KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@paweldunajecfcb załóż okulary ekspercie internetowy. Już były sędzia napisał, ze to skandal i to mi wystarczy.
3
@Rewolucja123 musisz zrobić!
6
@jordus100 a ty nie mogłeś zwyczajnie się zamknąć zamiast pisać tak durne komentarze?
22
@LeoMessiah jeśli wygrałby copa america, la ligę i puchar króla i Bayern nie wygrałby Lm to tak
0
@JimMorrisonFCB dla mnie to oni grają jak drużyna środka tabeli a nie końcówki
14
Dalej się dziwie jakim cudem Huesca jest ostatnia w lidze. Bardzo szkoda jakby tak ładnie grająca drużyna spadła
2
Odbijają się od Araujo jak od ściany
4
Oscarito proszę państwa
2
Powiedzcie mi o co tu chodzi? Mir stoi metr od bocznego sędziego taranuje albe i co? Nic
2
@itmustbejoke najgorszy sędzia
2
Nawet na śmietankowe beka z karnego
6
Sędziowie w Hiszpanii to największe czuby na świecie
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Bramka Griezmanna? Ocena?
3
8
Griezmann właśnie odebrał piłkę. Ocena?
8
0
@kamiVeB a co nie? Książkowa czerwona karta wejście wyprostowana noga w nogę rywala. Pewnie jakby messi poturlal się pare razy i polezal to by była czerwona
1
Chłop wchodzi wyprostowana noga a var gdzie?
1
Przecież to czerwona jest do uja?
9
Król jest tylko jeden!
3
Hazard wypada na 4-6 tygodni
1
@Thomas99PL myśle, ze zostanie w juve do 50 i nastuka kilkanaście trypletów
1
@DonMatteo901 ale przecież on jest słaby bo nie gra w city
0
@socha ale skoro nie mamy super skrzydłowego w ekstraklasie to czemu ma powoływać kogoś innego na sile skoro żaden nie wzniesie naszej kadry na wyższy poziom?
2
@PRINSU grał w dorosłej ale widocznie jest potrzebny w u21
11
@BarcaInfo No to nici z Haalanda :(
0
@Coutinho007 tak tylko mówisz teraz o Firpo, który w momencie transferu do nas był top 3 lewych obrońców ligi wiec transfer jak najbardziej zrozumiały
0
@socha ta tylko, ze jakbyś mi kazał wymienić zawodników młodych, których powołałbym do kadry Hiszpanii to bym ci wielu wymienił, a jakbyś zapytał mnie jakich do Polski to wymieniłbym ci może max 1. To jest ta różnica
1
@Coutinho007 a jak dla mnie Emerson to idealne uzupełnienie Desta i jeden jak i drugi ma ogromny potencjał na klasowego po
1
@Coutinho007 przypominam, ze Alba się starzeje i przydałoby się znaleźć jakiegoś zastępcę. Nie wiem czemu mówimy tu o cucu skoro on i tak do nas nie przyjdzie bo chce grać. Dla młodych piłkarzy siedzenie na ławce nie jest zbytnio opłacalne. Powinnismy sprowadzić Gaye bo to najlepsza okazja
0
@socha selekcjoner patrzy kto najwiecej da kadrze bo bronią go jednak wyniki. Grosicki jest za ważna postacią w polskiej kadrze, żeby za pierwszym lepszym razem go odstrzelił