KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz gładka wygrana Realu niestety zobaczysz
10
@PatrykBarca akurat głupotę to ty pokazujesz takimi komentarzami
0
@KacperVEB a dobra nie piłkarz xdd
0
@Chakalaka Boże ile bym dał żeby to był foden
0
@Encore nie żartuje,udał mu się jeden mecz z Barcelona a tak poza tym to gdzie był w drugim meczu z Bayernem czy dwumeczu z City? Prawda jest taka, ze aktualnie to Neymar jest bardziej kluczowym zawodnikiem
1
@Encore jest najlepszy.
1
@VamosRakieta come to besiktas ramos vakieta
0
@Mario96w No co, kolejny raz pokazuje to, ze Hubert poza dobrym serwisem jest raczej graczem przeciętnym i gwiazda jednego turnieju skoro przegrywa z takimi przeciwnikami
0
@Encore No bez kitu, fajnie jakby psg przegrało w finale z realem
0
@socha widocznie się motywowali
2
@SteuerFreiMoney tez tak uważam, może zależy to od osoby robiącej test ale ogólnie to nic strasznego
2
Za mną test na covid, nie jest to takie straszne jak wszyscy gadają, teraz tylko mam nadzieje, ze wyjdzie negatywny ale szansa na to mała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore ja wiem o tym, chodzi tylko o smaczek bo lubię takie medialne przepychanki
13
@Sulimo ja tam go lubię. Takie postacie potrzebne są w sporcie bo nadają jej kolorytu, poza tym widać, ze zlatan nie mówi tego na poważnie tylko na taka postać się kreuje
37
Romelu Lukaku: "Prawdziwy Bóg ukoronował króla. Teraz się pokłoń. W mieście jest nowy król Mediolanu." Oj piękna zaczepka w stronę zlatana
1
@bari_94 ale zrozum, ze chłop gra w piłkę na najwyższym poziomie i ciagle spędza czas na boisku. Z całym szacunkiem ale myśle, ze ty na takim poziomie nigdy nie grałeś i nie azanfowales aż tak kolana
0
@Encore Real,City,Villareal,United
5
@itmustbejoke tylko i wyłącznie faul
0
@Xxxbarca4ever brak Kochana będzie odczuwalny
0
@AlexDark00 ney to skrzydłowy? Chyba się zatrzymałeś w czasach gdy dla nas grał
5
@AlexDark00 już widzę jak messi lata po prawym skrzydle XDD, 3 dziesiątki tego jeszcze nie grali
0
@Emhyr to jest logiczne i większość drużyn tak ma. Gdy drużyna strzela bramkę kontaktowa (w tym wypadku valencia) to dostaje pozytywnego kopa i stara się wywalczyć remis, więcej atakuje a druga drużyna się broni
0
@Rewolucja123 mam powstawiać wszystkie karne Messiego?
0
@amanter messi potrafi a jakoś karne mu nie ida, to nie reguła. Widać, ze messi ma problem z presja wiec wolałbym kogoś kto w kluczowym momencie potrafi zachować chłodna głowę
0
Karne powinien strzelać De Jong
0
co ten messi odwala???? Ja nie wiem nie rozumiem tego dobrze, ze mu piłki nie poda
0
Żałośni są i tyle
1
Znowu pokazuje się nasza beznadziejna skuteczność XDD
0
Ale ten starszy z braci Gebali jest beznadziejny. Szkoda, ze nasz selekcjoner ma problem z Syprzakiem bo podniósłby on poziom naszej gry bez wątpienia