KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@BarcaInfo odchodzi z realu to i mózg mu wrócił na miejsce
1
@JarekS nie wiem po co Haaland miałby przechodzić akurat do united
0
@Encore oglądałem wiele razy
2
@BarcaInfo wracaj boski Ansu
2
@JarekS Keane to brutal jakich mało
0
@lukaszmatusiewicz Huesca gra fajna i odważna piłkę, nie można jej lekceważyć
0
@itmustbejoke BVB i city. Szkoda, ze nie dałeś borussi
1
@Pawel13sz ze Barcelona jest beznadziejna, psg grało tak specjalnie, żeby dać się wyszumieć a Mbappe wcale nie znalazł się w kieszeni firpo tylko po prostu nie miał z kim grać
0
@Thomas99PL Jak myślisz, Demiral wygra w następnym sezonie złota pilke?
1
@Thomas99PL zgadza się, jak dla mnie Demiral powinien wygrać w 2010,11,12,13,14,16,18,19 i 20 a w 2015 i 2017 tak jak mówisz Cheiellini
0
@MarcelNJ11 a jednak to zrobiłeś :D
0
@JarekS ja mowie, ze ten mecz mi się mega podobał i zwyjatkiem Lengleta każdy zrobił na mnie ogromne wrażenie
1
@FC1899Barca Mbappe zaprasza Messiego na wspólna Modlitwę i tyle, nie ma co komentować
17
Garcia tak, Alaba nie
0
@haryveb944 Wszyscy oprócz Dembele jak dla mnie
0
@JarekS Lenglet pod koniec jak stanął jak kołek i gdyby Mbappe lepiej strzelił mielibyśmy porażkę. Co do reszty jestem zgodny oprócz Lengleta podobał mi się każdy
1
@haryveb944 Haaland, Garcia i Depay
17
@Dior Arthur XD ?
0
wszystkiego najlepszego panie @socha
0
@chavez chyba nie
1
@Jakchcesz przecież to żart xd
1
@Encore Milan nie to samo co na początku sezonu a United ostatnio pokonało city wiec myśle, ze dlatego taki kurs
1
@Rust_Cohle tak i nie tylko z nosa
2
@Mns21 za dziurawa obronę maja, jak dla mnie city w tym roku wreszcie się nie zbłaźni
1
@maatiixx kiedyś grałem i z tego co pamietam zawodnik wchodzący ma 7 pkt zgrania
1
@Encore szczyl niech szanuje koszulkę jak dostał a nie rzuca nią jakby to była szmata do okna
0
@Vebrol trafi do nas za Nazario na 9
1
@kamiVeB takie gadanie a jakby przyszedł do nas to pierwszy byś skakał z radości. Co by nie mówić piłkarz to klasy światowej
0
@Striker No i nic nie tracą bo Alaba jest obecnie piłkarzem mocno przeciętnym
0
@lukaszmatusiewicz jeden i drugi byłby git. Po co wybierać jak można wziąć 2 :D