- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
11
Taką perełkę znalazłem na necie :) VFB Oldenburg Gutersloh, 2 Bundesliga. W Oldenburgu Jan Urban i janiama a w bramce gości Adam Matysek. Gram z numerem 13 i zobaczcie 3 minutę. Niestety nie dosyć że mi Adam obronił to jeszcze komentator pomylił nazwisko :(
4
@Janiama Pamiętam ten kanał "Deutsches Sport Fernsehen"
3
@Janiama Na jakiej wtedy grałeś pozycji? Bo to wyglądało trochę jak wejście De Jonga w PK z meczu z San Sebastian :p
4
@Coutinho007 Prawa pomoc
1
@Janiama można wiedzieć jak się zwiesz? Chętnie poczytałbym o twojej karierze
4
@KacperVEB nie ma co tam czytać Maciej Janiak
2
@Janiama dziękuje :))
1
@Janiama lewonożny czy prawonożny?
1
@Pawel13sz Prawonożny
1
@Janiama Czyli coś podobnego co gra obecnie De Jong.
1
@Janiama Właśnie się zastanawiałem, bo niektórzy tak jak Messi czy Bale grają na prawej stronie, są lewonożni i schodzą do środka.
2
@Pawel13sz kiedyś było inaczej a szkoda
1
@Janiama I jeszcze takie pytanko. Czy zmarnowałeś kiedyś ważny rzut karny?
2
@Coutinho007 Nie, ja grałem skrzydłowego. Ta sytuacja jest chyba po stałym fragmencie gry. Piłka wróciła z powrotem do dośrodkowującego a ja byłem w polu karnym
2
@Pawel13sz Nie, w Oldenburgu strzelałem z pucharem 5 karnych i wszystkie trafiłem. Z Legią w Pucharze Polski w Bełchatowie w serii karnych też strzeliłem ale odpadliśmy.
2
@Janiama Lepsza skuteczność niż Lewy.
2
@Janiama Fajna rzecz, obejrzeć sobie siebie samego w YT po latach :)
2
@RosjaninBut Na pewno bardzo miła, mam to wszystko na kasetach VHS :)