Kaktus3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gniezno
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mecz LM uratował . Gra w kratke . Czasami tak jest w życiu
0
JAk dla mnie to zły wybór
1
Atletico ledwie sapie. jestem przekonany że w następnym meczu ligowym stracą pkt. Założe się z każdym o to
0
Marne to pocieszenie. N aszczeście mamy świetnych wychowanków dla których to jeszcze wieksza szansa. Oby wyłonił się taki drugi lub trzeci Puyol
0
Wygwizdany ponieważ podczas zmiany nie spieszyło się mu za bardzo
0
I jeszcze cios od fify która nałożyła na Barcelonę zakaz transferów
0
Cholera skład się sypie a zostało juz tak niewiele
0
Moim zdaniem , Barcelona, PSG Bayern, real
0
Zawsze jest lepiej grac u siebie rewanż. Wiadomo później na czym się stoi
0
Tylko że Courtois wyciągnął 2 setki . Dwa strzały Iniesty no i strzał Messiego z wolnego też mógł przynieść gola .
0
Iniesta zawodnik meczu. Pino-Thibaut Courtois róznica klas
0
Klasowy bramkarz taki jakim jest Valdes obronił by ten strzał. Thibaut Courtois wyciągną 2 setki. Taka jest różnica
0
Najbardziej denerwują mnie takie gole jak gol Diego czyli uderzenie z miejsca z którego piłka nie ma prawa znaleść sie w bramce. No ale jak sie ma na bramce Pinto to wszystko jest możliwe tak jak kiedyś już pisałem. Najlepsi dzisiaj. Iniesta, Mascherano,Neymar, Alba, . Pinto zawalił mecz
0
Rozumiem twoje obawy bo mecz na pewno nie będzie dla nas lekki i przyjemny. Ale mamy o wiele więcej argumentów. Moim zdanie głównym argumentem w tym dwumeczu jak i w la lidze jest silna ławka rezerwowa,doświadczenie a także to ze ważne spotkania gramy znakomicie. Mam nadzieje że chociaż trochę uspokoiłem twoje nerwy i obawy. Vamos Barcaaa!!!
0
Pikawa bije coraz szybciej. Koszulke czas założyć i czekać na uczte oraz zwyciestwo.
0
Wygramy. To jest BARCA!!!!!!!
0
dzisiaj jest czas na takie żarty.
0
To bedzie ciężki bój. Moim zdanie grać pierwszy mecz u siebie to minus. Oby do wieczora . Wiem że zwycieżymy i awansujemy. Ważne spotkania gramy rewelacyjnie.
0
Canal+ sport
0
Bład. Należało by sprzedać Songa a. Masche przesunać na jego pozycje. kupić klasowego obrońce
0
Masz racje. Pinto to bardzo nie pewny bramkarz. Za duży temperament ma chłop. Jego wystepy to wielka niewiadoma. Może zagrać wpaniale a może również robić rzeczy zupełnie niezrozumiałe. Każda jego interwencja trzyma w niepewności. Ja mam poważne obawy
0
Racja. Atletico jedzie na gorący teren. Myśle że stracą tam pkt
0
Pięknie by bylo jeśli ostatni mecz bedzie decydował o mistrzostwie. Co to by były za emocje. Szkoda że bez Valdesa bo to ogromne dla nas osłabienie. Real przegrał i to cieszy! to bedzie pienkny dzień ; )
0
co to było!!! uffff jaki fart
0
Jesteśmy wciąż na szczycie tabeli : )
0
Szkoda że to juz nie koniec.
0
Czerwona wisi w powietrzu dla Sevilli. Jak skonczą w komplecie to bedzie cud
0
jejejjestt
0
i dupaaa
0
Trzymamy za Sevillą , ktora gra ostatio bardzo dobrze co rodzi we mnie nadzieje