Kamil070399
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malcon nie ma paszportu europejskiego??
1
Jedyne co Mbappe potrafi to piła do przodu i dzida Coman v2
0
Skąd to info?
1
Golazo Coutinho
0
Atletico wygralo LE i nie bedzie 5 zespołow?
W tym sezonie był United i bylo 5 zespolow z Anglii a wczesniej kiefy wygrala Sevilla tez bylo 5 zespolow z hiszpanii
0
To jak zespol zagra jako 5 w lm z laligi
0
A co z Villarealem?
0
A tak z innej beczki, Inter w LM to oznacza ze muszą wykupic Rafinhe za 35?
0
Dobre zmiany propsik
2
Denis kozakiem
1
Marlon dostaje troche minut czasem jest ścianą czasem popełnia głupie błędy, mozna je przypisac do młodego wieku
0
Juventus nie przegrał od meczu z Bayernem 2012/2013
1
To niezle info jak Mina niepowołany
1
Dzisiaj mozna to zrozumiec, jezeli na srodku gra nominalny lewy obronca oraz gosc ktory gral tylko 10 min w barcelonie, trzeba zabezpieczyc tyly a jezeli o to chodzi to roberto jest lepszy od semedo
0
Raczej nie będą teraz zmieniali numerów na koszulach, sądze że jeżeli ewentualnie dembele mialby grac z 7 to od nowego sezonu ale sądze ze griezmanowi bardziej pasowałaby 7 niz 14
0
Chodzi o to drogi Spaosie że jeżeli dość młody gościu gra fajnie to wszyscy widzą w nim następce Iniesty a gdy ma gorszy okres(według mnie przez notoryczne nie wystawianie go w meczach) to wszyscy odrazu piszą komentarze w stylu"wolę już Gomesa niz Denisa" Wiadomo kazdy ma prawo do swojej opinii ale to troche irytujące kiedy opinia zmienia się jak chorągiewka na wietrze
2
Wszyscy jadą po Denisie a nie dalej niz 2 miesiące temu wszyscy na tej stronie krzyczeli DENIS DO PIERWSZEGO SKŁADU!!!!
2
Stary Coco Jumbo dzis nie gra
0
Umtiti o kulach przybiegnie i popatrzy
0
I w końcu odmładzamy kadrę na ważnych pozycjach
7
Powiedzmy sobie szczerze, w tym momencie uczciwa cena za deulofeu. Według mnie Arnaiz poszedłby za dwa razy wiecej przy obecnych cenach
0
Sorry ale ja chciałem Coutinho w barcie jakoś 3 lata temu już.
0
Dokładnie, Suarez młodszy sie nie robi a powiedzmy sobie szczerze 3 lata temu dalismy za 27 letniego suareza 80 milinow. Teraz za 26 latka mozemy dac 100mln. Do tego Griezman może grać również na skrzydle. Jeżeli transfer Coutinho stanie się faktem a Griezman przyjdzie latem to mamy niesamowitą pake. TerStegen- Semedo Pique Umtiti Alba-Busi Iniesta-Messi Coutinho-Suarez Griezmann nawet dla Dembele nie ma tu miejsca,
2
Muszę powiedzieć że Yeryy gra bardzo ostro co jak dla mnie jest dobrą opcją dla barcy ponieważ zarówno Pique jak i umtiti grają ,,tak żeby rywala zabardzo nie potłóc" Do tego ma takie warunnki że przepchniecię go albo wygranie z nim pojedynku główkowego graniczy z cudem
5
Powiem ci że jak ten wzrost to na pewno jest dużo bardziej zwinny szybki i zwrotny niż Pique
12
Nie mógł powołać Costasa, był o tym artykuł.
1
Wcisnąłbym denisa zamiast suarez i paco na szpice ale ogl składzik dobry
0
Na przyszłość polecam Transfermarkt
0
Przeciez Roberto ma kontuzje
2
Messi ostatnio grał słabo i jeżeli nie ma jakies urazu to mega szacun dla Valverde że miał jaja żeby go posadzić, wiadomo ze w barcy Messi jest bogiem ale musi też pamiętać że nikt nie jest ważniejszy od zespołu. Licze na wygraną i Visca El Barca