0

@messi564


Tu masz lepsze 5:14

0

@messi564 Lengleta tez gdyby portu lepiej z tego skorzystał

0

@messi564


5:40 niestety jest ucięte i nie widać całej tej akcji i nie mowie, ze Lenglet zagrał wczoraj zle ale dla mnie to nigdy nie będzie obrońca na topowy klub. Za często odcina mu prąd do tego jest mało zwrotny i powolny

0

@messi564 jeśli znajde to prześle

1

@messi564 i przy pierwszym lepszym pojedynku jeden na jeden portu go minął jak juniora a Lenglet wywalił się o własne nogi. Prawda jest taka, ze nie zawala nic ostatnio bo asekuruje go dwóch środkowych obrońców i wahadlowi

1

@Kgorecki2500 czyli tylko Ameryka Południowa nie gra? Północna normalnie, tak?

1

@Pioter dest chyba

1

@KrystianR dla mnie start lepszy ma Dembele a później może lekko Mbappe

0

@Keson sevilla się zesra metr przed kiblem. Jestem tego pewien

0

Jak myślicie gdyby Mbappe i Dembele stoczyli pojedynek szybkościowy kto by wygrał?

0

@Coutinho007 chciałbym zobaczyć pojedynek szybkościowy Dembele vs Mbappe

0

@Xxxbarca4ever Dembele jednak stracił moim zdaniem

0

@SamuraJack Gavi jeszcze chyba

0

@obiektywny12 czyli twierdzisz, ze przed klasykiem Barcelona grała tak jak teraz tak?

4

@Wiktoria13 bo to, ze są jeden mecz od złotej nie znaczy, ze ja dostaną. Może i ryzyko ale taka decyzja Koemana jak i zawodników

0

@MarcelNJ11 to twoja opinia, moja jest inna

7

@BarcaInfo ze są osoby, które porównują ich do siebie

0

@MarcelNJ11 co z tego jak dzisiaj był bardzo pewny, nie tracił piłek, masa odbiorow i wygranych pojedynków. Piłka nożna to nie tylko gole i asysty

0

@matirix20 jak dla mnie jeśli pozyskamy Wijnalduma i jego pensja nie będzie wygórowana to jakiś zły nie będę ale chciałbym postawić mocno na wychowanków

0

@matirix20 może i tak ale będzie blokował grę młodym zawodnikom a mamy takie perełki, ze nie możemy ich zmarnować

0

@Admin030 mamy tylu świetnych zawodników w barcy b, ze o nim zapomniałem :D skupiłem się bardziej na klasycznych środkowych pomocnikach a Collado to taki skrzydłowy/ofensywny pomocnik ale masz racje on także znajdzie się w kadrze

9

Tak btw Moriba najlepszy mecz odkąd gra w pierwszej drużynie w Barcelonie. Był dzisiaj jak czołg

5

Chciałbym się zagłębić w jedna ważna i nurtującą mnie sprawę i chciałbym, żebyśmy podyskutowali na ten temat. W środku pola mamy tak:
Busquetsa,Pedriego,De Jonga, Pjanica,Puiga,Alena,Roberto,Matheusa i od biedy Coutinho. Po sezonie raczej pożegnamy się z Coutinho,Alena,Pjanica,Matheusem i ewentualnie Puig na wypożyczenie. Mówi się o Wijnaldumie ale czy faktycznie jest on nam potrzebny? Mamy bardzo dobre pokolenie pomocników w la masii i postawiłbym stanowczo na nią.
Na przyszły sezon nasz środek wyglądałby tak:
Busquets,Roberto,Pedri,Orellana,Nico,Moriba i De Jong. Ja byłbym z niego zadowolony dużo bardziej niż granie 30 letnimi zawodnikami. Zapraszam do dyskusji w komentarzu

0

@meteo100 za Griezmanna lub Dembele. Warto byłoby przetestować oba warianty

0

@krefi10 KRUL jest tylko jeden

0

@Mroziu bo nie mamy i to jest w tym najśmieszniejsze

28

Chłop z eleven mówi, ze faul hahah

1

Chłop gwizdnie faul Moribby XD

0

Szkoda tej bramki :(

0

Sędzia chciał gwizdnąć spalonego to sobie gwizdną, proste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?