Kamen31
Dołączył/a: lipiec 2013
Stronie
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strona fanów Barcy a czytamy w tym artykule tylko o statystykach które przemawiają na korzyść Juve... dziwne podejście do tematu autorów
0
Spokojnie... jestem pewien że w sobotę około 22:45 wspomnimy słowa Chielliniego z uśmiechem na twarzy :)
0
Gość który posiadał największą piz*e w nodze...
1
Jedna wielka rodzina! Barca!
2
Niby obecny sezon jest dla nas wyjątkowy ze względu na wyniki i trofea które mamy na wyciągnięcie ręki. Straciliśmy Generała, teraz Alves chce odejść... tracimy na koniec sezonu dwóch podstawowych graczy zespołu (mimo że Xavi grał rzadko to i tak jest podstawą tej drużyny) mamy aktualnie nałożonego Bana. Nie wiem jak Wy ale moim zdaniem Adriano czy też Montoya nie dorówna formie której prezentował przez ten sezon Dani.
5
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg:large
0
To był piękny mecz od pierwszej do ostatniej minuty ale moim zdaniem Bayern powinien się cieszyć że z Barcelony wyjeżdża tylko z 3 piłkami wyciągniętymi z własnej bramki. Pierwsza połowa to genialny Neuer, ale druga połowa wypadła już mu gorzej. Pewnie większość anty fanów Barcy powie że "nie macie się z czego cieszyć, jest jeszcze rewanż" jak najbardziej, ale 3:0 to jedno, a drugie to fakt że Barcelona w takiej formie nie będzie się obawiała występu w Monachium. VISCA EL BARCA
0
Jeżeli Barca myśli o wygraniu ligi mistrzów to nie powinna przejmować się jutrzejszym losowaniem. Wygrać trzeba z każdym przeciwnikiem jeżeli chce się być najlepszym
1
Komentarz usunięty
0
Osobiście liczę na to że Leo strzeli choć jedną bramkę, ale przede wszystkim liczę na to że po tym meczu Claudio Bravo nadal zachowa czyste konto. To że Barcelona nie straciła jeszcze w lidze żadnej bramki jest sprawą wyjątkową. Oby jak najdłużej!
0
On może nie mieć możliwości zagrania 10ciu spotkań... niestety w przodzie jest zbyt duża konkurencja... Moim zdaniem PEDRO jest na sprzedaż. Nie prezentuje ostatnio zbyt dobrej gry
0
Osobiście powiem że strasznie tęsknie za meczami w który występuje Leo. Miejmy nadzieje że od stycznia wróci on w świetnej formie.