KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore szkoda, ze Charlotte narazie zawodzi
0
@Encore phila na luzie
2
@taris wątpię, ze będzie pełnił jakakolwiek funkcje w pierwszym zespole
1
@AmigoBlancos tyle, ze ten Liverpool to obecnie mocno średnia drużyna, jeśli Real by z nimi odpadł to trochę słabo by było. Co do el clasico to po prostu Barcelona zagrała najlpeiej jak mogła dla realu, same kontry i poszło
2
@LuisSalvano co teraz?
0
@Encore charlotte,spurs i clippersi to wezmą?
1
@LuisSalvano skoro jesteś tak pewny, ze Neymar tu wróci to może jakiś zakladzik co?
4
@LuisSalvano zle tłumaczenie?
0
@LuisSalvano Co o tym powiesz?
3
@LuisSalvano Mamy to!
14
@Vebrol chłopie City ma bardzo dobra obronę, zdecydowanie lepsza niż Bayern wiec nie byłbym taki pewny
0
@Encore postawiłem Phoenix,Boston,Atlantę i Clippersow
7
@kaligrad ta świetne połączenie, Mbappe i Neymar robią setki Dembele a ten je marnuje
0
@takisobiektos ogólnie NBA trafić to cud
0
@Encore anunoby,Harris,Lowry,ValVleet i watson
0
@Encore atlanta mocno osłabiona i trae wystep wątpliwy, nie uważasz, ze Toronto może to wziąć?
0
@Encore @Mns21 @takisobiektos boston czy portland?
0
Znawcy NBA, Atlanta czy Toronto?
4
@Ronmes moja odpowiedz na oba pytania: TAK
0
dobre wieści nie @LuisSalvano ?
5
@BarcaInfo madry facet ten cury a jescze lepszy koszykarz
0
@escarabajo bo Bayern musi gonić wynik
1
@matirix20 aż dziwne, ze na barce taki sam jak na real
2
@MessiTheBesst dzięki, nie marnuje już czasu w takim razie na oglądanie meczów skoro wszystko już wiem
0
@Barca_Big_Moment wiem, to był żart
3
@Emhyr dobra to Fati w finale copa del rey hattrick i można się rozejść
0
@Encore No ale ciekawa to drużyna to trzeba im oddać. Przyjemnie się oglada ich grę w tym roku a i są wysoko w tabeli i powinni załapać się na playoffy.
1
@Encore maja bardzo ciekawa drużynę, jedna z moich ulubionych drużyn do oglądania. Lamelo będzie wielki
2
Obyśmy ściągnęli tego Emersona, gość jest bardzo dobry
0
@elitive na pierwsze auto myśle, ze wystarczy