3

@AmigoBlancos grubo poleciał

0

@Kgorecki2500 Kane czyli Anglik, a jak wiemy Anglicy bardzo często maja problem z adaptacja po za swoim regionem. Lukaku, okej w interze idzie mu dobrze. W united już tak świetnie to nie wyglądało. Martinez z całym szacunkiem nie ma podjazdu do ww 3

0

@Kgorecki2500 Haaland to z miejsca w każdym klubie pewniak 20+ goli w sezonie i zawodnik bardzo młody, który ma wielki głód zdobywania trofeów nie to co nasze gwiazdeczki. Takich zawodników nam brakuje i zapłaciłbym każde pieniądze żeby posiadać ta maszynę u nas

0

@Kgorecki2500 czemu całe miesiące nie sikałes jeśli była plotka na jego temat łącząca go z Barcelona a teraz tak zapierasz się, żeby to nie była prawda?

0

@Encore teraz to ty przesadzasz bo nawet jak ja byłbym trenerem to awans do Lm bym spełnił

1

@Ansufati123 u nas to najbardziej brakuje zawodników w kwiecie wieku 26-29 lat a nie dziadków lub juniorów

2

@MXFCB myśle, ze mamy go głęboko w dupie

0

@Emhyr Dobry czy nie dobry ważne, ze Cruyff :)

3

@Emhyr Cruyff XDD

0

@Ansufati123 nie możemy tez popadać ze skrajności w skrajność. Samymi 18 latkami Europy nie zwojujemy

1

@kingorbit nie ma to jak porównać Psg do Barcelony czy nawet Liverpool do Barcelony

0

@KORTIS nie i koniec

0

@Pablit spokojnie, mamy trenera stawiającego na wychowanków wiec to kwestia czasu

6

@Dawid66 czyli bez zmian

0

@Ansufati123 i co taki dobry? Oglądałeś go choć raz?

0

@don'T.R.I.P.e bardzo chętnie, poczekam. Jeśli coś znajdziesz to daj znać

1

@Rewolucja123 to wina Koemana, ze wpuszcza tak fatalnego zawodnika

1

Nico lub Orellana na celte i jazda

8

@Janiama o tym, ze Koeman jest zjadany taktycznie i nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku pisało się praktycznie od początku a nie od 3 meczy

1

@don'T.R.I.P.e nikt nie drżał o ligę Europy tylko ludzie tak pisali bo było to modne. Prawda jest taka, ze nawet na chwile nie pomyślałem, ze będziemy po za top 3 bo to byłoby ośmieszenie

2

@Archie od początku pisałem, ze to nie trener na taki klub, oby Laporta się z nim pożegnał i postawił na swojego trenera a nie półśrodki po Bartomeu

0

@Ansufati123 ten mendes z ligue 1?

0

@itmustbejoke może być ciężko jeśli odejdzie :/

1

@Katalonbar bo Koeman to głupi trener i tyle

1

@kolo123 Puig wszedł i wyglądało to dobrze

0

@Esteban_ oby tak było

3

@Wossi61FCB A to nie od tego jest trener żeby zmobilizować drużynę na drugą polowe i w razie gdy nie idzie krzyknąć czy coś podpowiedzieć?

4

@Roobo co zrobił takiego dobrego? No słucham

3

Dzisiejszy mecz był idealnym podsumowaniem naszego głupiego trenera. W 3 ostatnich kluczowych meczach sezonu oczywiście do głowy przyszedł mu wspaniały pomysł. Może by tak spróbować niezawodnego sergiego Roberto na środku obrony? Hmm? Co może pojsc nie tak. Skoro nasz idiotyczny trener tak bardzo lubi eksperymenty to mógł go za Ter stegena wpuścić, skoro ten jest ostatnio bez formy. Po tym sezonie da się wreszcie zrozumieć dlaczego tak wielu byłych piłkarzy mówiło, ze Koeman to trener średnio myślący. Nasz buraczek jak zwykle bordowy na twarzy, jak zwykle przewalił wszystko co się dało z mocnymi rywalami, jak zwykle świetnie reaguje na wydarzenia boiskowe. Ale nie przecież najważniejsze jest to, ze dał szanse kilku młodym tylko dlatego, ze podstawowych zawodników dopadły kontuzje. Dzis wchodzi Puig jak gdyby nigdy nic po kilku miesiącach nie grania i robi przez 10 min więcej niż nasze panienki w linii pomocy przez 90 min. Szkoda słów, szkoda gadać. Laporta niech zrobi z tym porządek, wybierze po swojemu własnego trenera bez żadnych wynalazków i postawi wreszcie na fachowca a nie jakieś półśrodki Bartomeu. Niech rudy zabiera ze sobą Roberto i niech ida jak najdalej

0

Hahahahahaahah jak trwoga to do Boga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?