4

@paweldunajecfcb załóż okulary ekspercie internetowy. Już były sędzia napisał, ze to skandal i to mi wystarczy.

3

@Rewolucja123 musisz zrobić!

6

@jordus100 a ty nie mogłeś zwyczajnie się zamknąć zamiast pisać tak durne komentarze?

22

@LeoMessiah jeśli wygrałby copa america, la ligę i puchar króla i Bayern nie wygrałby Lm to tak

0

@JimMorrisonFCB dla mnie to oni grają jak drużyna środka tabeli a nie końcówki

14

Dalej się dziwie jakim cudem Huesca jest ostatnia w lidze. Bardzo szkoda jakby tak ładnie grająca drużyna spadła

2

Odbijają się od Araujo jak od ściany

4

Oscarito proszę państwa

2

Powiedzcie mi o co tu chodzi? Mir stoi metr od bocznego sędziego taranuje albe i co? Nic

2

@itmustbejoke najgorszy sędzia

2

Nawet na śmietankowe beka z karnego

6

Sędziowie w Hiszpanii to największe czuby na świecie

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Bramka Griezmanna? Ocena?
3

8

Griezmann właśnie odebrał piłkę. Ocena?
8

0

@kamiVeB a co nie? Książkowa czerwona karta wejście wyprostowana noga w nogę rywala. Pewnie jakby messi poturlal się pare razy i polezal to by była czerwona

1

Chłop wchodzi wyprostowana noga a var gdzie?

1

Przecież to czerwona jest do uja?

9

Król jest tylko jeden!

3

Hazard wypada na 4-6 tygodni

1

@Thomas99PL myśle, ze zostanie w juve do 50 i nastuka kilkanaście trypletów

1

@DonMatteo901 ale przecież on jest słaby bo nie gra w city

0

@socha ale skoro nie mamy super skrzydłowego w ekstraklasie to czemu ma powoływać kogoś innego na sile skoro żaden nie wzniesie naszej kadry na wyższy poziom?

2

@PRINSU grał w dorosłej ale widocznie jest potrzebny w u21

11

@BarcaInfo No to nici z Haalanda :(

0

@Coutinho007 tak tylko mówisz teraz o Firpo, który w momencie transferu do nas był top 3 lewych obrońców ligi wiec transfer jak najbardziej zrozumiały

0

@socha ta tylko, ze jakbyś mi kazał wymienić zawodników młodych, których powołałbym do kadry Hiszpanii to bym ci wielu wymienił, a jakbyś zapytał mnie jakich do Polski to wymieniłbym ci może max 1. To jest ta różnica

1

@Coutinho007 a jak dla mnie Emerson to idealne uzupełnienie Desta i jeden jak i drugi ma ogromny potencjał na klasowego po

1

@Coutinho007 przypominam, ze Alba się starzeje i przydałoby się znaleźć jakiegoś zastępcę. Nie wiem czemu mówimy tu o cucu skoro on i tak do nas nie przyjdzie bo chce grać. Dla młodych piłkarzy siedzenie na ławce nie jest zbytnio opłacalne. Powinnismy sprowadzić Gaye bo to najlepsza okazja

0

@socha selekcjoner patrzy kto najwiecej da kadrze bo bronią go jednak wyniki. Grosicki jest za ważna postacią w polskiej kadrze, żeby za pierwszym lepszym razem go odstrzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?