KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ta Valencia jest beznadziejna. Masakra
0
@Katalonbar wyglada to jak sparing szczerze mówiąc
0
@JakobStrawman barca była gowniana pod koniec tamtego roku i nikt tego nie kwestionuje. Athletic x2,Juventus,Real Sociedad x2. Poza tym nikt nie mówi, ze barca była dobra pod koniec tamtego roku. W tym przegrała tylko z Sevilla, głównie przez trudności z powodu grania co 3 dni i wąska kadrę
0
@Bobo25 wystarczy, żeby dodawane pkt były adekwatne do trudnych warunków. A nie tak jak teraz jak masz beznadziejny wiatr to nie masz szans na dobry wynik
2
@Mixtape to niezła lepsza forma
1
@MasnyTed grają ze średniakami ligowymi. Do takiej weryfikacji poczekajmy na chociażby Atalante
0
@endriuuu2 nie No ogólnie kontuzji doznał Carvajal i piłkę wybiła Valencia. Po tym jak Carvajal zszedł z boiska. Jako, ze aut wykonywali piłkarze RM piłkę dostał Asensio, przebiegł pół boiska przy czym zawodnicy Valencii po prostu stali, na końcu podał benzemie a ten oddał piłkę Valencii jako, ze wybili piłkę i zachował się fair play. Asensio po tym jak to zobaczył uśmiechał się i przeprosił, po prostu zapomniał, ze piłkę wybili piłkarze Valencii. Ciężko to opisać, najlepiej jakbyś obejrzal
1
@tbas warunki i pkt dodane
0
Halvor nawet w ciężkich daje radę
0
Skoki to za bardzo losowy skok niestety. Chciałbym aby w przyszłości coś wykombinowali aby to usprawnić
1
I po Żyle niestety
0
@DonAndresFCB akurat na Polaków :((
0
Ta sytuacja z Asensio to jedna ze śmieszniejszych jakie widziałem
0
@Ascend pamietam. :)
2
@Yosemite mimo to znajdziesz mnóstwo komentarzy kibiców RM obrażający Benzeme
0
Ładny strzał Benzemy
0
@AmigoBlancos No to + dla ciebie
3
@Kamileq96
1.City,United,Leicester,Chelsea
2.Bayern,Lipsk,Wolfsburg,BVB
3.Psg,Lyon,Lille,Monaco
4.Barca,Atleti,Sevilla,Real
5.Legia,Pogoń,Raków, Górnik
6.Inter,Juventus,Milan,Napoli
0
@AmigoBlancos madry Polak po szkodzie. Założę się, ze sam nie miałeś problemu ze sprzedażą Marcosa. Jeśli zle napisałem to sory
1
@Janiama rowno 22 lata wychodzi :P
0
@Gall o dzięki wielkie. Nie zmienia to faktu, ze powiedział to 8 lat temu.
0
@LuisSalvano ja myśle, ze finalnie wygra ktoś inny niż Juve i myśle, ze inter zgarnie mistrza
1
@LuisSalvano 2 dni temu stracił 3 kumplu :)
0
@maatiixx rzadko stosowane stwierdzenie w fizjoterapii ale jednak czasem się zdarza
1
@maatiixx wydaje mi się, ze są to po prostu zastrzyki, mające na celu zmniejszenie bólu
1
@Marcel99 akurat środek pomocy to nie jest ich największy problem uważam. Każdy z nich to bardzo dobry zawodnik. Tam nie ma ataku przede wszystkim
0
@Kusiar to chyba innego Viniciusa oglądamy. Może o tego z Tottenhamu ci chodzi? Coś w tym musi być, ze nawet fani Rm wypisują, ze Vinicius to biegającą tragedia
0
@Marcel99 jeszcze Mendy z tego co mi się kojarzy
1
@Kamileq96 oj tak ławka wyglada katastrofalnie
5
@4drian0 jeśli to nawiązanie do pewnego komentarza niżej to się uśmiechnąłem, jeśli nie to zbędny komentarz