La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

3

Tak słabej ławki jaka obecnie dysponuję Zizou to ja nie pamiętam od 2009 roku. Chociaż w sezonie 2008-09 była chyba lepsza. Oddanie Marcosa Llorente do Atleti bez żalu odbija się rykoszetem. Biorąc pod uwagę, że Atletico idzie na mistrza, a Marcos jest ważnym punktem w układance Simone. Real oddaje Llorente, Barca Suareza, a oni prowadzą Atleti do mistrzostwa Hiszpanii :D

0

@AmigoBlancos właśnie sprawdzałem składy i nie byłem pewny czy to ławka Getafe czy Realu. Dramat kadrowy, pomyśleć że mogli mieć reguliona, hakimiego, llorente,odegarda.Wiadomo,sukces zawodnika w danej drużynie zależy od wielu czynników, ale sam fakt posiadania graczy o takiej jakości z pewnością pomógłby całemu zespołowi.

0

@AmigoBlancos madry Polak po szkodzie. Założę się, ze sam nie miałeś problemu ze sprzedażą Marcosa. Jeśli zle napisałem to sory

0

@KacperVEB
Akurat za sprzedażą Marcosa nie byłem, bo wchodził i pokazywał odwagę. Byłby teraz bardzo przydatny.

0

@AmigoBlancos No to + dla ciebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?