Kaktus3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gniezno
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
miazga !!! cholera ale za nim tęsknie
0
Pep znowu demoluje tak jak kiedyś z Barcą ; )
0
Przeciez 2 gola strzelił Sakho
0
nie ważne przeciwko komu ważne że skutecznie. Nie zawsze to idzie w parze
0
Pedro pokazał tym co w niego wątpili
0
Pinto. No tak siedzenie na ławie dużo uczy
0
Zgadzam się w 100% Widać od razu że kolega myśli
0
31lat na bramkarza to jest duży plus. Doświadczenie ma tutaj olbrzymią wartość. Na tej pozycji taki wiek jest tylko atutem. Reina spokojnie może bronić na swoim bardzo wysokom poziomie jeszce 4-5 sezonów. Dużo było bramkarzy którzy bronili do czterdziestki i bronili wyśmienicie. Reina wprowadzi i przekaże młodszemu koledze swoje doświadczenie.
0
Żartem to jest twoja wypowiedz. 31 lat na bramkarza to jest nic. Spokojnie moze pobronic na swoim bardzo wyskokim poziomie 3-4 sezony . Na tej pozycji to jest tylko atutem. Doświadczenie!! kolego
0
Było by pięknie ; )
0
to rzeczywiście głupie i to bardzo
0
a czy sprzedaż alkoholu i papierosów do grzech???
0
Ich głównym celem jest zdobycie po raz drugi pucharu LM i zapisanie sie w historii jako drużyna która po raz pierwszy obroniła tytuł. Moim zdaniem szanse mają naprawde wielkie
0
tak trenuje Pepe to jego styl. Jest najlepszy
0
Prawie ; )
0
Właśnie sobie ogladam mecz CSKA-Bayern i widać rzemiosło Pepa już coraz bardziej. Prawie tak pięknie jak za czasów kiedy trenował Barce. Takiego poziomu jak Barca nie osiągną na pewno ale ogólnie wyglada to ładnie oczywiście
0
.Nie ma usprawiedliwienia dla dzisiejszej porażki. Wstyd za podejście
0
NAjlepszym się zdarza -- cwaniaki
0
Dlaczego przypisujesz mi brak wiedzy??? na jakiej podstawie piszesz że nie wiem za jakie sezony przyznawana jest ta nagroda??? Gdybyś był bardziej inteligentny to zrozumiał byś moją wypowiedz. Ronaldo grał i gra w ostatnim i w tym sezonie znakomicie . A dwumeczem ze Szwecją gdzie wprowadził Portugalie do MŚ przekonał osobiście mnie że na złotą piłkę zasługuje w obecnej chwili jak nikt inny ,mimo tego że Real nie zdobył tytułów. Tutaj nie ocenia się klubu tylko zawodnika. Choć tytuły dają dużo dodatkowych pkt to i tak liczy się piłkarz
0
Wielkie gratulacje
0
Złotą piłke moim zdaniem powinien dostać Ronaldo. Przekonał mnie w dwumecz ze Szwecją Potrafie patrzeć obiektywnie mimo że jestem kibicem Barcelony
0
Tylko czy ona bedzie o tym pamiętał?? ; )
0
Jestem pewny tego że Sanchez godnie zastąpi Messiego i właśnie teraz pokaże maximum swoich możliwości
0
My to wiemy
0
zgadzam się z Tobą. No ale mamy tutaj sporo dzieciaków zapatrzonych tylko w nich
0
Neymar , Messi prowadzą w sondzie kto był najlepszym zawodnikiem spotkania. Drogie dzieci zapatrzone w swoich idoli bądzcie obiektywni w swoich ocenach. Mascherano uratował nam wynik. Był nie do przejścia gdzie 2 krotnie było naprawdę poważnie . I gdyby nie on w 2 połowie w której zagraliśmy słabo to właśnie on wyratował wynik
0
Zauważyłem że Alves jest ulubieńcem kogoś w redakcji
0
I znowu Sanchez ratuje nam pkt
0
Z Celtą gra się cięzko na ich terenie ale o wynik jestem spokojny
0
Piękny widok ; )