0

Karny dla elche

0

To niezle Elche

4

Kingsley Coman to topka skrzydłowych jeśli nie ma problemów ze zdrowiem

0

@MarioVeB! A czy ja napsialem, ze przyjdzie? Napisałem, ze jakby się sprawdziły a to tylko moje marzenia

1

@pikass14 to info było typu nie wiem ale się wypowiem. Nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy

0

@BarcaInfo jakby te wszystkie informacje się sprawdziły to mogłoby być najlepsze okno w ostatnich latach

1

@MaziFCB zgadza się. Paulinho w tamtym czasie zaskoczył mnie niesamowicie. Oprócz waleczności dawał tez bardzo dobre liczby

5

@vangoor wątpię, getafe w tym sezonie bardzo słabo

1

@FanKFC nie o to mi chodziło przyjacielu. Widocznie zle to ująłem

1

@MaziFCB znaczy wiesz mi tez nie o to chodzi. Nie kwestionuje tego, ze Griezmann nie biega i nie walczy bo to niewątpliwie jego wielka zaleta ale w tym co napisałem chodziło mi bardziej o środkowego pomocnika, bardzo wybieganego. Jednak od napastnika oczekuje liczb

3

@BarcaInfo chodź tu maleńki

0

@abram3k napisałem to jak jeszcze jego komentarza nie było, poza tym wystarczy prześledzić jego wcześniejsze komentarze i od razu widzisz, ze nie powinno się brać tego na poważnie

2

@Rewolucja123 vidal był takim pitbullem spuszczonym ze smyczy. Niby to biegał ale często bez pomysłu i z chamskimi wejściami, Griezmanna nie skomentuje.

3

@Rewolucja123 Hahahha wszędzie wetkniesz Griezmanna widzę

2

@Kettger zgadza się, chciałbym zobaczyć kiedyś takiego Walczaka jak on u nas

27

Nie przeszkadza mi, że dużo biegam na boisku. Czasami moi koledzy z drużyny pytają:
„Jak ty to robisz”?. Wtedy odpowiadam: „To dla mnie naturalne. Zarabiam tak dużo pieniędzy, wstyd mi nie spocić się na boisku. W Afryce są ludzie, którzy każdego dnia muszą przejść 20 mil, tylko po to, żeby zarobić na kawałek chleba”. - Franck Kessie.
Takie słowa zawsze się szanuje

6

@masq mocno średnio

2

@BarcaInfo co ty uważasz? Myślisz, ze do tego transferu dojdzie?

2

@l0Messini bo widać, ze to zawodnik ewenement

1

@abram3k nikt w to nie wątpił. Myśle, ze nie ma osoby, która powiedziałaby, ze jest inaczej

0

Co jak co ale Muller kluczowe podanie ma na poziomie top 3 świata

0

@mat32 nie oszukujmy się. De Ligt był ewenementem na skale światowa, bo gość w wieku 18 lat był kapitanem swojej drużyny i czołowa postacią Lm, co nie zmienia faktu, ze Garcia może być topowym obrońca

0

@mat32 De Ligt jest 2 lata starszy od Garcii. A są pewne ananasy na stronce

0

@socha nie wiem czy oglądasz BVB ale Haaland bardzo często sam sobie tworzy akcje po których strzela bramki i chyba nie muszę przypominać, ze barca tworzy bardzo dużo sytuacji bramkowych

0

Komentarz usunięty

1

@Bagsik88 szkoda z tobą gadać skoro nic do ciebie nie dociera. Masz Google to wpisz sobie kiedy przyszedł Ake. Jest coś takiego jak miłość do klubu w którym się wychowało i od paru miesięcy Garcia podkreślał, ze chciałby wrócić do Barcelony. Zreszta co ja ci tłumacze skoro sam pep wypowiedział takie słowa

1

@itmustbejoke jeśli przyjdzie Haaland to się doczekamy

29

@Ratamahatta jakby nie strzelił na 1:0 z Sevilla to nie byłoby remontady. Głupie gdybanie. Młody zawodnik, który wrócił po wielkich kontuzjach, który może się jeszcze bardzo rozwinąć z bardzo dobrym dryblingiem i zabójcza szybkością. Wykorzystanie 100% okazji przyjdzie z czasem. Pragnę przypomnieć, ze w BVB robił double-double bez problemu. Dałbym mu ten jeden sezon i jeśli nie zaobserwujemy poprawy to wtedy sprzedać

0

@Bobo25 jedna z sierpnia 2020 druga z marca tego

0

@Bagsik88 a co mieli go zamknąć w piwnicy? Czego ty chłopie nie rozumiesz? Skończył mu się kontrakt to co mieli mu pistolet do głowy przyłożyć żeby przedłużył? Ake kupili bo wiedzieli, ze Garcia nie podpisze Kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?