KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor ja wiem, ze cała drużyna zagrała genialnie. Podobał mi się absolutnie każdy przede wszystkim za walkę, jednak jakbym miał kogoś wybrać to byłby to Leo
5
Najlepsze jest to, ze piłkarzem, który zagrał dzisiaj najsłabiej jest chyba sam Leo. Oczywiście ile ludzi tyle opinii jednak dla mnie to nie był jakiś fenomenalny występ Messiego
0
@cat_r37 szczerze mówiąc uważam, ze messi zagrał średni mecz
2
@Rewolucja123 dobrze zle napisałem, tworzyła duze zagrożenie. Przypominam, ze sevilla ma jedna z najlepszych defensyw w Europie. Bardziej cieszy mnie kolejny mecz na 0 z tylu z poważnym rywalem
2
@AmigoBlancos idealnie podsumowane w drugiej części komentarza
8
W takiej Barcy się zakochałem. Vamos!!!
2
Ogólnie mam wrażenie, ze Koeman wreszcie znalazł swoj złoty środek, wreszcie dopasował idealnie taktykę do zawodników, barca dominuje nie tylko klepiąc od lewej do prawej ale tworzy sytuacje i co najważniejsze ma pełna kontrole w środku pola i nie traci bramek. 2 mecze z mocnym rywalem jakim jest sevilla i bilans 5:0.
1
@Admin030 ta i po meczu z psg wróci do normy wszystko.
1
@kkbarca co do Dembele może tak być ale Pique to raczej poważna sprawa
0
@LeoMessi1994 ja nie mówiłem
0
Jak mysliscie Bartomeu dostał jakiś telewizorek do obejrzenia tego arcydzieła?
11
@cat_r37 nie zapominajmy o pięknym Minguezie i Ter Stegenie bez którego tej remontady by nie było
6
Po takim meczu to ciężko będzie zasnąć. Człowiek chodzi jakby właśnie z kuponu wygrał 100000 zl
0
Piękny mecz chłopaków, jedyny minus to raczej poważna kontuzja Pique i oby nie uraz Dembele
3
Jak dla mnie to może oznaczać koniec kariery Pique. Mam nadzieje oczywiście, ze to nic groznego
1
No i po Pique niestety
1
@BarcaInfo rzadki widok
7
Już dawno powinnismy skończyć ten mecz. A tak jeszcze będą nerwy do konca
0
Bardzo dobry sędzia to jest
0
Co za Lenglet No i karny
2
Zidane dzięki za pomysł
0
Vramasjhddhdhdhdyhdhzdjjshshzdhshshshhdhd
0
XDDDDDDDDDDDDdddd
0
Boże ten Pedri jest nienormalny
0
Dembele łapie się za mięsień
0
Szczerze mówiąc fajnie, ze Koeman daje grać młodym ale akurat ściągnął świetnego w tym meczu Busquetsa
0
Taaaaaaaaaaaaak
0
Niestety dzisiaj szczęścia brakowało. Wcześniej poprzeczka alby, teraz karny
0
No i po meczu :((((
2
Griezmann XDDDDDDDDDDDD