KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564
Tu masz lepsze 5:14
0
@messi564 Lengleta tez gdyby portu lepiej z tego skorzystał
0
@messi564
5:40 niestety jest ucięte i nie widać całej tej akcji i nie mowie, ze Lenglet zagrał wczoraj zle ale dla mnie to nigdy nie będzie obrońca na topowy klub. Za często odcina mu prąd do tego jest mało zwrotny i powolny
0
@messi564 jeśli znajde to prześle
1
@messi564 i przy pierwszym lepszym pojedynku jeden na jeden portu go minął jak juniora a Lenglet wywalił się o własne nogi. Prawda jest taka, ze nie zawala nic ostatnio bo asekuruje go dwóch środkowych obrońców i wahadlowi
1
@Kgorecki2500 czyli tylko Ameryka Południowa nie gra? Północna normalnie, tak?
1
@Pioter dest chyba
1
@KrystianR dla mnie start lepszy ma Dembele a później może lekko Mbappe
0
@Keson sevilla się zesra metr przed kiblem. Jestem tego pewien
0
Jak myślicie gdyby Mbappe i Dembele stoczyli pojedynek szybkościowy kto by wygrał?
0
@Coutinho007 chciałbym zobaczyć pojedynek szybkościowy Dembele vs Mbappe
0
@Xxxbarca4ever Dembele jednak stracił moim zdaniem
0
@SamuraJack Gavi jeszcze chyba
0
@obiektywny12 czyli twierdzisz, ze przed klasykiem Barcelona grała tak jak teraz tak?
4
@Wiktoria13 bo to, ze są jeden mecz od złotej nie znaczy, ze ja dostaną. Może i ryzyko ale taka decyzja Koemana jak i zawodników
0
@MarcelNJ11 to twoja opinia, moja jest inna
7
@BarcaInfo ze są osoby, które porównują ich do siebie
0
@MarcelNJ11 co z tego jak dzisiaj był bardzo pewny, nie tracił piłek, masa odbiorow i wygranych pojedynków. Piłka nożna to nie tylko gole i asysty
0
@matirix20 jak dla mnie jeśli pozyskamy Wijnalduma i jego pensja nie będzie wygórowana to jakiś zły nie będę ale chciałbym postawić mocno na wychowanków
0
@matirix20 może i tak ale będzie blokował grę młodym zawodnikom a mamy takie perełki, ze nie możemy ich zmarnować
0
@Admin030 mamy tylu świetnych zawodników w barcy b, ze o nim zapomniałem :D skupiłem się bardziej na klasycznych środkowych pomocnikach a Collado to taki skrzydłowy/ofensywny pomocnik ale masz racje on także znajdzie się w kadrze
9
Tak btw Moriba najlepszy mecz odkąd gra w pierwszej drużynie w Barcelonie. Był dzisiaj jak czołg
5
Chciałbym się zagłębić w jedna ważna i nurtującą mnie sprawę i chciałbym, żebyśmy podyskutowali na ten temat. W środku pola mamy tak:
Busquetsa,Pedriego,De Jonga, Pjanica,Puiga,Alena,Roberto,Matheusa i od biedy Coutinho. Po sezonie raczej pożegnamy się z Coutinho,Alena,Pjanica,Matheusem i ewentualnie Puig na wypożyczenie. Mówi się o Wijnaldumie ale czy faktycznie jest on nam potrzebny? Mamy bardzo dobre pokolenie pomocników w la masii i postawiłbym stanowczo na nią.
Na przyszły sezon nasz środek wyglądałby tak:
Busquets,Roberto,Pedri,Orellana,Nico,Moriba i De Jong. Ja byłbym z niego zadowolony dużo bardziej niż granie 30 letnimi zawodnikami. Zapraszam do dyskusji w komentarzu
0
@meteo100 za Griezmanna lub Dembele. Warto byłoby przetestować oba warianty
0
@krefi10 KRUL jest tylko jeden
0
@Mroziu bo nie mamy i to jest w tym najśmieszniejsze
28
Chłop z eleven mówi, ze faul hahah
1
Chłop gwizdnie faul Moribby XD
0
Szkoda tej bramki :(
0
Sędzia chciał gwizdnąć spalonego to sobie gwizdną, proste