4

@taris klepa klepa klepa brama

1

@PatrychoO a odnosząc się do samego meczu ciężko jest mi sobie wyobrazić kogoś kto na ta chwile mógłby zagrozić Alcarazowi w przyszłości. Chłopak ma wszystko, wystarczy, ze poprawi trochę serwis i będzie mial chłodna głowę na korcie a zajdzie bardzo daleko

0

@PatrychoO tak szefie

2

Alcaraz vs Eric Garcia 1:1

0

Co ten alcaraz wyprawia

1

Akurat to, ze powiedział o naszym szczęściu to ma chłop racje bo strzeliliśmy bramkę w ostatniej akcji meczu. Chyba każdy byłby zły i mówiłby o tym, ze zaslugiwali na 3 pkt

0

@clyde wygrywać*

5

@Rafix98 miałem to pisać właśnie :)

0

Fajnie bo Barcelona zamyka mi kupon za 1.4K

1

Błagam Xavi daj Dembele na drugie skrzydło po przerwie

6

@AmigoBlancos napisz kompanom z kafejki, ze mistrza zgarnia barca

2

Szkoda, ze Barcelona nie wzięła Cucurelli gdy ten odchodził z getafe. Świetny pilkarz

1

@Kamyk37 fritz to ja nie wiem co on odwalił w tym spotkaniu

0

Fognini to powinien w szpitalu psychiatrycznym siedzieć a nie przebywać na kortach

0

@Rust_Cohle w tenisie łatwiej o pewniaczka niż w piłeczce

1

@JackH Doncic i rozan za nisko imo

1

@JimMorrisonFCB tak jak typowałem, przeszedł Włocha i może być czarny koniem tego turnieju.

0

Meslier mógłby powalczyć o 1 skład z mareczkiem

4

@Pawel13sz alba może przebić Marcelo

0

@PatrychoO dziwne trochę, ze jest taki paire, który lachę kładzie na grę w tenisa a nie ma jednak wysoko usytuowanego w rankingu Huberta

0

@lampka co z tego, ze jesteś instruktorem? Mam ci pogratulować czy o co chodzi? Muszę być instruktorem żeby znać się na tenisie? Współczuje w takim razie takiego zburaczałego instruktora ludziom, których uczysz

0

@lampka pięknie prześledziłes mój profil i moje komentarze, nie znasz mnie, nie wiesz na czym się znam i czym się interesuje wiec zamilcz i się schowaj

0

Del potro przegrywa, niestey widać brak obycia z kortem przez blisko 4 lata

0

@skakun95 jest ale droga bo chyba koło 250 zl

0

@PatrychoO nie ma Huberta?

1

@Konrat De ligt

0

@taris do nas na zmiennika marca

0

@Nazio87 również chętnie się dowiem

0

@lampka o czym ty gadasz chłopie? Oglądam tenisa od wielu lat, mniejsze i większe turnieje wiec nie wiem o czym mówisz. Palnij się w lampe

0

@JimMorrisonFCB chodzi mi o to jak gra. Samo zachowanie ma normalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?