0

Brawo Griezmann

0

Alba pierwsza plamka na gaciach

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Tradycyjnie Griezmann nie trafi na pusta

1

@kryhaa dla paula zawsze!

5

@LeoMessi1994 ciemnoskóra pani w lewym dolnym rogu jest fajna

1

@Encore głównie za nazwisko, prawda jest taka, ze w obecnej formie Grek jest faworytem

0

@Encore tsitsi na luzie to bierze

0

@Messibestplayerintheworld ja tam na skrótach jego spotkań niczego wybitnego nie widziałem ale No zobaczymy

4

@AmigoBlancos może i czasem się zagotował ale wciąż robił bardzo często niezauważalna robotę, która ludzie właśnie teraz docenia gdy nie będzie tych wszystkich newsow

0

@saczers438 do spółki z kabakiem będzie śmigał

1

@MaziFCB zgadzam się, od kilku meczów gra bardzo dobre mecze

1

@Zoker początkowo tak, ale podał

19

Fajnie, ze Lenglet powoli wraca do formy, z meczu na mecz wyglada co raz lepiej

13

@Bamboleo ale wczoraj nic nie odwalił, skoro nie oglądałeś to po co pisać takie coś

1

@adukla to może uzasadnisz swoją opinię
, dlaczego Moriba będzie średniakiem? No słucham, konkrety kawa na ławę bo takie wysrywy każdy może napisać i może trafie

3

@kamiVeB betis jeszcze

18

@adukla nie masz, dziękuje żegnam

1

@Mr8lack tez się właśnie zdziwiłem jak sprawdzałem

0

Essa oddało co miało oddać

5

Ale Roberto jest słabiutki

5

@sebo939 to on nie wie, ze nie lata się jak głupi od zawodnika do zawodnika?

1

Serio sami idioci na tym forum. Kiedy powinno się krytykować Lengleta to to róbcie, ale skoro chłop dostaje żółta za nic i strzela samobója przy którym nie miał nic do powiedzenia to raczej nie jego wina

0

Jezu czemu on nie wpuścił już tego desta, kompletnie bez sensu

0

Biedny oscar :(( nie wyglada to dobrze

0

Pięknie jazda!!!

1

Hahahah niezła żółta

1

Pięknie nadal dzięki za zebanie mi kuponu

0

Laporta widzę na mecz nadala przyszedł :D

23

Chciałbym zobaczyć Moribe od pierwszej minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?