresywny forhend to magia
0
@POLAK12345 a nie widzisz jak grają teraz XD?
10
@POLAK12345 nazywać ich średniakami XDD
2
@koziar ja nie mogłem przetrawić odpadnięcia z Roma w Lm