0

No to następnym razem sprecyzuj bo kolegom juz sie ciśnienie podnosi

0

Według mnie to Deulofeu moze byc takim typowym killerem na ostatnie 20 min kiedy rywale są juz podmęczeni tak jak byko to w spotkaniu z Atletico. Wtedy jego szybkosc przydaje sie znacznie bardziej. W tym momencie widze trojke z przodu tak- Messi Suarez D.Suarez

0

O co chodzi????

0

Ja tez ogladam mecz i iniesta gra naprawde dobrze, cala druzyna gra dobrze

3

Co ty bierzesz??

0

To chyba był sezon wygranej w Młodziezowej LM z halilovicien adamą munirem sandro samperem, wtedy to byla niezla paka

1

Co z pomocą? Nie rozumiem

0

Mam dokładnie to samo, wszystkowiedzący pesymiści.

1

Bez 3 najlepszych znaczy? Rozumeim że CR Modrić i ?????

0

Podzielam tą opinie, mysle ze koszt nie przekroczylby 30-35 mln a sadze ze jest to pomocnik zblizony profilem do Verattiego.

3

Komentarz usunięty

4

Jak to dobrze posłuchać mądrego człowieka.

0

I po co kogos kupowac na miejsce neya , mamy Paco

13

Śledzisz jego gre że wydajesz takie samosądy?? Czy poprostu ktos kto nie bedzie kosztował 70 mln jest słaby.

0

Paco w formie haha

2

Nieee , myśle że mimo wszystko kibice na Camp Nou nie są aż tak chamscy.

1

Alena świetny mecz, denis troche zachowawczo- nie utrzymał poziomu z meczu z juve , samper dostal cos kolo 10 minut takze trudno ocenic wybijal pilki i raz bym blisko straty pod polem karnym.

0

Ale sztos na koniec dnia

0

Prawie napewno rzuty wolne

14

Wypluj te słowa

0

Ja poprosze jeśli można

1

Drobna pomyłka redakcji , zamiast Cillesen w artykule jest wspomnuany ter Stegen

0

Licze na kolejne wysokie zwycienstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?