1

Ale ta Valencia jest beznadziejna. Masakra

0

@Katalonbar wyglada to jak sparing szczerze mówiąc

0

@JakobStrawman barca była gowniana pod koniec tamtego roku i nikt tego nie kwestionuje. Athletic x2,Juventus,Real Sociedad x2. Poza tym nikt nie mówi, ze barca była dobra pod koniec tamtego roku. W tym przegrała tylko z Sevilla, głównie przez trudności z powodu grania co 3 dni i wąska kadrę

0

@Bobo25 wystarczy, żeby dodawane pkt były adekwatne do trudnych warunków. A nie tak jak teraz jak masz beznadziejny wiatr to nie masz szans na dobry wynik

2

@Mixtape to niezła lepsza forma

1

@MasnyTed grają ze średniakami ligowymi. Do takiej weryfikacji poczekajmy na chociażby Atalante

0

@endriuuu2 nie No ogólnie kontuzji doznał Carvajal i piłkę wybiła Valencia. Po tym jak Carvajal zszedł z boiska. Jako, ze aut wykonywali piłkarze RM piłkę dostał Asensio, przebiegł pół boiska przy czym zawodnicy Valencii po prostu stali, na końcu podał benzemie a ten oddał piłkę Valencii jako, ze wybili piłkę i zachował się fair play. Asensio po tym jak to zobaczył uśmiechał się i przeprosił, po prostu zapomniał, ze piłkę wybili piłkarze Valencii. Ciężko to opisać, najlepiej jakbyś obejrzal

1

@tbas warunki i pkt dodane

0

Halvor nawet w ciężkich daje radę

0

Skoki to za bardzo losowy skok niestety. Chciałbym aby w przyszłości coś wykombinowali aby to usprawnić

1

I po Żyle niestety

0

@DonAndresFCB akurat na Polaków :((

0

Ta sytuacja z Asensio to jedna ze śmieszniejszych jakie widziałem

0

@Ascend pamietam. :)

2

@Yosemite mimo to znajdziesz mnóstwo komentarzy kibiców RM obrażający Benzeme

0

Ładny strzał Benzemy

0

@AmigoBlancos No to + dla ciebie

3

@Kamileq96
1.City,United,Leicester,Chelsea
2.Bayern,Lipsk,Wolfsburg,BVB
3.Psg,Lyon,Lille,Monaco
4.Barca,Atleti,Sevilla,Real
5.Legia,Pogoń,Raków, Górnik
6.Inter,Juventus,Milan,Napoli


0

@AmigoBlancos madry Polak po szkodzie. Założę się, ze sam nie miałeś problemu ze sprzedażą Marcosa. Jeśli zle napisałem to sory

1

@Janiama rowno 22 lata wychodzi :P

0

@Gall o dzięki wielkie. Nie zmienia to faktu, ze powiedział to 8 lat temu.

0

@LuisSalvano ja myśle, ze finalnie wygra ktoś inny niż Juve i myśle, ze inter zgarnie mistrza

1

@LuisSalvano 2 dni temu stracił 3 kumplu :)

0

@maatiixx rzadko stosowane stwierdzenie w fizjoterapii ale jednak czasem się zdarza

1

@maatiixx wydaje mi się, ze są to po prostu zastrzyki, mające na celu zmniejszenie bólu

1

@Marcel99 akurat środek pomocy to nie jest ich największy problem uważam. Każdy z nich to bardzo dobry zawodnik. Tam nie ma ataku przede wszystkim

0

@Kusiar to chyba innego Viniciusa oglądamy. Może o tego z Tottenhamu ci chodzi? Coś w tym musi być, ze nawet fani Rm wypisują, ze Vinicius to biegającą tragedia

0

@Marcel99 jeszcze Mendy z tego co mi się kojarzy

1

@Kamileq96 oj tak ławka wyglada katastrofalnie

5

@4drian0 jeśli to nawiązanie do pewnego komentarza niżej to się uśmiechnąłem, jeśli nie to zbędny komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?