1

@kuz gładka wygrana Realu niestety zobaczysz

10

@PatrykBarca akurat głupotę to ty pokazujesz takimi komentarzami

0

@KacperVEB a dobra nie piłkarz xdd

0

@Chakalaka Boże ile bym dał żeby to był foden

0

@Encore nie żartuje,udał mu się jeden mecz z Barcelona a tak poza tym to gdzie był w drugim meczu z Bayernem czy dwumeczu z City? Prawda jest taka, ze aktualnie to Neymar jest bardziej kluczowym zawodnikiem

1

@Encore jest najlepszy.

1

@VamosRakieta come to besiktas ramos vakieta

0

@Mario96w No co, kolejny raz pokazuje to, ze Hubert poza dobrym serwisem jest raczej graczem przeciętnym i gwiazda jednego turnieju skoro przegrywa z takimi przeciwnikami

0

@Encore No bez kitu, fajnie jakby psg przegrało w finale z realem

0

@socha widocznie się motywowali

2

@SteuerFreiMoney tez tak uważam, może zależy to od osoby robiącej test ale ogólnie to nic strasznego

2

Za mną test na covid, nie jest to takie straszne jak wszyscy gadają, teraz tylko mam nadzieje, ze wyjdzie negatywny ale szansa na to mała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore ja wiem o tym, chodzi tylko o smaczek bo lubię takie medialne przepychanki

13

@Sulimo ja tam go lubię. Takie postacie potrzebne są w sporcie bo nadają jej kolorytu, poza tym widać, ze zlatan nie mówi tego na poważnie tylko na taka postać się kreuje

37

Romelu Lukaku: "Prawdziwy Bóg ukoronował króla. Teraz się pokłoń. W mieście jest nowy król Mediolanu." Oj piękna zaczepka w stronę zlatana

1

@bari_94 ale zrozum, ze chłop gra w piłkę na najwyższym poziomie i ciagle spędza czas na boisku. Z całym szacunkiem ale myśle, ze ty na takim poziomie nigdy nie grałeś i nie azanfowales aż tak kolana

0

@Encore Real,City,Villareal,United

5

@itmustbejoke tylko i wyłącznie faul

0

@Xxxbarca4ever brak Kochana będzie odczuwalny

0

@AlexDark00 ney to skrzydłowy? Chyba się zatrzymałeś w czasach gdy dla nas grał

5

@AlexDark00 już widzę jak messi lata po prawym skrzydle XDD, 3 dziesiątki tego jeszcze nie grali

0

@Emhyr to jest logiczne i większość drużyn tak ma. Gdy drużyna strzela bramkę kontaktowa (w tym wypadku valencia) to dostaje pozytywnego kopa i stara się wywalczyć remis, więcej atakuje a druga drużyna się broni

0

@Rewolucja123 mam powstawiać wszystkie karne Messiego?

0

@amanter messi potrafi a jakoś karne mu nie ida, to nie reguła. Widać, ze messi ma problem z presja wiec wolałbym kogoś kto w kluczowym momencie potrafi zachować chłodna głowę

0

Karne powinien strzelać De Jong

0

co ten messi odwala???? Ja nie wiem nie rozumiem tego dobrze, ze mu piłki nie poda

0

Żałośni są i tyle

1

Znowu pokazuje się nasza beznadziejna skuteczność XDD

0

Ale ten starszy z braci Gebali jest beznadziejny. Szkoda, ze nasz selekcjoner ma problem z Syprzakiem bo podniósłby on poziom naszej gry bez wątpienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?