0

miazga !!! cholera ale za nim tęsknie

0

Pep znowu demoluje tak jak kiedyś z Barcą ; )

0

Przeciez 2 gola strzelił Sakho

0

nie ważne przeciwko komu ważne że skutecznie. Nie zawsze to idzie w parze

0

Pedro pokazał tym co w niego wątpili

0

Pinto. No tak siedzenie na ławie dużo uczy

0

Zgadzam się w 100% Widać od razu że kolega myśli

0

31lat na bramkarza to jest duży plus. Doświadczenie ma tutaj olbrzymią wartość. Na tej pozycji taki wiek jest tylko atutem. Reina spokojnie może bronić na swoim bardzo wysokom poziomie jeszce 4-5 sezonów. Dużo było bramkarzy którzy bronili do czterdziestki i bronili wyśmienicie. Reina wprowadzi i przekaże młodszemu koledze swoje doświadczenie.

0

Żartem to jest twoja wypowiedz. 31 lat na bramkarza to jest nic. Spokojnie moze pobronic na swoim bardzo wyskokim poziomie 3-4 sezony . Na tej pozycji to jest tylko atutem. Doświadczenie!! kolego

0

Było by pięknie ; )

0

to rzeczywiście głupie i to bardzo

0

a czy sprzedaż alkoholu i papierosów do grzech???

0

Ich głównym celem jest zdobycie po raz drugi pucharu LM i zapisanie sie w historii jako drużyna która po raz pierwszy obroniła tytuł. Moim zdaniem szanse mają naprawde wielkie

0

tak trenuje Pepe to jego styl. Jest najlepszy

0

Prawie ; )

0

Właśnie sobie ogladam mecz CSKA-Bayern i widać rzemiosło Pepa już coraz bardziej. Prawie tak pięknie jak za czasów kiedy trenował Barce. Takiego poziomu jak Barca nie osiągną na pewno ale ogólnie wyglada to ładnie oczywiście

0

.Nie ma usprawiedliwienia dla dzisiejszej porażki. Wstyd za podejście

0

NAjlepszym się zdarza -- cwaniaki

0

Dlaczego przypisujesz mi brak wiedzy??? na jakiej podstawie piszesz że nie wiem za jakie sezony przyznawana jest ta nagroda??? Gdybyś był bardziej inteligentny to zrozumiał byś moją wypowiedz. Ronaldo grał i gra w ostatnim i w tym sezonie znakomicie . A dwumeczem ze Szwecją gdzie wprowadził Portugalie do MŚ przekonał osobiście mnie że na złotą piłkę zasługuje w obecnej chwili jak nikt inny ,mimo tego że Real nie zdobył tytułów. Tutaj nie ocenia się klubu tylko zawodnika. Choć tytuły dają dużo dodatkowych pkt to i tak liczy się piłkarz

0

Wielkie gratulacje

0

Złotą piłke moim zdaniem powinien dostać Ronaldo. Przekonał mnie w dwumecz ze Szwecją Potrafie patrzeć obiektywnie mimo że jestem kibicem Barcelony

0

Tylko czy ona bedzie o tym pamiętał?? ; )

0

Jestem pewny tego że Sanchez godnie zastąpi Messiego i właśnie teraz pokaże maximum swoich możliwości

0

My to wiemy

0

zgadzam się z Tobą. No ale mamy tutaj sporo dzieciaków zapatrzonych tylko w nich

0

Neymar , Messi prowadzą w sondzie kto był najlepszym zawodnikiem spotkania. Drogie dzieci zapatrzone w swoich idoli bądzcie obiektywni w swoich ocenach. Mascherano uratował nam wynik. Był nie do przejścia gdzie 2 krotnie było naprawdę poważnie . I gdyby nie on w 2 połowie w której zagraliśmy słabo to właśnie on wyratował wynik

0

Zauważyłem że Alves jest ulubieńcem kogoś w redakcji

0

I znowu Sanchez ratuje nam pkt

0

Z Celtą gra się cięzko na ich terenie ale o wynik jestem spokojny

0

Piękny widok ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?