21

@BarcaInfo odchodzi z realu to i mózg mu wrócił na miejsce

1

@JarekS nie wiem po co Haaland miałby przechodzić akurat do united

0

@Encore oglądałem wiele razy

2

@BarcaInfo wracaj boski Ansu

2

@JarekS Keane to brutal jakich mało

0

@lukaszmatusiewicz Huesca gra fajna i odważna piłkę, nie można jej lekceważyć

0

@itmustbejoke BVB i city. Szkoda, ze nie dałeś borussi

1

@Pawel13sz ze Barcelona jest beznadziejna, psg grało tak specjalnie, żeby dać się wyszumieć a Mbappe wcale nie znalazł się w kieszeni firpo tylko po prostu nie miał z kim grać

0

@Thomas99PL Jak myślisz, Demiral wygra w następnym sezonie złota pilke?

1

@Thomas99PL zgadza się, jak dla mnie Demiral powinien wygrać w 2010,11,12,13,14,16,18,19 i 20 a w 2015 i 2017 tak jak mówisz Cheiellini

0

@MarcelNJ11 a jednak to zrobiłeś :D

0

@JarekS ja mowie, ze ten mecz mi się mega podobał i zwyjatkiem Lengleta każdy zrobił na mnie ogromne wrażenie

1

@FC1899Barca Mbappe zaprasza Messiego na wspólna Modlitwę i tyle, nie ma co komentować

17

Garcia tak, Alaba nie

0

@haryveb944 Wszyscy oprócz Dembele jak dla mnie

0

@JarekS Lenglet pod koniec jak stanął jak kołek i gdyby Mbappe lepiej strzelił mielibyśmy porażkę. Co do reszty jestem zgodny oprócz Lengleta podobał mi się każdy

1

@haryveb944 Haaland, Garcia i Depay

17

@Dior Arthur XD ?

0

wszystkiego najlepszego panie @socha

0

@chavez chyba nie

1

@Jakchcesz przecież to żart xd

1

@Encore Milan nie to samo co na początku sezonu a United ostatnio pokonało city wiec myśle, ze dlatego taki kurs

1

@Rust_Cohle tak i nie tylko z nosa

2

@Mns21 za dziurawa obronę maja, jak dla mnie city w tym roku wreszcie się nie zbłaźni

1

@maatiixx kiedyś grałem i z tego co pamietam zawodnik wchodzący ma 7 pkt zgrania

1

@Encore szczyl niech szanuje koszulkę jak dostał a nie rzuca nią jakby to była szmata do okna

0

@Vebrol trafi do nas za Nazario na 9

1

@kamiVeB takie gadanie a jakby przyszedł do nas to pierwszy byś skakał z radości. Co by nie mówić piłkarz to klasy światowej

0

@Striker No i nic nie tracą bo Alaba jest obecnie piłkarzem mocno przeciętnym

0

@lukaszmatusiewicz jeden i drugi byłby git. Po co wybierać jak można wziąć 2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?