2

Psg myśli, ze Joan Laporta zamierza sprowadzić Erlinga Haalanda i Alabę bez względu na przyszłość Leo Messiego i mimo problemów finansowych. Memphis Depay też jest jedną z opcji.

0

@BarcaInfo błagam tak!!! Oriol domenech to bardzo dobre źródło nie?

1

Psg nagrywa filmy w mikrofali

2

Psg wygrało kartę w czipikao

1

Psg pije barmańska

1

@Kamiloza91 bez przesady, wróci Neymar i psg znow zacznie grać

5

Psg czeka na konferencje prasowa Verattiego

2

Psg szuka kobiet na A2

1

Psg myśli, ze @BarcaInfo jest szybszy od redakcji barca.com

4

Psg myśli, ze prezydentem Polski jest Tomasz Hajto

4

Psg myśli, ze Messi to snookerzysta

5

Psg myśli, ze la rambla to restauracja

3

Psg miesza jaglana

6

Psg słucha radio Maryja

0

@RomciO0 No było nierozważne bo nie walczył o piłkę w tej sytuacji, kurzawa natomiast chciał wybić piłkę a trafił w Griezmanna

1

@parpe nie powinien dostać kurzawa drugiej żółtej

1

Szkoda, ze atletico nie straciło dzisiaj pkt

0

@PatrykBarca może Dembele na skoczka narciarskiego?

0

@Roobo nie było drugiej złotej, ponieważ kurzawa by ja dostał gdyby wejście było nierozważne, a te wejście takie nie było wiec nie ma żółtej

4

@Krychaaa10 klasa światowa dzisiaj

0

Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Zabrakło nam skuteczności, gra była bardzo przyjemna dla oka, tworzyliśmy sobie dużo sytuacji i co najważniejsze KAŻDY, ABSOLUTNIE KAŻDY JEŹDZIŁ NA DUPIE. Mam nadzieje, ze duży wpływ miał na to Laporta, bo chciałbym częściej oglądać taka Barcelonę. Cała siła transferowa powinna skupić się na topowej 9 bo nie ma kto u nas kończyć tych akcji niestety. Do sprzedania jest tez Lenglet, chłop nie ma nic co czyniłoby z niego dobrego obrońcę, odcina mu prąd i jest klocem. Cała nadzieja w Laporcie, ze ściągnie do nas Haalanda i zatrzyma Leo w Barcelonie. Ten pompowany przez wszystkich Mbappe dzisiaj schowany do kieszeni Firpo. Wielkie brawa dla Koemana, tak jak przed meczem pisałem nie będę oceniał tego jak ustawił skład i miał racje. De jong w tym meczu klasa światowa, jeden z najlepszych. Visca El Barca, Vamos Koeman!

7

@Cobra303 ty idź z tej strony

0

Messi przywitał się z kolegami

0

Lenglet to tak żałosny obrońca

0

Mbappe dzisiaj w kieszonce

0

@amanter a gdzie ja napisałem, ze gra słaba połówkę?

0

Wiecie co mnie najbardziej wkur**lo? Nie to, ze messi nie strzelił karnego tylko, ze po tym karnym zamiast zapieprzac za kurzawa on spuścił głowę i stanął w miejscu

1

K O S M I T A !!!!!!!!!

0

Jak będzie karny to śmiech

2

Lenglet już zaczyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?