KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kiper09 Adamy nie pokazali bo chyba zbijając 5 zrobił krzywdę Xaviemu
0
@mekston Zgadza się, mocno mu kibicuje
16
@Pawlak1992 w czyim cieniu się messi znalazł? Hahahha
25
@AdamaTraore jestem na nie
1
@mekston liczę, ze w przyszłości pan z mojego avatara będzie numerem 1
1
@El dominatore dokładnie, gra bez piłki to jego największy atut. Bardzo mało graczy na świecie ma taka umiejtnosc
0
@AmigoBlancos gdzie barca?
0
Traore uraz czy o co chodzi?
8
Ter Stegen to tez taki placek jest ze szok
4
Haha typowa Barcelona, teraz się zesraja i będzie nerwówka
1
@oskaritto zgadzam się, natomiast myśle, ze znajda się tacy co mimo to nie wybacza mu tego zachowania
2
@Joe_Pesci nie, tam nikt się ta strona nie interesuje
1
Dembele jednak chce zostać za kwotę jaka proponował Alemany. Jesteście na tak?
0
Przydałby się tu donnaruma
0
Kurde zagrajmy w drugiej połowie tez na maxa, bo u nas to jest bardzo często tak, ze strzelimy 3-4 bramki w pierwszej połowie a w drugiej klapa
0
Czemu my się zawsze musimy zesrac chociaż raz w meczu xd
0
Xavi robi robotę. Spalony niestety
0
Alba w ofensywie w la liga to profesor
0
Jest i Akrobata
9
Oby Ferran zamknął dzisiaj buźkę wszystkim, którzy w niego nie wierzą
0
@VegetaPolska mi się wydaje ze Real będzie grał w przyszłym sezonie atakiem Vinicius-Benzema-Haaland-Mbappe
0
@VegetaPolska tak tak wszyscy pójdą do realu
0
Oby marka miała racje
0
Pił ktoś piwo BUH wojewódzkiego i mógłby je ocenić?
3
@AmigoBlancos i po części ma racje, bo chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi.
0
@Hubsao a będzie gdzieś
0
Opisze ktoś dzisiejszy mecz tak pełniej? Kto na plus kto na minus jak wyglądał mecz itp. Prosiłbym bardzo
0
@szymonekk betis jest w mega formie dlatego nie rozumiem czemu Rosjanie są faworytami
0
Czemu takie duże kursy dzisiaj na betis i Real sociedad
3
Moim zdaniem w kobiecym tenisie przełamania powinny być nazywane wtedy gdy zawodniczka wygra swoj serwis