KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny dla elche
0
To niezle Elche
4
Kingsley Coman to topka skrzydłowych jeśli nie ma problemów ze zdrowiem
0
@MarioVeB! A czy ja napsialem, ze przyjdzie? Napisałem, ze jakby się sprawdziły a to tylko moje marzenia
1
@pikass14 to info było typu nie wiem ale się wypowiem. Nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy
0
@BarcaInfo jakby te wszystkie informacje się sprawdziły to mogłoby być najlepsze okno w ostatnich latach
1
@MaziFCB zgadza się. Paulinho w tamtym czasie zaskoczył mnie niesamowicie. Oprócz waleczności dawał tez bardzo dobre liczby
5
@vangoor wątpię, getafe w tym sezonie bardzo słabo
1
@FanKFC nie o to mi chodziło przyjacielu. Widocznie zle to ująłem
1
@MaziFCB znaczy wiesz mi tez nie o to chodzi. Nie kwestionuje tego, ze Griezmann nie biega i nie walczy bo to niewątpliwie jego wielka zaleta ale w tym co napisałem chodziło mi bardziej o środkowego pomocnika, bardzo wybieganego. Jednak od napastnika oczekuje liczb
3
@BarcaInfo chodź tu maleńki
0
@abram3k napisałem to jak jeszcze jego komentarza nie było, poza tym wystarczy prześledzić jego wcześniejsze komentarze i od razu widzisz, ze nie powinno się brać tego na poważnie
2
@Rewolucja123 vidal był takim pitbullem spuszczonym ze smyczy. Niby to biegał ale często bez pomysłu i z chamskimi wejściami, Griezmanna nie skomentuje.
3
@Rewolucja123 Hahahha wszędzie wetkniesz Griezmanna widzę
2
@Kettger zgadza się, chciałbym zobaczyć kiedyś takiego Walczaka jak on u nas
27
Nie przeszkadza mi, że dużo biegam na boisku. Czasami moi koledzy z drużyny pytają:
„Jak ty to robisz”?. Wtedy odpowiadam: „To dla mnie naturalne. Zarabiam tak dużo pieniędzy, wstyd mi nie spocić się na boisku. W Afryce są ludzie, którzy każdego dnia muszą przejść 20 mil, tylko po to, żeby zarobić na kawałek chleba”. - Franck Kessie.
Takie słowa zawsze się szanuje
6
@masq mocno średnio
2
@BarcaInfo co ty uważasz? Myślisz, ze do tego transferu dojdzie?
2
@l0Messini bo widać, ze to zawodnik ewenement
1
@abram3k nikt w to nie wątpił. Myśle, ze nie ma osoby, która powiedziałaby, ze jest inaczej
0
Co jak co ale Muller kluczowe podanie ma na poziomie top 3 świata
0
@mat32 nie oszukujmy się. De Ligt był ewenementem na skale światowa, bo gość w wieku 18 lat był kapitanem swojej drużyny i czołowa postacią Lm, co nie zmienia faktu, ze Garcia może być topowym obrońca
0
@mat32 De Ligt jest 2 lata starszy od Garcii. A są pewne ananasy na stronce
0
@socha nie wiem czy oglądasz BVB ale Haaland bardzo często sam sobie tworzy akcje po których strzela bramki i chyba nie muszę przypominać, ze barca tworzy bardzo dużo sytuacji bramkowych
0
Komentarz usunięty
1
@Bagsik88 szkoda z tobą gadać skoro nic do ciebie nie dociera. Masz Google to wpisz sobie kiedy przyszedł Ake. Jest coś takiego jak miłość do klubu w którym się wychowało i od paru miesięcy Garcia podkreślał, ze chciałby wrócić do Barcelony. Zreszta co ja ci tłumacze skoro sam pep wypowiedział takie słowa
1
@itmustbejoke jeśli przyjdzie Haaland to się doczekamy
29
@Ratamahatta jakby nie strzelił na 1:0 z Sevilla to nie byłoby remontady. Głupie gdybanie. Młody zawodnik, który wrócił po wielkich kontuzjach, który może się jeszcze bardzo rozwinąć z bardzo dobrym dryblingiem i zabójcza szybkością. Wykorzystanie 100% okazji przyjdzie z czasem. Pragnę przypomnieć, ze w BVB robił double-double bez problemu. Dałbym mu ten jeden sezon i jeśli nie zaobserwujemy poprawy to wtedy sprzedać
0
@Bobo25 jedna z sierpnia 2020 druga z marca tego
0
@Bagsik88 a co mieli go zamknąć w piwnicy? Czego ty chłopie nie rozumiesz? Skończył mu się kontrakt to co mieli mu pistolet do głowy przyłożyć żeby przedłużył? Ake kupili bo wiedzieli, ze Garcia nie podpisze Kontraktu