La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

2

Ogólnie mam wrażenie, ze Koeman wreszcie znalazł swoj złoty środek, wreszcie dopasował idealnie taktykę do zawodników, barca dominuje nie tylko klepiąc od lewej do prawej ale tworzy sytuacje i co najważniejsze ma pełna kontrole w środku pola i nie traci bramek. 2 mecze z mocnym rywalem jakim jest sevilla i bilans 5:0.

0

@KacperVEB Jakie sytuacje? Czy my w pełnych 90' minutach mieliśmy lepszą sytuacje od tej Messiego i Alby? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć jakiejś składnej akcji gdzie piłkarz ma setkę.

1

@KacperVEB Barca w każdym z meczów w tym sezonie tworzyła sytuację. Mniej lub bardziej groźne. Zawodziła skuteczność.

2

@Rewolucja123 dobrze zle napisałem, tworzyła duze zagrożenie. Przypominam, ze sevilla ma jedna z najlepszych defensyw w Europie. Bardziej cieszy mnie kolejny mecz na 0 z tylu z poważnym rywalem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?