KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Psg myśli, ze Joan Laporta zamierza sprowadzić Erlinga Haalanda i Alabę bez względu na przyszłość Leo Messiego i mimo problemów finansowych. Memphis Depay też jest jedną z opcji.
0
@BarcaInfo błagam tak!!! Oriol domenech to bardzo dobre źródło nie?
1
Psg nagrywa filmy w mikrofali
2
Psg wygrało kartę w czipikao
1
Psg pije barmańska
1
@Kamiloza91 bez przesady, wróci Neymar i psg znow zacznie grać
5
Psg czeka na konferencje prasowa Verattiego
2
Psg szuka kobiet na A2
1
Psg myśli, ze @BarcaInfo jest szybszy od redakcji barca.com
4
Psg myśli, ze prezydentem Polski jest Tomasz Hajto
4
Psg myśli, ze Messi to snookerzysta
5
Psg myśli, ze la rambla to restauracja
3
Psg miesza jaglana
6
Psg słucha radio Maryja
0
@RomciO0 No było nierozważne bo nie walczył o piłkę w tej sytuacji, kurzawa natomiast chciał wybić piłkę a trafił w Griezmanna
1
@parpe nie powinien dostać kurzawa drugiej żółtej
1
Szkoda, ze atletico nie straciło dzisiaj pkt
0
@PatrykBarca może Dembele na skoczka narciarskiego?
0
@Roobo nie było drugiej złotej, ponieważ kurzawa by ja dostał gdyby wejście było nierozważne, a te wejście takie nie było wiec nie ma żółtej
4
@Krychaaa10 klasa światowa dzisiaj
0
Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Zabrakło nam skuteczności, gra była bardzo przyjemna dla oka, tworzyliśmy sobie dużo sytuacji i co najważniejsze KAŻDY, ABSOLUTNIE KAŻDY JEŹDZIŁ NA DUPIE. Mam nadzieje, ze duży wpływ miał na to Laporta, bo chciałbym częściej oglądać taka Barcelonę. Cała siła transferowa powinna skupić się na topowej 9 bo nie ma kto u nas kończyć tych akcji niestety. Do sprzedania jest tez Lenglet, chłop nie ma nic co czyniłoby z niego dobrego obrońcę, odcina mu prąd i jest klocem. Cała nadzieja w Laporcie, ze ściągnie do nas Haalanda i zatrzyma Leo w Barcelonie. Ten pompowany przez wszystkich Mbappe dzisiaj schowany do kieszeni Firpo. Wielkie brawa dla Koemana, tak jak przed meczem pisałem nie będę oceniał tego jak ustawił skład i miał racje. De jong w tym meczu klasa światowa, jeden z najlepszych. Visca El Barca, Vamos Koeman!
7
@Cobra303 ty idź z tej strony
0
Messi przywitał się z kolegami
0
Lenglet to tak żałosny obrońca
0
Mbappe dzisiaj w kieszonce
0
@amanter a gdzie ja napisałem, ze gra słaba połówkę?
0
Wiecie co mnie najbardziej wkur**lo? Nie to, ze messi nie strzelił karnego tylko, ze po tym karnym zamiast zapieprzac za kurzawa on spuścił głowę i stanął w miejscu
1
K O S M I T A !!!!!!!!!
0
Jak będzie karny to śmiech
2
Lenglet już zaczyna