Kamen31
Dołączył/a: lipiec 2013
Stronie
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możecie przybliżyć o co chodzi w tym temacie? Niestety nie oglądałem wczorajszych spotkań a próbuje nadrobić straty...
0
Aha... powodzenia :)
1
Z transmisją raczej będzie problem...
tutaj trzeba będzie śledzić https://x.com/rfef
0
Ath. Bilbao
Mirandés
FC Barcelona
Las Palmas
Valencia
Sevilla
Atlético Madryt
Celta
Oto ćwierćfinaliści Pucharu Króla... Jak myślicie na kogo tym razem trafimy?
Najlepiej byłoby trafić na Mirandés lub Las Palmas ale wątpię w to...
Obstawiam że Valencia
0
O której losowanie Pucharu Króla i gdzie? Można gdzieś śledzić losowanie live?
1
Pewnie, jak coś jest nie tak to najlepiej zmienić trenera.
Już nie pamiętasz kto doprowadził Kamila do podwójnego złota na olimpiadzie? Kamil ma problemy z motoryką psychiczną i to jest do poprawy
3
Pamiętam jak dziś, oglądając studio przed pierwszym konkursem Tajner twierdził że forma naszych zawodników jeszcze nigdy nie była tak wysoka jak przed tym sezonem... po czym wyniki pierwszego konkursu dały do zrozumienia że jest tragicznie z formą naszych zawodników.
1
aha... to redakcja powinna pisać artykuły o jakimś durnym wandalu? Uwierz mi że są ciekawsze wiadomości niż jakiś tam pomnik "grzmota"
0
Odwołania są bez sensu bo i tak ich nie rozpatrują na korzyść zgłaszającego. No chyba że mówimy o drużynie białych, gdy Ronaldo skopał ostatnio przeciwnika to dostał zawieszenie na 3 mecze a po pierwszym odwołaniu skrócili mu zawieszenie do jednego meczu... ale takie przywileje ma tylko Real
0
http://resources.fifa.com/mm/document/ballon-dor/playeroftheyear-men/02/75/49/91/fboaward_menplayer2015_neutral.pdf
0
Buffon?!?!?!
Tylko Bravo! NIE MA INNEJ OPCJI!
41
Piąta "y hoy..." ;)
0
Komentarz usunięty
0
Bez spiny... ;) ale to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu że ktoś chce usunąć konto
9
Może sezonowiec planuje zmianę ulubionego klubu ;)
26
"Barça odwoła się od ewentualnej kary dla Suáreza i nie będzie składać doniesienia przeciwko Pau Lópezowi"
No pewnie... akceptujmy wszystkie złe zachowania rywali. Jeśli Barca nie złoży skargi to nikt inny się tym nie zajmie! Gdyby Suarez w taki sposób nadepnął na nogę rywala to miałby murowany tytuł "bandyty murawy" w mediach!
Nie dajmy się dyskryminować!!! DOSYĆ TEGO!!!
1
Gdzieś już się plątał... https://pbs.twimg.com/media/CYGrJvTWEAA5pwj.png:small
1
Skoro Suarez ma być karany za słowa " jesteście odpadami " to nie wyobrażam sobie aby Diop nie był ukarany za słowa "Sram na Twoją je**** matkę" które skierował do Suareza (czerwona kartka to za mało) Nie wspomnę już o Lopezie który próbował chyba złamać nogę Messiemu
0
Jeżeli za to zachowanie zawieszą Suareza to Lopez i Diop powinni też wisieć tylko 3 razy dłużej niż Suarez
0
Panowie mam pytanie, czy polecicie jakieś źródło z którego można zakupić koszulkę i bluzę Barcy w sensownych cenach?
1
Ale odebał z tym spalonym :O
0
jedna po drugiej żółtej, druga bezpośrednio za "brzydkie" słowa do Suareza
3
Ronaldo.... za co, za nazwisko???
3
To porównanie powinno im wystarczyć...
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12345677_10153346175512684_6668124076422582942_n.jpg?oh=ef39beddbb185378f7fdcb2dfdd616cb&oe=56E22FFA
2
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63094
Wszyscy bardzo dobrze wiemy że Barca nigdy nie dorówna Realowi ;)
Która drużyna chciałaby upaść tak nisko jak Real... :)
1
To jeszcze przelew się nie zaksięgował? To dlatego to opóźnienie...
1
Jest 14:15 i nadal cisza w sprawie Realu...
6
Dokładnie tak jak pisze FreeCatalonia...
Ostatnie mecze kolejki byłyby jedną krwawą walką na boisku "bo co mi tam zrobi jakaś kartka skoro i tak od nowego sezonu będę miał czyste konto..."
41
Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wyrzucenie Realu z CdR, każda inna decyzja będzie śmierdziała wałem i pieniędzmi Pereza.
1
Dziewczyny mają niezłe "siadanie" :O