1

@lucca87 o kurde faktycznie, zapomniałem o nim :P

3

Bardzo chciałbym żeby nasza kadra na przyszły sezon wyglądała tak:
Ter stegen
Mingueza-Araujo-Garcia
Dest-Pedri-De Jong-Moriba/Puig-Alba
Messi-Haaland
Lub w ustawieniu 4-3-3
Ter Stegen-Dest-Garcia/Mingueza-Araujo-Alba
Pedri-De Jong-Moriba/Puig
Dembele/Depay-Haaland-Messi
Oczywiście Haaland jest mało prawdopodobny ale ja nadal wierze, ze Laporcie uda się go ściągnąć

0

@tomasz.s94 co to za pytanie

0

@BarcaInfo słusznie

1

@BarcaInfo i znowu na miesiąc wypadnie

0

@itmustbejoke mamy wystarczająco starszych zawodników

0

@KORTIS No cóż każdy popełnia błędy... ;D

1

@BarcaInfo ciekawy zawodnik, kogo byś wolał? Gaya,Grimaldo czy Angelino ?

0

@KORTIS wstyd mi za ciebie. Zmienić avatar z najlepszego zawodnika na świecie na nawet nie najlepszego napastnika w Bundeslidze.
WSTYD!

7

@BarcaInfo i to powinien być nasz absolutny priorytet. Mało jest piłkarzy o takiej ambicji i checi do doskonalenia się. Tego nam brakuje, mamy przejedzonych sukcesami zawodników a mało jest u nas tak pazernych na trofea zawodników jak erling

0

@FCMichalo skąd takie info niby

1

@itmustbejoke a ja wole odkładać kasę na młodego topowego napastnika niż znowu pchać się w seniorów i Np za rok nie kupimy nikogo bo będzie aguero i nie będzie mu się chciało odchodzić

8

@KORTIS Argentyna niech wygra :D

2

@Rourke thiago???

0

@KORTIS o No właśnie Marcos to pewniak. Myśle, ze Busquets również będzie grał.

1

@KORTIS koke < Pedri jak dla mnie o Ruizie się nie wypowiadam bo Napoli nie oglądam.

2

@bari_94 Chelsea, jakieś United,Tottenham,Juve,live coś z tych

1

@Khajio No Gerrard to niewiadoma. Zobaczymy jak Będzie

0

@ricardo0705 jak widać

0

@ricardo0705 Aguero silna 9 nie jest

0

@wroclawianin89 żartuje kumplu, jestem pewien, ze tego nie odrobimy

1

@BarcaInfo znowu ryzykowanie niedoliczonego zawodnika. Niech w końcu w 100% się wyleczy żeby być gotowym na resztę sezonu

0

A tak serio to myśle, ze Liverpool, juve może Real mogą nie przejść

0

@AmigoBlancos oprócz mistrza Francji tak

0

@ricardo0705 to jakim zawodnikiem jest Depay? Gra na 9, strzela dużo bramek i asystuje. Wole jego na 9 niż kolejnego dziadka jak Pjanic, którego potem ciężko będzie sprzedać

1

@Khajio Gerard jednak tez fajnie sobie radzi, natomiast klopp ewidentnie się wypalił w tym live

1

@masq jeśli za rok przyszedłby haaland to mogę i Pawła brozka w Barcelonie zobaczyć

11

@ricardo0705 aguero to wielkie nazwisko i nic poza tym. Ostatnio dużo kontuzji, wiekowy zawodnik a i pensja mała nie będzie

0

@BarcaInfo mimo wszystko na tak ważne stanowisko wolałbym Ragnicka lub Overmarsa

2

@BarcaInfo chłop po kontuzjach to już nie ten sam napastnik co kiedyś, poza tym pensja dalej będzie wysoka bo to Aguero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?