0

@Image dodajmy, ze ten świetny rudiger w 4 obroncow jest katastrofa. Militao to najśmieszniejszy obrońca jakiego widziałem w realu a cały środek realu odbiera się tak super bo Courtois zagrał sezon życia i ratował Real wiele razy przy czym u nas mats co w bramkę to gol

3

@taris kto jest tym lepszym? Pan wielkie czoło co z piłka wyglada jakby pierwszy raz w nią grał? Czy Alaba który zły nie jest ale tez niewiadomo jakim topem nie jest

1

Kounde warto ściągnąć także z tego powodu, ze jest obrońca bardzo uniwersalnym. Obskoczy środek, bok obrony i będzie pasował w systemie z 3 obrońców

0

@Encore czemu Hurkacz spadł?

1

Piękne sędziowanie w jedna stronę

0

@PatrychoO trafna wypowiedz

0

@Sysia11 to zes dowalil teraz ciekawostkę

0

Kyrgios 3:2 weźmie coś czuje

13

Adrian Bialkowski: Pedri na żywo jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażamy. Normalny dzieciak. Zbiliśmy piątkę, życzyłem mu zdrowia i przekazałem wsparcie od kibiców z Polski na co odpowiedział krótko "Lewandowski?" Nie potwierdził transferu ale wie, gdzie leży nasz kraj. Najpiękniejszy!

[@9CAMPNOU]

0

@mekston @Popitek12 @Medium @hayek oczywiście mówiłem o rafie i Rogerze. Jak mogliście pomyśleć inaczej

2

@mekston nadal i Halep

0

Wie ktoś czemu taki kurs ogromny na tiraspol? Co tam się stało?

1

Sam przegrał tego gema rafa

1

Nadal jest niemożliwy. Prawdziwe przynajmniej top 2 w historii tego sportu

0

Szkoda nadala niestety

2

@Kgorecki2500 ja zadowolony:
Polski podstawa 67
Matma podstawa 67
Angielski podstawa 91
Biologia rozszerzona 35
Angielski rozszerzony 70
Polski rozszerzony 73

0

@mekston zgadza się lecz miał bardzo łatwa drabinkę do tej pory. Nadal 3:0 czuje

0

@taris jak najbezpieczniej wypuszczać powietrze pod woda?
Nosem czy ustami

0

Jest ktoś kto bardzo dobrze pływa? Lub może jest trenerem pływania? Mam pytanie jedno

0

@barcelonaLM fritz bez podjazdu do rafy

0

Do osób potrafiących dobrze pływać. Jak lepiej wydychac powietrze podczas kraula pod woda. Nosem? Ustami? Czy nosem i ustami

0

@soulmate o malley na punkty według mnie

1

@Bocheno1 szkoda, ze uwali mi kupon

0

@Edoss tez bym chciał ale starałem się patrzeć realnie a na to może pieniążków zabraknac

0

@Suzu zapomniałem, ich tez trzeba się pozbyc

1

Transfery do klubu:
Lewy
Raphinia lub Dembele
Soler
Kounde
Transfery z klubu:
Umtiti
Lenglet
Puig
De jong
I będę zadowolony

3

@ZwyklyKibicBarcy04 a ile jego meczów obejrzałeś? Bo jak widzę, ze chciałbyś od niego brazylijskiej magii to chyba nie dużo

1

To na bank przez ten zakład z asami

1

@AlexDark00 nie No po mimo wszystko jest więcej.
James, Cancelo, Hakimi, Walker, Arnold

0

@MrShakira po Reece James, Lo Theo. MARZENIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?