0

@Murazor ja wiem, ze cała drużyna zagrała genialnie. Podobał mi się absolutnie każdy przede wszystkim za walkę, jednak jakbym miał kogoś wybrać to byłby to Leo

5

Najlepsze jest to, ze piłkarzem, który zagrał dzisiaj najsłabiej jest chyba sam Leo. Oczywiście ile ludzi tyle opinii jednak dla mnie to nie był jakiś fenomenalny występ Messiego

0

@cat_r37 szczerze mówiąc uważam, ze messi zagrał średni mecz

2

@Rewolucja123 dobrze zle napisałem, tworzyła duze zagrożenie. Przypominam, ze sevilla ma jedna z najlepszych defensyw w Europie. Bardziej cieszy mnie kolejny mecz na 0 z tylu z poważnym rywalem

2

@AmigoBlancos idealnie podsumowane w drugiej części komentarza

8

W takiej Barcy się zakochałem. Vamos!!!

2

Ogólnie mam wrażenie, ze Koeman wreszcie znalazł swoj złoty środek, wreszcie dopasował idealnie taktykę do zawodników, barca dominuje nie tylko klepiąc od lewej do prawej ale tworzy sytuacje i co najważniejsze ma pełna kontrole w środku pola i nie traci bramek. 2 mecze z mocnym rywalem jakim jest sevilla i bilans 5:0.

1

@Admin030 ta i po meczu z psg wróci do normy wszystko.

1

@kkbarca co do Dembele może tak być ale Pique to raczej poważna sprawa

0

@LeoMessi1994 ja nie mówiłem

0

Jak mysliscie Bartomeu dostał jakiś telewizorek do obejrzenia tego arcydzieła?

11

@cat_r37 nie zapominajmy o pięknym Minguezie i Ter Stegenie bez którego tej remontady by nie było

6

Po takim meczu to ciężko będzie zasnąć. Człowiek chodzi jakby właśnie z kuponu wygrał 100000 zl

0

Piękny mecz chłopaków, jedyny minus to raczej poważna kontuzja Pique i oby nie uraz Dembele

3

Jak dla mnie to może oznaczać koniec kariery Pique. Mam nadzieje oczywiście, ze to nic groznego

1

No i po Pique niestety

1

@BarcaInfo rzadki widok

7

Już dawno powinnismy skończyć ten mecz. A tak jeszcze będą nerwy do konca

0

Bardzo dobry sędzia to jest

0

Co za Lenglet No i karny

2

Zidane dzięki za pomysł

0

Vramasjhddhdhdhdyhdhzdjjshshzdhshshshhdhd

0

XDDDDDDDDDDDDdddd

0

Boże ten Pedri jest nienormalny

0

Dembele łapie się za mięsień

0

Szczerze mówiąc fajnie, ze Koeman daje grać młodym ale akurat ściągnął świetnego w tym meczu Busquetsa

0

Taaaaaaaaaaaaak

0

Niestety dzisiaj szczęścia brakowało. Wcześniej poprzeczka alby, teraz karny

0

No i po meczu :((((

2

Griezmann XDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?