KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@taris klepa klepa klepa brama
1
@PatrychoO a odnosząc się do samego meczu ciężko jest mi sobie wyobrazić kogoś kto na ta chwile mógłby zagrozić Alcarazowi w przyszłości. Chłopak ma wszystko, wystarczy, ze poprawi trochę serwis i będzie mial chłodna głowę na korcie a zajdzie bardzo daleko
0
@PatrychoO tak szefie
2
Alcaraz vs Eric Garcia 1:1
0
Co ten alcaraz wyprawia
1
Akurat to, ze powiedział o naszym szczęściu to ma chłop racje bo strzeliliśmy bramkę w ostatniej akcji meczu. Chyba każdy byłby zły i mówiłby o tym, ze zaslugiwali na 3 pkt
0
@clyde wygrywać*
5
@Rafix98 miałem to pisać właśnie :)
0
Fajnie bo Barcelona zamyka mi kupon za 1.4K
1
Błagam Xavi daj Dembele na drugie skrzydło po przerwie
6
@AmigoBlancos napisz kompanom z kafejki, ze mistrza zgarnia barca
2
Szkoda, ze Barcelona nie wzięła Cucurelli gdy ten odchodził z getafe. Świetny pilkarz
1
@Kamyk37 fritz to ja nie wiem co on odwalił w tym spotkaniu
0
Fognini to powinien w szpitalu psychiatrycznym siedzieć a nie przebywać na kortach
0
@Rust_Cohle w tenisie łatwiej o pewniaczka niż w piłeczce
1
@JackH Doncic i rozan za nisko imo
1
@JimMorrisonFCB tak jak typowałem, przeszedł Włocha i może być czarny koniem tego turnieju.
0
Meslier mógłby powalczyć o 1 skład z mareczkiem
4
@Pawel13sz alba może przebić Marcelo
0
@PatrychoO dziwne trochę, ze jest taki paire, który lachę kładzie na grę w tenisa a nie ma jednak wysoko usytuowanego w rankingu Huberta
0
@lampka co z tego, ze jesteś instruktorem? Mam ci pogratulować czy o co chodzi? Muszę być instruktorem żeby znać się na tenisie? Współczuje w takim razie takiego zburaczałego instruktora ludziom, których uczysz
0
@lampka pięknie prześledziłes mój profil i moje komentarze, nie znasz mnie, nie wiesz na czym się znam i czym się interesuje wiec zamilcz i się schowaj
0
Del potro przegrywa, niestey widać brak obycia z kortem przez blisko 4 lata
0
@skakun95 jest ale droga bo chyba koło 250 zl
0
@PatrychoO nie ma Huberta?
1
@Konrat De ligt
0
@taris do nas na zmiennika marca
0
@Nazio87 również chętnie się dowiem
0
@lampka o czym ty gadasz chłopie? Oglądam tenisa od wielu lat, mniejsze i większe turnieje wiec nie wiem o czym mówisz. Palnij się w lampe
0
@JimMorrisonFCB chodzi mi o to jak gra. Samo zachowanie ma normalne