La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

82

Ronald Araujo: 20 meczów w tym sezonie, 1634 rozegrane minuty, gol i wywalczony rzut karny. Urugwajczyk powoli wyrasta nie tylko na lidera defensywy Barcelony, lecz także na lidera zespołu. Rzadko kiedy popełnia błędy, coraz lepiej radzi sobie z wyprowadzeniem piłki.

Pedri: tutaj chyba nie ma co się silić na jakieś komentarze. :) Hiszpan jest po prostu znakomity. Rocznik 2002, jeden z najważniejszych piłkarzy w Barcelonie, a na koncie 3 gole i 4 asysty.

Oscar Mingueza: niespodziewany debiut w pierwszym zespole i od tego momentu regularnie grający w pierwszym zespole. 21 meczów na koncie i 1611 minut. Występy głównie solidne, popełniał błędy, ale można być z niego zadowolonym.

Dest: świetny początek, potem jednak forma trochę spadła i pojawiły się problemy z kontuzjami. Mimo wszystko potencjał u Amerykanina jest oczywisty i liczę na niego w przyszłości. W tej kampanii z golem i asystą.

Frenkie de Jong: potrzebował trochę czasu, ale wreszcie zaczął prezentować wysoką formę. Jeden z liderów drużyny i najlepszych piłkarzy Barcelony w ostatnich miesiącach. 6 goli i 4 asysty przy niemal 3 tysiącach rozegranych minut.

Riqui Puig: chłopak nie ma łatwo w tym sezonie, ale w ostatnich meczach wreszcie zaczął grać regularnie. Liczę, że będzie grał jeszcze więcej w tej drugiej części sezonu, bo ktoś musi odciążyć Frenkiego i Pedriego.

Ansu Fati: fenomenalny początek sezonu, a potem kontuzja. W 10 meczach 5 goli i 4 asysty. Liczę, że w tym sezonie jeszcze go zobaczymy.

Dembele: wygląda znacznie lepiej, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i w tym na pewno jest sporo zasługi Koemana. Czekam na jeszcze więcej, bo wiem, że Dembele cały czas pokazuje tylko część swojego potencjału.

Trincao: grą nie powalał, jednak liczę, że ostatnie mecze są tylko zwiastunem dobrej formy Portugalczyka w drugiej części sezonu. 3 bramki, większa pewność w grze i gdyby miał więcej szczęścia, to miałby na koncie więcej trafień.

Do tego dochodzi debiut Konrada de la Fuente i Ilaixa Moriby. Barcelona jest w trakcie przebudowy i stawianie na młodych zawodników w tym sezonie to jeden z największych pozytywów. Zbyt wiele nie oczekuję w tej kampanii. Możliwe, że nie wygramy nic, jednak wielu zawodników zanotuje duży progres i to wszystko zaowocuje w przyszłości.

0

@ViscaBarca123 ale Jandro dalej bez debiutu :(

0

@ViscaBarca123 Trochę czasu to mało powiedziane bo jakieś 1.5 roku. ;v

2

@ViscaBarca123 Co z tego jak nima pucharów i nie wygrywamy 7-0 z ogórami.Kuman do zwolnienia i w ogóle koko dżambo i do przodu :D

1

@Encore Fakt, ale miałem na myśli tylko ten sezon. :) Najważniejsze, że obecnie prezentuje wysoką formę.

3

@ViscaBarca123 mądrego aż miło posłuchać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?