KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysliscie, ze Hoffenheim wyciągnie to na zwycięstwo?
0
@TaKeSe aaa Haha ten młodszy
0
@Emhyr mi również
3
@BarcaInfo mam nadzieje, ze wróci do formy z dortmundu jeśli będzie miał typowa 9 koło siebie
0
@TaKeSe Andrzej
0
@pacior95 zdecydowanie nie
0
@TaKeSe niemieckiej Tomasz Hajto, Hiszpańskiej Tomek Cwiakala, angielska Twarowski a włoska ten chłop co komentuje właśnie mecz atalanty
0
@wroclawianin89 No to logiczne wiec jeśli go chcemy to teraz i wtedy sevilla nie ma nic do gadania
1
@thebaanqn z naszej kadry w grze jeden na jeden lepiej wyglada tylko messi. Co do jego szybkości to jest bardzo szybki z piłka przy nodze, bo ma właśnie ta szybka nogę i bardzo ciężko zabrać mu piłkę
2
@busquets5 zgadzam się, ze jest szansa, ze do nas trafi ale pisanie, ze najlepsze opcje to City i my trochę głupota. Psg ma bardzo dobry projekt sportowy, Real to Real czyli jedna z największych marek w piłkarskim świecie
0
@wroclawianin89 30 mln klauzula. Co do Gila to w naszej kadrze nie ma zawodnika tak zaawansowanego technicznie, z tak świetnym dryblingiem jak gil. Oczywiście pomijam messiego bo on jest najlepszy w większości atrybutów piłkarskich
0
@Jacu327 za TAA kogoś
5
@busquets5 trochę poleciałeś
4
@BarcaInfo taki Gil i Haaland byłoby pięknie ale wątpię, ze to realne
0
@kamilop nico to nie spd
0
@VamosRakieta sory, mogłeś strzelić i wybrałbym 200 zł
0
Nienawidzę Sevilli
1
Nie da sie wygrać nic bo zawsze takie gowno jak sevilla ci zepsuje kupon
0
@JohnnyBarca świetnie na zamiecie kuponu
2
@mikiiki @jakub1906 chyba po kuponie :(
0
@mikiiki 2 stówki z dyszki
0
@jakub1906 dziękuje bardzo :)
0
Ostatni decydujący mecz na kuponie został. Mam nadzieje, ze sevilla podoła dzisiaj
0
@kkbarca serio?
0
@martin3131 jakie plotki chłopie Haha raiola ci powiedział, ze dogadany?
2
@Khajio to dobrze. Pokazuje to tylko, ze chłopak jest strasznie nakręcony na zwycięstwa i był na siebie wściekły
0
@Mario96w domyślam się ale stało się coś konkretnego czy po prostu nie wygrali meczu?
2
Czemu Haaland rzucił koszulka?
5
Ależ ten Bayern jest piekielnie mocny. Jadą bardzo dobra drużynę czyli Stuttgart 3:0 w 10tke
1
Lewy goni mullera