0

@ObiektywnyKibic121 tak, dlatego napisałem zachowując proporcje. Mascherano za to o wiele lepszy w obronie i bardziej agresywny

0

To jest właśnie Dembele!

0

Wszedł Araujo i przy pierwszej lepszej okazji Isak się od niego odbija :P

7

Hahahhaah kurna się ślina ze śmiechu zakrztusilem hahahah

0

Dawać Moribe!!!

2

Czyżby manitka?????

5

Dest kociaku mój

1

Lenglet zezłomowany X1

4

@jeyx77x dlatego Araujo powinien grać za Lengleta

0

@BulaKG jak dla ciebie dest wyglada blado to ja nie wiem

0

@ObiektywnyKibic121 może być to coś takiego jak Mascherano, oczywiście zachowując wszelkie proporcje. Patrząc na to jakich zdolnych mamy pomocników w canterze to kto wie może na stałe zagości na so

2

Ilaix za Busiego proszę panie Koeman

8

Denerwuje mnie jedynie pchanie Dembele na 9. Traci on wtedy wszystkie swoje zalety.

5

@Avatarr wystarczy dać go na skrzydło a nie pchać na 9 gdzie ciężko mu cokolwiek zrobić

1

Nie ma żółtej ciekawe...

1

Boże jak ja kocham tego naszego descika

2

Jazda panowie!!!

2

Sędzia ma coś nie tak z mózgiem czy jak?

0

@tbas ale ja nie mowie, ze Lenglet jest świetny bo jest słaby. Jest mowa o Araujo to ci napisałem dlaczego nie gra

0

@ksobi oglądam każdy mecz atleti i tak, to jest szczęście

1

Atletico na farcie przez cały sezon dalej jedzie

8

@tbas WRACA PO KONTUZJI

0

1

@ObiektywnyKibic121 ja pierwszy raz obstawilem Lille. Pierwsze miejsce grają z przedostatnia drużyna No nic złego stać się nie może ale No obstawilem

0

@messi564 wiem wiem peszek

1

Postawiłem, ze WestHam będzie miał więcej niż 38,5% posiadania tymczasem westham 35% :)

3

Jeszcze tylko wygrana Alaves i Barcy i dzień można uznać za udany

0

Ej bo na betclicu w super kursach jest ze Kane strzeli w meczu z Westhamem a oni dzisiaj z nimi nie grają. Wie ktoś o co chodzi?

0

0

@PershingFanatykLMFCB i stracili No nie da się po prostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?