KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 o kurde faktycznie, zapomniałem o nim :P
3
Bardzo chciałbym żeby nasza kadra na przyszły sezon wyglądała tak:
Ter stegen
Mingueza-Araujo-Garcia
Dest-Pedri-De Jong-Moriba/Puig-Alba
Messi-Haaland
Lub w ustawieniu 4-3-3
Ter Stegen-Dest-Garcia/Mingueza-Araujo-Alba
Pedri-De Jong-Moriba/Puig
Dembele/Depay-Haaland-Messi
Oczywiście Haaland jest mało prawdopodobny ale ja nadal wierze, ze Laporcie uda się go ściągnąć
0
@tomasz.s94 co to za pytanie
0
@BarcaInfo słusznie
1
@BarcaInfo i znowu na miesiąc wypadnie
0
@itmustbejoke mamy wystarczająco starszych zawodników
0
@KORTIS No cóż każdy popełnia błędy... ;D
1
@BarcaInfo ciekawy zawodnik, kogo byś wolał? Gaya,Grimaldo czy Angelino ?
0
@KORTIS wstyd mi za ciebie. Zmienić avatar z najlepszego zawodnika na świecie na nawet nie najlepszego napastnika w Bundeslidze.
WSTYD!
7
@BarcaInfo i to powinien być nasz absolutny priorytet. Mało jest piłkarzy o takiej ambicji i checi do doskonalenia się. Tego nam brakuje, mamy przejedzonych sukcesami zawodników a mało jest u nas tak pazernych na trofea zawodników jak erling
0
@FCMichalo skąd takie info niby
1
@itmustbejoke a ja wole odkładać kasę na młodego topowego napastnika niż znowu pchać się w seniorów i Np za rok nie kupimy nikogo bo będzie aguero i nie będzie mu się chciało odchodzić
8
@KORTIS Argentyna niech wygra :D
2
@Rourke thiago???
0
@KORTIS o No właśnie Marcos to pewniak. Myśle, ze Busquets również będzie grał.
1
@KORTIS koke < Pedri jak dla mnie o Ruizie się nie wypowiadam bo Napoli nie oglądam.
2
@bari_94 Chelsea, jakieś United,Tottenham,Juve,live coś z tych
1
@Khajio No Gerrard to niewiadoma. Zobaczymy jak Będzie
0
@ricardo0705 jak widać
0
@ricardo0705 Aguero silna 9 nie jest
0
@wroclawianin89 żartuje kumplu, jestem pewien, ze tego nie odrobimy
1
@BarcaInfo znowu ryzykowanie niedoliczonego zawodnika. Niech w końcu w 100% się wyleczy żeby być gotowym na resztę sezonu
0
A tak serio to myśle, ze Liverpool, juve może Real mogą nie przejść
0
@AmigoBlancos oprócz mistrza Francji tak
0
@ricardo0705 to jakim zawodnikiem jest Depay? Gra na 9, strzela dużo bramek i asystuje. Wole jego na 9 niż kolejnego dziadka jak Pjanic, którego potem ciężko będzie sprzedać
1
@Khajio Gerard jednak tez fajnie sobie radzi, natomiast klopp ewidentnie się wypalił w tym live
1
@masq jeśli za rok przyszedłby haaland to mogę i Pawła brozka w Barcelonie zobaczyć
11
@ricardo0705 aguero to wielkie nazwisko i nic poza tym. Ostatnio dużo kontuzji, wiekowy zawodnik a i pensja mała nie będzie
0
@BarcaInfo mimo wszystko na tak ważne stanowisko wolałbym Ragnicka lub Overmarsa
2
@BarcaInfo chłop po kontuzjach to już nie ten sam napastnik co kiedyś, poza tym pensja dalej będzie wysoka bo to Aguero