0



Alves-Ronaldo

0

Czy tylko ja widze u Messiego nadwage???

0

Tytuł '' Klasyk wreszcie dla Barcy'' jest jakiś nie trafiony przez autora. Można go zrozumieć jakby Barca nie wygrał z Realem od bardzo bardzo dawna

0

Na zdrowie koledzy. Piękne zasłużone zwyciestwo/. Gol Alexisa cud miód :" )

0

No i dobrze. Przynajmniej wyjdzie taniej a efekt i tak byłby ten sam. Tzreba czekac z jakies 15 lat i w tedy zaiwestować w młodzież która ma w końcu gdzie trenować

0

W Świeto trzeba Świętowac a po zwycięstwie się upić. Barwy już przywdziane. Czekam !! TYLKO ZWYCIESTWO!!!!!

0

Świetny pomysł. Ikra do FCB!!!!

0

Messi ma nadwage

0

Kto ma dzisiaj więcej strat Messi czy Alves??? bo już sie pogubiłem

0

Messi chyba ma małą nadwage

0

Alves to ciołęk nie potrafi znowu piłki dograć. Zamiast fotografować się i wstawieć zdjęcia na forach społecznościowych nie lepiej się spakuje i wypeipsza z FCB

0

Oby wyglądało to lepiej jak w zeszłym sezonie.

0

to tylko moje marzenie

0

I jeszcze Iker przychodzi za Valdesa który na pewno odejdzie jak wygaśnie kontrakt i jest pięknie

0

: ) najbardziej cieszy mnie powrót Puyola

0

to on zawalił gola nie upilnował zawodnika

0

cholerni farciarze

0

cholera

0

Levante da rade

0

super

0

heheh świetne porównanie!!

0

Stary dobry Totti

0

Real jest cieniutki jak papier

0

NA chwile obecą jest nr1 w bramce Hiszpanii. Bankowo jest w pierszym skłądzie w najbliższych spotkaniach

0

Jeden mecz się udał a już ogłaszacie go zbawieniem naszej defensywy. Bez przesady

0

Rozczarowanie. Słabo bez polotu. Neymar nie udzwignął ciężaru lidera . Valdesa interwencja ratuje nam punkty

0

Ja równeiż tak myśle i wiem ze tak będzie. To będą tygodnie Neimara. To będzie dobry test dla całej drużyny. Jeszcze 2 sezony temu bez Messiego nie wyglądał to dobrze.

0

Magia!!!

0

Nie graliśwy jakoś specjalnie zachwycajaco. Śmiem twierdzić że gdyby nie Neimar to wygladało by to znacznie gorzej. Chłopak robi różnicę. Osobiśnie zaczynam go bardzo cenić. Obrona znowu zaprezentowała się słabo. Valdes wyśmienicie. To obrona powinna wyręczać bramkaża a nie bramkaż obrone. W Barcelonie od dłuższego czasu jest odwrotnie

0

Wreszcie i nareszcie!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?