0

Malcon nie ma paszportu europejskiego??

1

Jedyne co Mbappe potrafi to piła do przodu i dzida Coman v2

0

Skąd to info?

1

Golazo Coutinho

0

Atletico wygralo LE i nie bedzie 5 zespołow?
W tym sezonie był United i bylo 5 zespolow z Anglii a wczesniej kiefy wygrala Sevilla tez bylo 5 zespolow z hiszpanii

0

To jak zespol zagra jako 5 w lm z laligi

0

A co z Villarealem?

0

A tak z innej beczki, Inter w LM to oznacza ze muszą wykupic Rafinhe za 35?

0

Dobre zmiany propsik

2

Denis kozakiem

1

Marlon dostaje troche minut czasem jest ścianą czasem popełnia głupie błędy, mozna je przypisac do młodego wieku

0

Juventus nie przegrał od meczu z Bayernem 2012/2013

1

To niezle info jak Mina niepowołany

1

Dzisiaj mozna to zrozumiec, jezeli na srodku gra nominalny lewy obronca oraz gosc ktory gral tylko 10 min w barcelonie, trzeba zabezpieczyc tyly a jezeli o to chodzi to roberto jest lepszy od semedo

0

Raczej nie będą teraz zmieniali numerów na koszulach, sądze że jeżeli ewentualnie dembele mialby grac z 7 to od nowego sezonu ale sądze ze griezmanowi bardziej pasowałaby 7 niz 14

0

Chodzi o to drogi Spaosie że jeżeli dość młody gościu gra fajnie to wszyscy widzą w nim następce Iniesty a gdy ma gorszy okres(według mnie przez notoryczne nie wystawianie go w meczach) to wszyscy odrazu piszą komentarze w stylu"wolę już Gomesa niz Denisa" Wiadomo kazdy ma prawo do swojej opinii ale to troche irytujące kiedy opinia zmienia się jak chorągiewka na wietrze

2

Wszyscy jadą po Denisie a nie dalej niz 2 miesiące temu wszyscy na tej stronie krzyczeli DENIS DO PIERWSZEGO SKŁADU!!!!

2

Stary Coco Jumbo dzis nie gra

0

Umtiti o kulach przybiegnie i popatrzy

0

I w końcu odmładzamy kadrę na ważnych pozycjach

7

Powiedzmy sobie szczerze, w tym momencie uczciwa cena za deulofeu. Według mnie Arnaiz poszedłby za dwa razy wiecej przy obecnych cenach

0

Sorry ale ja chciałem Coutinho w barcie jakoś 3 lata temu już.

0

Dokładnie, Suarez młodszy sie nie robi a powiedzmy sobie szczerze 3 lata temu dalismy za 27 letniego suareza 80 milinow. Teraz za 26 latka mozemy dac 100mln. Do tego Griezman może grać również na skrzydle. Jeżeli transfer Coutinho stanie się faktem a Griezman przyjdzie latem to mamy niesamowitą pake. TerStegen- Semedo Pique Umtiti Alba-Busi Iniesta-Messi Coutinho-Suarez Griezmann nawet dla Dembele nie ma tu miejsca,

2

Muszę powiedzieć że Yeryy gra bardzo ostro co jak dla mnie jest dobrą opcją dla barcy ponieważ zarówno Pique jak i umtiti grają ,,tak żeby rywala zabardzo nie potłóc" Do tego ma takie warunnki że przepchniecię go albo wygranie z nim pojedynku główkowego graniczy z cudem

5

Powiem ci że jak ten wzrost to na pewno jest dużo bardziej zwinny szybki i zwrotny niż Pique

12

Nie mógł powołać Costasa, był o tym artykuł.

1

Wcisnąłbym denisa zamiast suarez i paco na szpice ale ogl składzik dobry

0

Na przyszłość polecam Transfermarkt

0

Przeciez Roberto ma kontuzje

2

Messi ostatnio grał słabo i jeżeli nie ma jakies urazu to mega szacun dla Valverde że miał jaja żeby go posadzić, wiadomo ze w barcy Messi jest bogiem ale musi też pamiętać że nikt nie jest ważniejszy od zespołu. Licze na wygraną i Visca El Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?