KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po porażce
0
@Peciak nie musieli go wezwać. Sam chciał obejrzeć
5
Więcej wrzutków!!!!
3
To niezły Isak XDD
1
Jazda Real! Po zwycięstwo!
0
@AmigoBlancos Luka to fenomen, nie ma co porównywać
0
@Peciak tez oglądałem ten mecz. Nie uważam tamtej decyzji za skandal. Jeden sędzia dałby czerwo inny żółta padło na ta druga opcje
4
@Coutinho007 Modric to dla mnie fenomen. Zawodnik klasa światowa, co do Silvy to widać po prostu, ze ma to coś
0
@Keson zgadzam się jednak jeśli w tym sezonie do nas nie przyjdzie to myślisz, ze poczeka rok na nas bo my zbieramy pieniążki? Chłop jeśli nie do nas to pójdzie do innego wielkiego klubu
0
@Coutinho007 może i tak ale jak widzisz niewiele z tego wyszło
0
Jak narazie ten wasz wypychany na piedestał Isak bardzo słaba pierwsza połowa z Rm
0
@MasnyTed napisałem 2 razy o sędziach. Raz o czerwonej z Atalanta po czym napisałem, ze się zagotowałam i kartka słuszna. Dzisiaj kiedy sytuacja jest ewidentna. O jakich niby każdych decyzjach mówisz?
0
@takisobiektos chodziło mi o La Ligę :))
1
@MasnyTed chłopie obejrzyj se kilka razy powtórkę bo widzę, ze jako jedyny masz problem ze wzrokiem. Ekspert sędziowski właśnie wyjaśnił :)
1
Dawno tak kuriozalnej decyzji sędziego nie widziałem
0
@Maciasek tak czy siak W Bayernie miałby bardzo dobra drużynę, świetnego bramkarza za sobą i Upamecano koło siebie. Moim zdaniem byłby to mur nie do przejścia
0
@JohnnyBarca oficjalnie: Lionel Messi jeb*e 60!!!!
0
@Art nie obejrzysz. Od razu ściagają streama
4
@xBoMBoWiECx jeśli żaden inny napastnik by do nas nie przyszedł to bym chciał. Natomiast nam potrzeba napastnika na już a nie, który może a nie musi być topowym zawodnikiem
0
@BarcaInfo jakby Bayern kupił Koulibalyego i tworzyłby on środek obrony z Upamecano to klękajcie narody
0
@BarcaInfo aby ten uj siedział jak najdłużej
0
@Anto89 a jeszcze jedno pytanie. Po tych wszystkich ruchach transferowych, która kadra będzie twoim zdaniem najmocniejsza?
0
@Anto89 dziwne, ze toniutti chce odejść do klubu jednak mimo wszystko gorszego
1
@AmigoBlancos całym sercem za realem!
0
@Anto89 nie znam tego Janusza. Polkę niżej od toniuttiego pewnie nie?
1
@Anto89 kurde nie o tym Shojim pomyślałem ://
0
@Anto89 toniutti czy Shoji? Kto twoim zdaniem jest lepszym zawodnikiem?
0
@Xavyol homeland
0
@lukaszbarca15 netflix skazany na smierć
0
@Anto89 to co teraz z Lucasem Kampa? Jak dla mnie to również jeden z najlepszych na swojej pozycji