0

Ale mecz LM uratował . Gra w kratke . Czasami tak jest w życiu

0

JAk dla mnie to zły wybór

1

Atletico ledwie sapie. jestem przekonany że w następnym meczu ligowym stracą pkt. Założe się z każdym o to

0

Marne to pocieszenie. N aszczeście mamy świetnych wychowanków dla których to jeszcze wieksza szansa. Oby wyłonił się taki drugi lub trzeci Puyol

0

Wygwizdany ponieważ podczas zmiany nie spieszyło się mu za bardzo

0

I jeszcze cios od fify która nałożyła na Barcelonę zakaz transferów

0

Cholera skład się sypie a zostało juz tak niewiele

0

Moim zdaniem , Barcelona, PSG Bayern, real

0

Zawsze jest lepiej grac u siebie rewanż. Wiadomo później na czym się stoi

0

Tylko że Courtois wyciągnął 2 setki . Dwa strzały Iniesty no i strzał Messiego z wolnego też mógł przynieść gola .

0

Iniesta zawodnik meczu. Pino-Thibaut Courtois róznica klas

0

Klasowy bramkarz taki jakim jest Valdes obronił by ten strzał. Thibaut Courtois wyciągną 2 setki. Taka jest różnica

0

Najbardziej denerwują mnie takie gole jak gol Diego czyli uderzenie z miejsca z którego piłka nie ma prawa znaleść sie w bramce. No ale jak sie ma na bramce Pinto to wszystko jest możliwe tak jak kiedyś już pisałem. Najlepsi dzisiaj. Iniesta, Mascherano,Neymar, Alba, . Pinto zawalił mecz

0

Rozumiem twoje obawy bo mecz na pewno nie będzie dla nas lekki i przyjemny. Ale mamy o wiele więcej argumentów. Moim zdanie głównym argumentem w tym dwumeczu jak i w la lidze jest silna ławka rezerwowa,doświadczenie a także to ze ważne spotkania gramy znakomicie. Mam nadzieje że chociaż trochę uspokoiłem twoje nerwy i obawy. Vamos Barcaaa!!!

0

Pikawa bije coraz szybciej. Koszulke czas założyć i czekać na uczte oraz zwyciestwo.

0

Wygramy. To jest BARCA!!!!!!!

0

dzisiaj jest czas na takie żarty.

0

To bedzie ciężki bój. Moim zdanie grać pierwszy mecz u siebie to minus. Oby do wieczora . Wiem że zwycieżymy i awansujemy. Ważne spotkania gramy rewelacyjnie.

0

Canal+ sport

0

Bład. Należało by sprzedać Songa a. Masche przesunać na jego pozycje. kupić klasowego obrońce

0

Masz racje. Pinto to bardzo nie pewny bramkarz. Za duży temperament ma chłop. Jego wystepy to wielka niewiadoma. Może zagrać wpaniale a może również robić rzeczy zupełnie niezrozumiałe. Każda jego interwencja trzyma w niepewności. Ja mam poważne obawy

0

Racja. Atletico jedzie na gorący teren. Myśle że stracą tam pkt

0

Pięknie by bylo jeśli ostatni mecz bedzie decydował o mistrzostwie. Co to by były za emocje. Szkoda że bez Valdesa bo to ogromne dla nas osłabienie. Real przegrał i to cieszy! to bedzie pienkny dzień ; )

0

co to było!!! uffff jaki fart

0

Jesteśmy wciąż na szczycie tabeli : )

0

Szkoda że to juz nie koniec.

0

Czerwona wisi w powietrzu dla Sevilli. Jak skonczą w komplecie to bedzie cud

0

jejejjestt

0

i dupaaa

0

Trzymamy za Sevillą , ktora gra ostatio bardzo dobrze co rodzi we mnie nadzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?