0

a ja kiedys czytałem że jestjakiś polak w młodzieżówce barcelony bodajże ma 13 lat ale moge sie mylić

0

mi sie co ś zdaje że z Bayernem Monachium ale moge sie mylić

0

ja bym na miejscu pepa postawił mexwella ale to nie ja jestem trenerem ^^

0

czuczo031 zmien dilera bo ten to cijakis trefny towar sprzedaje ;-)

jeśli dla ciebie poprzedni sezon nie był dobry do co ty robiłeś przez 10 miesiecy gdy messi robił taki rzeczy których jeszcze żaden piłkarz nie robił

0

peel ja jestem realista i sadze ze jesli wygramy to bedzie dobrze ale jesli remis to nie najgprzej bo inter ma teraz dobra pake

0

a co do skrótu to bardzo ładna asysta ibry

0

a mi na zawsze chyba zapadna w pamięć jego słowa

''Panowie macie dużo czasu '' w meczu bodajże z niemcami

0

zobaczycie ze ibra bedzie strzelal tak jak eto'o tylko potrzebuje czasu na przystosowanie sie do zespołu

z nim jest tak samo jak z henrym w arsenalu grali tylko na niego tak samo bylo w interze ale w barcie jest inaczej

wiec powtarzan jeszcze raz poczekajmy a bramki same przyjda

0

kastylia pewnie przeciek był :D

0

ja bym sie klucil czy vds bronil lepiej niz VV w tym sezonie

0

zobaczycie ze bedzie mial takie powitanie jak belletii w koncu nalezy mu sie brawa za te lata spedzone w barcie

blaugranacule19 mecz jest w srode : D

0

moze warto o niego powalczyc jest wart tych pieniedzy

0

no ale jakby przeszedł to dopiero byłaby konkurencja da def pomocniku

0

hans

toure jest defensywnym pomocnikiem a w obronie tez moze grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?