KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może tak wczoraj Laporta załatwił z Szejkiek transfer Mbappe :P
0
I cyk do realu
1
@Gomess jak się nazywa?
0
@Kengo smutno mi się zrobiło przez to, ze to wstawiłeś
21
@BarcaInfo No i fajnie
0
@obcy 6 środkowych obrońców chcesz mieć w kadrze? XD Trinaco to nie bardzo prawy obrońca, Wijnaldum tu nie przyjdzie
0
@MontelQ ta jego stary nie ma nic do gadania przy grubasie
0
@sebo939 słuszna, ponieważ to nie była walka o piłkę
0
@sebo939 kurzawa w tej sytuacji drugiej żółtej dostać nie powienien, Mingueze całe szczęście oszczędził
0
@KimBassinger1 No raczej nie
1
Już widzę, te wieczne pomyłki komentatorów z Polsatu w Lm w przyszłym sezonie jakby trafił do nas Alaba. Alba z Alaba byłoby mieszane niesamowicie
0
@kuz ma rok kontraktu, nie ma co go sprzedawać za bezcen
0
@KimBassinger1 chłop ma rok kontraktu, jak go sprzedasz to za bezcen
0
@AxelF w tym przypadku żółtej być nie powinno i tyle
2
@Thomas99PL nie był lepszy, porto absolutnie zasłużyło na awans. Chłopie ty widzisz co ty piszesz? Tylko tak śmieszny klub jak Juve grając od praktycznie 2 połowy jednego więcej nie potrafiło wygrać z najsłabsza drużyna Lm
0
@Encore No tak wiem ale jakby nie było tego drugiego faulu zaraz po żółtej to dałby radę turtlesowi
0
@Encore racja, dialoo wyglądał dużo lepiej
3
@Encore zdarza się, uważam, ze jakby grał do końca tez poradziłby sobie z żółwiem
13
Dzisiaj ładnie zagrał Dest, kręcił Kurzawa niemiłosiernie
1
@Encore mi się podobał każdy oprócz Lengleta
5
@Pawel13sz Całe szczęście
0
Szkoda, ze gramy dopiero w poniedziałek
0
Czyli jednak ta klauzula tego lata?
0
@barcelonaLM nie wiemy tez w jakiej formie będzie Fati
4
@Thomas99PL po Juventus był lepszy przestałem czytać
0
@Avernand beczunia
3
@Avernand myślisz, ze ktoś to przeczyta?
0
@AxelF walczyli o piłkę, oboje zaatakowali noga wysoko Griezmann był pierwszy wiec faul i walka o piłkę = brak kartki
0
@itmustbejoke Griezmann + Coutinho
0
@Simusamu10 ciężko mi to wam wytłumaczyć ale tak jest w przepisach i tego nie zmienimy