La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

3

Dembele wczoraj mnie zawiódł, tak po prostu, byłem zawiedziony bo wiem, że gdyby wykorzystał chociaż połowę sytuacji to mecz by wyglądał inaczej. Nie wiem co myśleć o tym nowym kontrakcie dla Niego, chyba lepiej żeby odszedł bo Jego styl "mam wyjebke, gram jak pod blokiem" aż razi w oczy. To wygląda jakby mu się nie chciało albo paralizowalo go w polu karnym. Czasami strzela screamera ale to tylko czysty przypadek i szczęście. O Griezmannie nie wspominam bo wczoraj był najgorszy, latem trzeba go pożegnać.

1

@kuz Nie był najgorszy. Griezmann nie jest 9. Nie bronię go w żaden sposób, bo to nie jest zawodnik, który stylem gry pasuje do nas, ale to jak zasuwał do obrony... no i jakby nie patrzeć powalczył o piłkę, z której był karny. Zagrał przeciętnie. Najgorszy nie był.

0

@kuz ma rok kontraktu, nie ma co go sprzedawać za bezcen

0

@kuz Griezmann tylko ma szansę odnieść sukces w tym klubie w pomocy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?