Kafinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sułoszowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja kiedys czytałem że jestjakiś polak w młodzieżówce barcelony bodajże ma 13 lat ale moge sie mylić
0
mi sie co ś zdaje że z Bayernem Monachium ale moge sie mylić
0
ja bym na miejscu pepa postawił mexwella ale to nie ja jestem trenerem ^^
0
czuczo031 zmien dilera bo ten to cijakis trefny towar sprzedaje ;-)
jeśli dla ciebie poprzedni sezon nie był dobry do co ty robiłeś przez 10 miesiecy gdy messi robił taki rzeczy których jeszcze żaden piłkarz nie robił
0
peel ja jestem realista i sadze ze jesli wygramy to bedzie dobrze ale jesli remis to nie najgprzej bo inter ma teraz dobra pake
0
a co do skrótu to bardzo ładna asysta ibry
0
a mi na zawsze chyba zapadna w pamięć jego słowa
''Panowie macie dużo czasu '' w meczu bodajże z niemcami
0
zobaczycie ze ibra bedzie strzelal tak jak eto'o tylko potrzebuje czasu na przystosowanie sie do zespołu
z nim jest tak samo jak z henrym w arsenalu grali tylko na niego tak samo bylo w interze ale w barcie jest inaczej
wiec powtarzan jeszcze raz poczekajmy a bramki same przyjda
0
kastylia pewnie przeciek był :D
0
ja bym sie klucil czy vds bronil lepiej niz VV w tym sezonie
0
zobaczycie ze bedzie mial takie powitanie jak belletii w koncu nalezy mu sie brawa za te lata spedzone w barcie
blaugranacule19 mecz jest w srode : D
0
moze warto o niego powalczyc jest wart tych pieniedzy
0
no ale jakby przeszedł to dopiero byłaby konkurencja da def pomocniku
0
hans
toure jest defensywnym pomocnikiem a w obronie tez moze grac